דיום בנושא : גהינום-האם לדעתכם הוא אמיתי? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיום בנושא : גהינום-האם לדעתכם הוא אמיתי?

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובה עניינית...אולי?...לטענות שהצגתי?...או שכרגיל כשחילוני מגיע לטענה שאי אפשר לסתור אותה, הוא פשוט מתעלם, ומתחמק מתשובה.

בכל אופן, היום יש כבר אין ספור הוכחות חותכות לאמיתות התורה...ברמה שלא היה יכול אדם להשיגם בזמנו חוץ מחכמי ...מה שמוכיח מעל לכל ספק את קיום הבורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה עניינית...אולי?...לטענות שהצגתי?...או שכרגיל כשחילוני מגיע לטענה שאי אפשר לסתור אותה, הוא פשוט מתעלם, ומתחמק מתשובה.

בכל אופן, היום יש כבר אין ספור הוכחות חותכות לאמיתות התורה...ברמה שלא היה יכול אדם להשיגם בזמנו חוץ מחכמי ...מה שמוכיח מעל לכל ספק את קיום הבורא.

לא נתת שום הוכחה חד משמעית לקיים של "אלוהים" אתה רק אמרת דברים ברורים מאילו...

ושחז"ל ידעו וחזו דברים שלא יכולנו לדעת ללא המכשירים שיש לנו היום..

אז הם ידעו זה לא מוכיח לי כלום ולי יש דוד שקורא מחשבות...ואני לא צוחק איתך אני עדיין לא מוכן להאמין אז חז"ל טענו דברים רבים וצדקו אתה יודע כמה טעות יש בתורה אני לא זוכר איפה קראתי את זה אבל חכמים רבים מהתורה קבעו לפני אלפי שנים שבשנת תשמ"ד העולם כמעט יחרב לגמרי אבל אני זכור את שנת תשמ"ד ולא היה שום נזק כלל עולמי שעשה מהפכה (ואל תתחילו לשאול אותי איפה זה רשום כי זה באמת לא מעניין אותי כל השטיות האלה על "אלוהים" טעות כזאת ע"י אנשים מלומדים שיודעים תורה כבר מוכיחה ושי עוד טעיות נוספות בתורה כמובן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד אומרים על הדתיים שהם חיים בימי הביניים...חז"ל כבר ידעו הרבה מאד דברים שרק בשנים האחרונות גילו בעזרת מכשירים מדוייקים וטכנולוגיה.

דוגמאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להוכיח את קיומו של אלוהים, ואי אפשר להכחיש אותו.

זה כל העניין באמונה. אם תדע שזה קיים, זה לא ייקרא "להאמין", זה ייקרא "לדעת"

אני אישית מאמין באלוהים, זה מצב שאי אפשר להפסיד בו. אם תקפידו לעשות מעשים טובים, זה אוטומטית הופך אותכם לאדם טוב יותר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שלא יודעים לא קיים, אז:

לפני 600 שנה העולם באמת היה שטוח?...רק אחרי שכריסטופר קולומבוס גילה שהעולם לא שטוח העולם התעגל?

לפני 200 שנה לא הייתה קרינה בעולם?

לפני ניוטון לא היה כח משיכה?

במערכת הכוכבים כימה היו באמת 6 כוכבים עד שטלסקופ האבל גילה כמאה כאלו?

כל התגליות המדעיות שגילו ב-300 השנים האחרונות, כל תופעות הטבע שנתגלו בעקבות אותן תגליות, לא היו קיימות לפני?...רק בגלל שלא ראו את זה קודם?

תתקדם, תפתח תשתחרר...אל תאמין לכל מה שאתה רואה (או לא רואה)...אתה יודע העולם קצת התקדם מלפני 2000 שנה...יש היום מטוסים ומכוניות...יש מחשבים וטכנולוגיה...יש ...אתה יודע שהצליחו להנחית אדם על הירח?...אל תהיה כזה פרימיטיבי.

ועוד אומרים על הדתיים שהם חיים בימי הביניים...חז"ל כבר ידעו הרבה מאד דברים שרק בשנים האחרונות גילו בעזרת מכשירים מדוייקים וטכנולוגיה.

חוץ מהם היו עוד אלפים שהמציאו תאוריות שגויות. אז תאמין לכל תאוריה בן אדם מביא לך??

חוץ מזה, לך תדע אם איזה בדואי אחד ישב לפני 3000 על הר סיני וכתב את התנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...