בעיות עם זכרון חדש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם זכרון חדש

sdfzxc

Recommended Posts

החלפתי את הזכרון שהיה לי במחשב ב 2 גיגה של UCCC, על של DFI LANPARTY עם מעבד AMD64 3000.

כאשר אני מריץ MEMTEST של S&M, הוא מוצא תוך כמה שניות בעיות בזכרון כאשר אני מנסה לרוץ על HTT 3 BUS 244 MEM 244 HTT 9.

בזכרון הישן, הכל עבד בסדר עם BUS 244 ו MEM 222.

הזכרון החדש עובד בסדר ב 222, אבל כמובן שהוא מדורג כ 250 (ויש בעיות ב 244 כבר), אז מה אפשר לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לעדכן ביוס, בלוח שלך לפעמים ביוס אחד עושה דברים שונים עם זיכרונות מסויימים מביוסים אחרים.

אצל DFI ביוס וזיכרונות זאת תורה שלמה. ואני מכיר מישהו שעם זיכרונות כו שלך עשה הרבה יותר עם הלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לעדכן ביוס, בלוח שלך לפעמים ביוס אחד עושה דברים שונים עם זיכרונות מסויימים מביוסים אחרים.

אצל DFI ביוס וזיכרונות זאת תורה שלמה. ואני מכיר מישהו שעם זיכרונות כו שלך עשה הרבה יותר עם הלוח הזה.

ידוע, ניסיתי עם 2 ביוס שונים..

ונתתי להם 2.6 ו 2.8, אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ספק די טוב האמת... אפשר לפסול את כל השאלות/תשובות הטריוויאליות, חשבתי שיש פה תותחים שיכולים לחשוב קצת יצירתי (או לפחות לא לשאול את השאלות הברורות)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ספק די טוב האמת... אפשר לפסול את כל השאלות/תשובות הטריוויאליות, חשבתי שיש פה תותחים שיכולים לחשוב קצת יצירתי (או לפחות לא לשאול את השאלות הברורות)....

קודם כל תגיד תודה...

דבר שני אם היית טורח לרשום את המפרט שלך בפרופיל לא הייתי שואל...

וכשל במערכת\זכרונות זה או מחוסר יציבות או מחוסר מתח...

ולהגיד שהספק דיי טוב זה מטומטם...

כי גם לי יש אחלה מעבד ולוח סבבה וקירור מטורף וזכרונות דיי טובים וכרטיס מעולה ואווהווו.. :screwy:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גב גבר...

בכל מקרה, יש לי ספק ENERMAX 420, לזכרונות ניסיתי לתת מתח בין 2.6 ל 2.8, זה לא משנה, ולגבי שאר המערכת, עם הזכרונות הישנים היא היתה יציבה לגמרי באותה תצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...