בעיית מאורר קירור של ZALMAN - כנסו בבקשה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מאורר קירור של ZALMAN - כנסו בבקשה

bagetrek

Recommended Posts

לא ידעתי איפה בדיוק לשים את הנושא הזה , אז סורי

בקצרה , היה לי " היה " מאורר זלמן CU7000 נראה לי , 90מ"מ עם מנחושת לתושבת 478 .

בגלל טעות אנוש שלי :P:kopfpatsch:

המאורר נשבר ( נשברו 2 כנפיים מהמאורר ) ולא יכלתי להישתמש בו יותר .

אז השאלה שלי , איזה מאורר אני יכול לשים במקום המאורר של הזלמן הקיים ?

והאם זה ישב טוב , או במקרה אחר .. לשים על הצלעות מאורר מאורר של 120 או 80 מ"מ ולהצמיד אותו לצלעות .

האם זה יתן לי טוב כמו קודם או שזה יהרוס לי את כל העסק ותעלה הטמפ' ..

אם תרצו העלה לכם , מה שקרה לזלמן המסכן הזה :( :'(

תודה לכולם ול"ט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד שלום, כותרת הדיון שלך לא מספיק אינפורמטיבית.

אם לא תשנה את הכותרת, התראד ינעל.

אחריות לא תקפה על נזקים פיזיים.

אם תוציא את המאוורר מהקירור, תצטרך להצמיד אליו איכשהו מאוורר אחר בגודל זהה (קומבינה עם הדבקה,אזיקונים וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון- קבל ח"ח ופרס על סכום 1.90 ש"ח, זו הכותרת הכי מקורית שראיתי כאן בחודש האחרון.

AmiLo- אי אפשר לממש אחריות על מוצר שנשבר בעקבות טעות שלך. וברגע שזה נשבר- אין הרבה מקום לספק, דברים לא נוטים להתפוצץ או להישבר מעצמם- וזו אשמתך. לכן האחריות לא תופסת.

להחליף מעבד לזלמן זה חתיכת סיפור, ואין מעבד שיושב שם טוב, הסנפירים בזלמן דקים מאוד.

תצטרך לקנות חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם ייפול לא חבל? וגם לא יהיה אפקטיבי במיוחד אם זה יישאר.

יציב לגמרי שברתי כבר כמה כנפיים בחיי תקנתי ויצא אחלה

אם תעשה חיפוש אולי תמצא מדריך עתיק שלי להדביק כנפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המאוורר בנוי לתוך הגוף , לא נראה לי שאפשר להחליף אותו , פשוט תממש אחריות.

וואלה לא יודע א נשאר אחריות בכלל , כבר כמה זמן יכולה להיות אחריות עברה כבר שנה שקניתי את זה מ- PCcool .. וגם אין לי מושג איפה התפסים

באסה או לא באסה אבל נשכח מהאחריות , אני יודע שאם אני שובר או שברתי או כל דבר אין אחריות , רק על מוצר פגום ..

עוד לא נסיתי להרכיב מאורר במקומו של הקודם או להדביק את הכנפיים או לשים אחד אחד של 120 מ"מ על הקירור עצמו , אני עדיין בשלבי הלם ממה שקרה פה חחח :-X

ד"א הזלמן סתם יושב על איזה לוח נראה לי , ששרפתי מזמן ..

תמונות :

img00029sy.th.jpg

img00032oo.th.jpg

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl נחלץ לעזרה :P

תחליף את המאוורר ב92 אחר

איך אתה שואל? הנה : http://www.hardwarelogic.com/news/136/ARTICLE/1137/2006-01-01.html

אחה מדריך :yelclap:

וואלה לא יודע א נשאר אחריות בכלל , כבר כמה זמן יכולה להיות אחריות עברה כבר שנה שקניתי את זה מ- PCcool .. וגם אין לי מושג איפה התפסים

באסה או לא באסה אבל נשכח מהאחריות , אני יודע שאם אני שובר או שברתי או כל דבר אין אחריות , רק על מוצר פגום ..

עוד לא נסיתי להרכיב מאורר במקומו של הקודם או להדביק את הכנפיים או לשים אחד אחד של 120 מ"מ על הקירור עצמו , אני עדיין בשלבי הלם ממה שקרה פה חחח :-X

ד"א הזלמן סתם יושב על איזה לוח נראה לי , ששרפתי מזמן ..

