האם הקונרו כל כך משנה גם שמדובר במערכת משחקים? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקונרו כל כך משנה גם שמדובר במערכת משחקים?

dante123

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב הבנתי זה הולך ככה בקונרו:

כמו בדור הנוכחי, גם הקונרו יהיה כפול .. בדור זה של כפולי הליבה יש סה"כ 4 מגה בייט CACHE כשלכל מעבד יש 2 מגה בייט CACHE

ככה שאם מעבד אחד צריך יותר משניי מגה בייט CAHCE, אין לו. אבל בקונרו הארבע מגה בייט יהיו משותפים לשני המעבדים.. ככה שאם צריך יותר

מגה בייט CACHE, יהיה מאיפה

יהיו גם הבדלים בצריכת חשמל וכל אלה והבנתי שהמחירים לא יהיו שונים ממש מאלה של היום

לעומת זאת, מהירות השעון (מגה הרץ) תהייה נמוכה יותר.. במקום 3.4 וכדומה, יהיו 2.4 ו-2.6 כשה-2.6 יהיה בעקרון מקביל ל3.4

בגדול המעבדים האלה יהיו 30% בערך יותר מהירים

שווה לחכות וממש לא כדאי לקנות כרגע מעבד כשאוטוטו יוצא דור חדש של .. יותר מזה- אם לא רוצים לקנות את הדור החדש שווה לחכות ליציאתו כי עם יציאתו

של הדור החדש תחול ירידה של מחירים בדור הנוכחי

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להסתכל על מהירות השעון של המעבדים היום

הP-D הם נורא לא יעילים, לכן קונרו E6300, 1.86GHZ יהיה הרבה יותר מהיר מP-D על 3GHZ.

ואחרי OC נחמד לקונרו אין מה לדבר אפילו.

זה כמו השוואה של האם לקנות מזדה היום או פררי בעוד חודש באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נישאלו פה הרבה שאלות בסיסיות שתשובות אילהם ניתנו כבר עשרות פעמים על גבי הפורום.

ככה שההמלצה לכל אלו ששאלו אותן היא חיפוש קליל ועיון בסטיקי .

KUGI.. הE6700 (במהירות 2.67) לא יהיה מקביל לPD 950 (במהירות 3.4) הוא חזק בהרבה !

כמו שזה ניראה E6400 יהיה עדיף או שווה ל 950 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נישאלו פה הרבה שאלות בסיסיות שתשובות אילהם ניתנו כבר עשרות פעמים על גבי הפורום.

ככה שההמלצה לכל אלו ששאלו אותן היא חיפוש קליל ועיון בסטיקי .

KUGI.. הE6700 (במהירות 2.67) לא יהיה מקביל לPD 950 (במהירות 3.4) הוא חזק בהרבה !

כמו שזה ניראה E6400 יהיה עדיף או שווה ל 950 ..

אני יודע.. אבל זה המעבד מהדור הנוכחי שהכי קרוב לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע.. אבל זה המעבד מהדור הנוכחי שהכי קרוב לזה

שום קרוב ושום נעליים. הדבר היחיד שהם קרובים בו זה המחיר, וזה לא אומר כלום.

תקרא שוב:

אין טעם להסתכל על מהירות השעון של המעבדים היום

הP-D הם נורא לא יעילים, לכן קונרו E6300, 1.86GHZ יהיה הרבה יותר מהיר מP-D על 3GHZ.

ואחרי OC נחמד לקונרו אין מה לדבר אפילו.

זה כמו השוואה של האם לקנות מזדה היום או פררי בעוד חודש באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על הגדרות די גבוהות עם פירוט גבוה.בגלל זה אני לא חושב שהקונרו שווה את הציפייה.אני גם לא מתכנן לקנות לשדרג מעבד חדש בשנתיים הבאות אז למה לקנות לוח במחיר כפות על משהו שאני כנראה לא ישתמש בו.גם כמו שליאור אמר,אי אפשר לדעת מה יקרה בעוד שנתיים,ובכלל בעוד שנה.ולפי מה שקראתי לקונרו אין כל כך הבדל שמדובר במשחקים,מהסיבה הפשוטה שמשחקים לא מתחשבים כל כך במעבד (הם כן,אבל לא כמו וכרטיס).לא מתוכנן OC.אה ולבנאדם ששאל לגבי הכרטיס-Rx1900xt וג'יגה .לגבי המסך-כנראה LCD עם זמן תגובה של 8 מילי שניה,או בכלל איזה מסך CRT (כן אני יודע שזה לא מומלץ שאתה קונה כרטיס אימתני אבל...התקציב מוגבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאנשים לא מצליחים לקלוט זה שלמרות שבאמת זה עובדה שעם רזולוציות מספיק גבוהות המעבד מהווה פחות השפעה על המשחקים, הוא עדיין מהווה השפעה.

