ASUS A8N-E - מה דעתכם? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS A8N-E - מה דעתכם?

Money_Man

Recommended Posts

טוב טוב קצת סדר בבלאגן...

קודם כל אני לא רוצה לגרום פה למריבות בגללי... ;)

דבר שני..תודה על התגובות..

ולעניין:

המטרה של השאלה על הלוח של ASUS הייתה בגלל שהמחשב החדש שחשבתי לקנות יהיה של .

למה AMD? אני בכלל משתמש באינטל...רק מה...עד לפני חצי שנה כולם אמרו שAMD טובים בהרבה...ושאין צורך לקנות אלא אם כן רוצים שימושים של עריכת ואפשריות מוליטמדיה שכאלה...

רק מה קרה מאז? באו הכפולי של שתי החברות ועשו וואחד בלאגן אחד שלם....

עכשיו תרדו מהרעיון של איזה לוח...מישהו פה אמר מקודם...שקודם כל צריך להתחיל במעבד...אני מניח שתציעו לי כפול ..

עכשיו קודם כל מה יותר טוב היום או AMD?

בנוגע לתאריכים שרשמתם..אני לא קונה את המחשב מחר...ואין לי בעיה לחכות חודש אם זה מה שצריך כדי "שהעתיד יתבהר קצת יותר"..

אז אם אין לכם אפשרות לדעת איזה חברה יותר עדיפה היום...או שלאן היא פונה אני אעדיף לחכות...ולפרסם עוד פוסט בעוד חודש..

אם לא.....וכבר היום ידוע לאיזה כיוון הולכת כל חברה...אשמח לדעת מה "המילה האחרונה" של המעבדים שתתאים לשימושים של:

בעיקר תוכנות..חלק כבדות חלק פחות..אינטרנט...אופיס...מסנג'ר..איסיקיו..הורדות למינהן וכאלה..

לעומת זאת גם משחקים רבים מתוכננים לרוץ על המחשב...

ולעומת זאת קצת פחות וכאלה...אבל שלא יזחל אם מדיי פעם יהיה קידוד...

תודה שוב! :yelclap:

שמע חמוד הכל פה עיניין של כסף.

לדעתי בקשר למעבדים יותר מישתלמים מAMD .

כדי לך ללכת על מעבד כפול ליבה של או שתחכה כמה שבועות עד שיצא הקונרו ואז המחירים עוד ירדו בקיצור עדיף לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כמו שבערך אמר האיש מעליי, הקונרו הולך לשנות את כל המפה. אם אתה נעול על , אתה תהנה מהנחות רציניות.

אם אתה מוכן לחשוב לכיוונים שונים, הקונרו הוא מעבד חזק ביותר, ואפילו הדגם הבסיסי ביותר שלו אמור להביס את 4200X2 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VanHalen בתור אחד שיש לו את הלוח הבאסה הזה הוא ממש לא משהו לoc אבל בסטוק הוא נותן עוד קצת ביצועים מלוחות אחרים

אפשרויות מתח למעבד ממשש אבל ממש מבאסת הדבר היחידי שעצר אותי בoc תחשב מזה 2/6ghz 1.55v

49 מעלות במאמץ Grrr וכדי שהיה לי עוד תוספת מתח אני צריך לצרוב ביוס שעל זה אין אחריות וחבל שהלוח יושבת בגלל קפיצת מתח או נפילת מתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נעול לא על אייאמדי ולא על ..

אני מבין לפי התגובות שאינטל עדיפה...

עכשיו שיצא מעבד (יותר נכון ליבה למעבד) קונרו.....

זה אומר שאני הולך לקנות אותו?

או שאז פשוט ירדו מחירים של מעבדים כפולי ליבה אחרים של ויהיה יותר כדאי לקנות אותם?

התקציב הוא בערך 1200-1000 ש"ח לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1200 ש"ח אתה קונה e6300, שהוא הקונרו הזול ביותר, אבל נותן ביצועים של 4200X2 של בסטוק, שעולה פי שתיים ממנו. חוץ מזה שהוא OCer נהדר.

אבל זה אם אתה בקטע של קונרו.

