מבקש המלצה לאוזניות, עד 300 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לאוזניות, עד 300 ש"ח

summer69

Recommended Posts

אני מבקש כי לא ממש מבין בנושא....

עד עכשיו הסתדרתי עם MX300, אבל החלטתי להשתדרג =]

חשבתי בהתחלה ללכת על MX550 אבל הגדלתי ת'תקציב אז אין לי ממש מושג על מה ללכת = \

עדיפות לאוזניות כפתור, וגם שלא ישמעו רעש מבחוץ.

תודה מראש לכל העונים :)

נ.ב:

Just so you know, השימוש בהם יהיה בעיקר בשמיעת שירי על גבי הPSP, אם זה מידע רלוונטי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחשיב את ה PX100, אי לו מושג על מה הוא מדבר. אני רכשתי אותם בעקבות שבחים מרובים באינטרנט, גם בפורומים מקצועיים בחו"ל, ומה אגיד לכם. יש להם ליקויי רציניים. הצליל אינו אמיתי. הוא דחוס פנימה, כאילו סותמים למישהו את הפה.

אולי זה מה שמקבלים 300 ש"ח, אך אני מתפלא שלא מציינים זאת. רק תשבוחות.

יש להם פוטנציאל אדיר מבחינת הניקיון של הצליל (ועוד), אך אטומות. הרגשה של אוזניים סתומות בירידות לים המלח :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב שיהיו כפתור, רק שיהיה נוח ללכת איתם ממקום למקום.....

ואני יודע שיש גירסה של הPX100 שלא שומעים אותם מבחוץ.... שמעתי שממש קשה להשיג אותם בארץ זה נכון? ואם אפשר להשיג אז כמה בערך הם עולות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחשיב את ה PX100, אי לו מושג על מה הוא מדבר. אני רכשתי אותם בעקבות שבחים מרובים באינטרנט, גם בפורומים מקצועיים בחו"ל, ומה אגיד לכם. יש להם ליקויי רציניים. הצליל אינו אמיתי. הוא דחוס פנימה, כאילו סותמים למישהו את הפה.

יש להם פוטנציאל אדיר מבחינת הניקיון של הצליל (ועוד), אך אטומות. הרגשה של אוזניים סתומות בירידות לים המלח :smile1:

תנקה אוזניים, אתה לא שומע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק מספר אחת-לא קונים לפני ששומעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק מאוד חשוב אבל ממש קשה לעשות את זה בארץ!!! אין הרבה חנויות שנותנות לך לשמוע באוזניות שאתה קונה ובאלה שאפשר אין את כל הדגמים הטובים (יש חלק אבל לא את כולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אחרי בדיקה קצרה ראיתי את הPX200 והבנתי שהם גם חוסמות צלילים מבחוץ/לבחוץ.....

מה תגידו? ממליצים?

ראיתי אותם בZAP ב380 ש"ח. בעיקרון אני יכול להתגמש למחיר הזה, אבל אם מישהו מכיר מקום אחר שאפשר לקנות אותם ביותר זול (ולא או אחת מהחנויות האלה) אז שירשום פה PLZ....(אם אני לא טועה חבר שלי קנה PX100 בכלי זמר במחיר זול יחסית... הגיוני?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המתחכמים, תשוו PX100 ל HD570 (ושות') ותראו כמה חסרונות יש להם.

אני לא חושב שהם אמורות להגיע ל HD ולא זו מטרת ההשוואה. אלא רק בכדי לחשוף חסרונות. אפשר גם להשוות אותן לכל מערכת בייתית הכי פשוטה (לא אוזניות) והאטימות שלהן מיד תחשף.

שיהיה ברור, אני מבסוט מהן. אבל כמו שאמר כוכב אחד חכם: לא קונים לפני ששומעים (קיבלתי מתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו אני חושב שאני אקנה PX100 או CX300.....

הבנתי גם שיש את הAKG 24, שהם בערך כמו הPX100, רק שאפשר להשיג אותם בכלי זמר ב200 שקל בערך. מה אומרים?

עוד שאלה שלי היא אם יש הבדל גדול בן פתוחות לסגורות(בין הPX100 לבין הPX200 במקרה הזה)

הקטע שלא בא לי על פתוחות שכולם שומעים איתך את מה שאתה שומע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גם את הKOSS PORTA PRO , אני משתמש בהן, מצויינות ונותנות תמורה מצויינת למחיר וגם אחריות לכל החיים, אני השוויתי אותן ל px200 והן היו יותר טובות בוודאות, רציתי גם להשוות לPX100 אבל לא היה להם ב"אדר" ודבר אחרון, ב200 העובדה שהן כבייכול סגורות תעזור לך רק בזה שאנשים לא ישמעו מה שאתה שומע, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...