חוץ מזה אני לא מבין מה הקטע בוויכוח?

נכון חלק מהאנשים ממש לא יכולים לחכות חודש, אני יכול עוד איכשהו להבין. אבל מי שיכול לחכות, אז למה לעזאזל לא לקנות מעבד שהוא הרבה יותר חזק, הרבה יותר קר, ואוברקלוקר מצויין???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך מצחיק לראות את אלו שהסבירו שבמשחקים אין חשיבות למעבד, מתי שהאת'לונים עשו מהפרסקוטים מטעמים, מסבירים עכשיו כמה שווה לחכות לקונורו למטרת משחקים.

:screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,הוא כן מהווה השפעה,אבל אתה אומר שמעבד 3.00 כפול ליבה 64 ביט של לא יחזיק את המשחקים בעוד שנתיים? ול-א מתוכנן OC. חוצמזה אפשר לחשוב ש64 ביט כבר נקלט כל כך טוב ושכל המשחקים משתמשים (וצריכים) כפול שצריכים לעבור לדבר הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,הוא כן מהווה השפעה,אבל אתה אומר שמעבד 3.00 כפול ליבה 64 ביט של לא יחזיק את המשחקים בעוד שנתיים? ול-א מתוכנן OC. חוצמזה אפשר לחשוב ש64 ביט כבר נקלט כל כך טוב ושכל המשחקים משתמשים (וצריכים) כפול שצריכים לעבור לדבר הבא.

1. לא יודע. בלי OC המעבדים הנוכחיים לא שווים הרבה.

2. אין שום קשר בין כפול ל-64 ביט. מערכת ההפעלה הבאה של $M תיהיה 64 ביט, אני מתאר שאז רוב המתכנתים יתחילו לעשות משהו בנידון העברת התוכנות שלהם ל64 ביט. (שזה כולל גם משחקים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה פשוטה,אם אני קונה החודש מעבד דור נוכחי במקום קונרו,זה כאילו שאני זורק את ההשקעה לפח כשמדובר במחשב שאמור לעבוד בלי שדרוגים שנתיים+?

תזכור שהמשחקים לא משתמשים במעבד כהמרכיב העיקרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה פשוטה,אם אני קונה החודש מעבד דור נוכחי במקום קונרו,זה כאילו שאני זורק את ההשקעה לפח כשמדובר במחשב שאמור לעבוד בלי שדרוגים שנתיים+?

תזכור שהמשחקים לא משתמשים במעבד כהמרכיב העיקרי.

הגרסא הקצרה היא כן.

הגרסא הטיפה יותר ארוכה:

המשחקים משתמשים במעבד, ובמערכת כולה כמרכיב העיקרי. הכרטיס מסך מתחיל להגביל את המערכת רק כשאתה מתחיל להעלות רזולוציות ופילטרים.

נגיד לקנות X1900XTX ואז לשים אותו על 805D למשל יהיה טיפשי לגמרי, המעבד יגביל את המערכת במשחקים.

מה הבעיה לחכות עוד חודש? אם עדיין תרצה משום מה מעבד לא יעיל, חם, מיושן בעוד חודש תוכל לקנות אותו במחיר יותר נמוך, או לקנות מעבד הרבה יותר חזק באותו מחיר.

כמו שאמרתי קודם זה כמו לקנות מזדה היום כשאתה תוכל לקנות פררי באותו מחיר בעוד חודש.

כן, אז המזדה היא סבבה אבל הפררי היא חיה רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בסבלנות שלך, מין הסתם כאשר יוצא דור חדש, המחירים בשוק מתחילים לרדת אבל לא ביום אחד.

בהנחה שהמעבד יוצא בעוד חודש ועד שהוא מגיע לחנויות ועד שהוא מתייצב בשוק והורדות מחירים וכו.

אף אחד לא יכול להבטיח לך כמה זמן זה יקח.

למען האמת אני במקןמך, כאחד שמחליף מחשב 1 ל3 שנים. הייתי ממתין עוד קצת כדי לראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...