אני לא יודע אם 3800X2 יוכל להכנס לך בכלל ב-1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה 4200X2..שני מעבדי של 4200?? לא הגיוני..

אולי הכוונה מעבד 4200 שהוא כפול ליבה?

אני לא מתכוון לעשות OC בכללל..

בכל מקרה...אם אתה אומר שE6300...שהוא קונרו הכי זול...יותר טוב מ4200...אז מן הסתם הוא טוב פי כמה מ3800...

ואם המחיר זהה בין שלושת המעבדים..

אז.....מה ההתלבטות בכלל?

היית צריך להציע לי בעקרון לחכות לקונרו E6300 שיעלה 1200 ש"ח?

תודה אחי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה 4200X2..שני מעבדי של 4200?? לא הגיוני..

אולי הכוונה מעבד 4200 שהוא כפול ליבה?

4200 הוא מעבד כפול של AMD

אני לא מתכוון לעשות OC בכללל.. חבל

בכל מקרה...אם אתה אומר שE6300...שהוא קונרו הכי זול...יותר טוב מ4200...אז מן הסתם הוא טוב פי כמה מ3800... מתמטיקה :xyxthumbs: חשיבה זה טוב

ואם המחיר זהה בין שלושת המעבדים..

אז.....מה ההתלבטות בכלל? תמתין עד להופעה של בנצ'מארקים מדוייקים לפני שאתה ננעל. תחזור אלינו בסיום ההשקה (בין ה-23-27/7) ונהיה יותר חכמים

היית צריך להציע לי בעקרון לחכות לקונרו E6300 שיעלה 1200 ש"ח? זה בעקיפין מה שעשיתי

תודה אחי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה FEED ME...שיחקת אותה..

אני אברר כבר יותר מאוחר בין התאריכים לגבי המעבד..

בכל מקרה גם אם הוא יוצא בתאריכים האלה...ויהיו בדיקות ותוצאות לגבי איזה מבין המעבדים (3800 של או E6300 של אינטל) יותר טוב...

עדיין יקח זמן עד שנראה אותו בחנויות בארץ לא? כמה זמן בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוגוסט הוא נוחת אצלנו. בהתחלה הוא יהיה די יקר לדעתי ויקח למחיר שבועיים להתאזן... ותמיד כדאי להמתין לפני שמאמצים חדשה.. אז אני מניח שרכישה שלו זה אמצע אוגוסט.

אבל זו רק דעתי

ויש כאלה שיחטפו אותו ישר מהמדף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוגוסט הוא נוחת אצלנו. בהתחלה הוא יהיה די יקר לדעתי ויקח למחיר שבועיים להתאזן... ותמיד כדאי להמתין לפני שמאמצים חדשה.. אז אני מניח שרכישה שלו זה אמצע אוגוסט.

אבל זו רק דעתי

ויש כאלה שיחטפו אותו ישר מהמדף..

מה זה ההשערות האלה תגיד לי?

א. מי אמר אוגוסט? יכול להיות שגם בארץ הוא יהיה זמין גבר ב-23 או שמהו כזה.

ב. המחירים לא יהיו בהרבה יותר גבוהים מהמחיר בדולרים, אתה מוזמן לראות את זה לפי המחרים כיום. אני לא מאמין שיבואנים והחנויות יפציצו, אין להם סיבה לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח ל-AM2 להגיע לזמינות טובה- גם לוחות אם וגם - בסביבות שבוע. מה שאומר שהקונרו נוחת בתחילת אוגוסט.

ואגב, הפציצו בהתחלה במחירי AM2, ותוך שבוע שבועיים הם ירדו למה שאתה רואה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח ל-AM2 להגיע לזמינות טובה- גם לוחות אם וגם מעבדים- בסביבות שבוע. מה שאומר שהקונרו נוחת בתחילת אוגוסט.

ואגב, הפציצו בהתחלה במחירי AM2, ותוך שבוע שבועיים הם ירדו למה שאתה רואה היום.

אתה מתעלם מהבדלים ברורים:

1. ל- יש בעיית ייצור. לאינטל לא

2. נמכרים במספרים הרבה יותר גבוהים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...