האם רימו אותי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רימו אותי?

Dr__MIKO

Recommended Posts

הי

לפני קצת פחות משנה קניתי מחשב ועכשיו רציתי לשדרג אותו ולהוסיף לו עוד כדי להגיע לגיגה.

הורדתי תוכנה בשם system info כדי לבדוק את הסוג המדוייק של הזיכרון שיש לי עכשיו כדי לקנות את אותו הסוג ולהשיג אפקט מקסימלי.

כשעברתי על כל הסעיפים שמתי לב שהמודל של הלוח אם שלי רשום כ- NF- CK804 של Gygabyte

חפרתי קצת במגירה ובדקתי... בקבלה המקורית רשום K8NF- 9

סופו של דבר לא מצאתי בעזרת התוכנה את הסוג המסויים של הזיכרון שלי אבל מצאתי את הקבלה שזה אמור להיות אותו דבר.

עדיין מנכרת בי השאלה- האם עבדו עלי עם הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בתוכנה שהצעת

model= NF- CK804

שוב אני שואל- האם רימו אותי ונתנו לי גירסה שונה?

ושאלה נוספת- האם יש דרך לבדוק את סוג הזיכרון בלי לפתוח את המחשב? דרך התוכנה הזאת והקודמת לא קיבלתי יצרן או דגם

עריכה: שמתי לב לעוד משהו- כתוב בתוכנה שהתדר של הזיכרון הוא 200... אני קניתי 400.... זה לפי התדר של המעבד או ששוב יש פה משהו מוזר????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב השתמשתי גם בסנדרה.

שלושת התמונות הראשונות נעשו בעזרת התוכנה cpu-z

השתיים האחרונות בעזרת סנדרה.

גם לפי סנדרה יש לי את הדגם NF CK804

בתמונה האחרונה אני צריך "תירגום" של מישהו שממש מבין :)

קודם כל לא הבנתי עדיין משום תוכנה מאיזה חברה הזיכרון שלי.

שנית כל לפי סנדרה כאילו יש לי 2 חתיכות של 256 כשאני בטוח שיש לי אחת של 512.

ומה התדר של הזיכרון שלי? 2X200 או 200???

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזה נראה זה אכן 2x 256MB

למרות שהם לא מסודרים לעבודה ב-DualChannel (כתוב Single באחת התמונות ב-CPU-Z)

אם אתה רוצה לוודא תבדוק בלשונית Memory בתוך CPU-Z אם מופיע לך נתונים גם בסלוט אחר ולא רק בסלוט 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני פותח את המחשב האחריות פגה... לא שזה מפחיד אותי אבל זה מן עצלנות עקרונית שלי ;D

מי אמר לך את השטות הזו? אחריות נותנים לרכיבים... כל אחד בנפרד, והיא פגה רק אם אתה לא משתמש בהם בצורה ראוייה. המארז נועד כדי שיפתחו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז נועד כדי שיפתחו אותו...

לא כשיש מדבקה קטנה מאחורה והנציג מכירות אומר שהם לא אחראים לנזק פיזי אחרי שאני פותח. חוץ מזה במידה והם שמו לי דגם שונה ממה שהזמנתי אני לא מתכוון לפתוח את המארז... אחרת עוד יאשימו אותי שאני החלפתי את הדגם

לפי cpu-z יש רק slot 1 ככה שאני מאמין שזה חתיכה אחת של 512.

אבל עדיין לא עניתם לי על השאלות שלי- מה התדר האמיתי של הזיכרון? מי החברה שייצרה את הזיכרון והדגם המדוייק? ומה ניסגר עם הדגם של הלוח M?

התחלתי עם שאלה אחת והסתבכתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להבדוק עכשו בסנדרה, אידה ובCPUZ... אני לא חושב שיש תוכנה שיודעת לזהות את החברה של הזיכרון...

ואני לא חושב שמותר למוכר לאסור עליך לפתוח את המארז... מה קורה אם אתה רוצה להחליף איזה חלק ולא מאותו מוכר, ואז אתה מגלה בעייה עם חלק אחר? המוכר ההוא לא יטפל בך?

איפה קנית את המחשב? (אם אפשר לשאול ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ב ksp

העיניין הוא שפעם פתחתי רק כדי להתקין סי די רום.

אחרי זה גיליתי בעיה במאוור של המעבד והם האשימו אותי שאני גרמתי להרס....

כמובן שאני :pissed:

עכשיו אני לא רוצה לקחת את הסיכון האפסי שהם יאשימו אותי שאני פתחתי את המארז והחלפתי את הדגם. אם זה באמת דגם שונה.

מחכה לתשובה אנשים. אני בינתיים קופץ לישון וחוזר על הבוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...