תמונות :

img00029sy.th.jpg

img00032oo.th.jpg

:(

אם שרפת את הלוח אז למה לתקן את הקירור ?! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם... נשברה לי כנף אחת מהמאורר מחוסר זהירות.. תיקנתי אותה (פירוט בהמשך) ואחרי כחודש, כשניקיתי את המארז בלחץ אוויר אז תוך כדי שהמאורר הסתובב במהירות האצבע שלי נכנסה אליו (היא נכנסה לבד.. לא הכנסתי אותה.. באמת..) והיא חטפה חתיכת מכה ו2 כנפיים עפו..

תוכל להדביק אותן מאוד בזהירות ובדיוק עם דבר מהיר.. אצלי זה יצא אחלה.. אמנם המאורר טיפה מרעיש יותר, אבל הוא יציב כמו פעם.

במחשבה שניה.. המדריך של יעקב נראה טוב יותר.. תנסה אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מה אתם נלחצים , כמו שאמרתי " סתם המאורר יושב על לוח אחר שנשרף מזמן "

אם קצת תפנימו יש לי מערכת מחשב אחרת - ראו מפרט

הזלמן יושב שם על לוח אחר כי הוא סתם תלוי על הקיר ( בתור תמונה ) :silly:

ובקשר ל- ketchup

וואלה אחי אנ'לא יודע , להדביק או לא .. כי ..( אני יודע בדיוק איזה רעש הוא עשה מתי שנפלו 2 הכנפיים :2gunsfiring: - מלחמה ).

בגלל זה הורדתי אותו מהר מהלוח שלי .

ואם אמרת שעדיין הוא עשה טיפונת רעש עם הכנפיים המודבקות - לא חושב שאני מסוגל לזה יותר , מספיק יש לי מפעל למאוררים פה במחשב , לא רוצה שהמעבד יעשה עוד רעש .

אפשרות שנייה

להכניס מאורר כמו מהמדריך שהביא הבחור הנחמד - iakovl :D - אני ינסה לבדוק את האפשרות זו .

תודה רבה לכם בכל מקרה על העזרה פה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

:bash:

:nono:

זה אני או שאמרתה שהתעסקתה עם המחשב כאשר הוא עדיין עובד?

:screwy:

דיברת אלי?

אז כן.. בפעם הראשונה חיבלתי בו כשהוא עבד (ואני עושה את זה הרבה לצערי.. חחח)

פעם אחת גם חיברתי מאורר לארוגייט שלי בזמן שהוא עבד והתפוצץ עליו קבל (ממש יצאה להבה..) אבל זיגזג היו נחמדים והחליפו לי אותו בכל מקרה..

ובפעם השניה פשוט המאורר הסתובב במהירות עצומה מהקומפרסור שאיתו ניקיתי את המחשב...

חחח מה אתם נלחצים , כמו שאמרתי " סתם המאורר יושב על לוח אחר שנשרף מזמן "

אם קצת תפנימו יש לי מערכת מחשב אחרת - ראו מפרט

הזלמן יושב שם על לוח אחר כי הוא סתם תלוי על הקיר ( בתור תמונה ) :silly:

ובקשר ל- ketchup

וואלה אחי אנ'לא יודע , להדביק או לא .. כי ..( אני יודע בדיוק איזה רעש הוא עשה מתי שנפלו 2 הכנפיים :2gunsfiring: - מלחמה ).

בגלל זה הורדתי אותו מהר מהלוח שלי .

ואם אמרת שעדיין הוא עשה טיפונת רעש עם הכנפיים המודבקות - לא חושב שאני מסוגל לזה יותר , מספיק יש לי מפעל למאוררים פה במחשב , לא רוצה שהמעבד יעשה עוד רעש .

אפשרות שנייה

להכניס מאורר כמו מהמדריך שהביא הבחור הנחמד - iakovl :D - אני ינסה לבדוק את האפשרות זו .

תודה רבה לכם בכל מקרה על העזרה פה :xyxthumbs:

אם תדביק אותן טוב, זה ירעיש ממש טיפה יותר מהסטוק, אבל עדיין אני ממליץ לך להחליף את המאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברת אלי?

אז כן.. בפעם הראשונה חיבלתי בו כשהוא עבד (ואני עושה את זה הרבה לצערי.. חחח)

פעם אחת גם חיברתי מאורר לארוגייט שלי בזמן שהוא עבד והתפוצץ עליו קבל (ממש יצאה להבה..) אבל זיגזג היו נחמדים והחליפו לי אותו בכל מקרה..

ובפעם השניה פשוט המאורר הסתובב במהירות עצומה מהקומפרסור שאיתו ניקיתי את המחשב...

אם תדביק אותן טוב, זה ירעיש ממש טיפה יותר מהסטוק, אבל עדיין אני ממליץ לך להחליף את המאורר.

iakovl

bitchslap.gif ketchup for being so.... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...