Titan Quest - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titan Quest - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער לא הייתי בטוח אם זה שייך לפורום תמיכה טכנית או לכאן אז בבקשה להעביר אם זה לא שייך.

ההמממ... אז ככה, המשחק עובד פרפקט אני מאוד נהנה ממנו. אבל הגעתי לנקודה במערה יחסית בתחילת המשחק שאני מקבל שגיאה של וזה יוצא לי מהמשחק.

הקטע שאני מפעיל את המשחק ועושה START אז הוא טוען את הנקודה האחרונה אז עכשיו כל פעם שאני מפעיל זה ישר נותן שגיאה ויוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מחקתי והתקנתי מחדש את המשחק. עכשיו יש לי בעיה אחרת.

בשלב הראשון אני מציל את הסוס של הבן אדם ואז אני מדבר עם ראש העיר, ואז אני הולך ומחסל את המפלצת וכשאני חוזר ראש העיר לא נותן לי כסף ושולח אותי לספרטה, הוא פשוט חוזר על הדיאלוג האחרון שלו. במשימות כתוב לי למצוא ולחסל את ה satyr shaman אבל הרגתי את המפלצת.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לייזי בוי, התחלתי מההתחלה את המשחק, אבל זה עזר!! (= טוב את האמת אני לא בטוח שזה עזר כי בהתחלה זה לא עזר ואז החלטתי למחוק את כל התיקיה של Quest מהמסמכים שלי (איפה שיש שמירות) ואז כשנכנתי למשחק זה הבין שאני מפעיל אותו בפעם הראשונה, אז כאילו התחלתי מחדש.

הבנתי מכל זה, שאם מתחילים מחדש או מוחקים את הגיבור שלכם, זה לא באמת באמת באמת מתחיל מההתחלה את המשחק. בכל אופן הצלחתי, בעקבות ההצעה של לייזי בוי וזה התגלגל משם, אז אני מודה לו. תודה!(:

משחק חבל על הזמן אני מאוד נהנה ממנו, ממליץ לכולם. בקרוב אני אכתוב המלצה בדיון ההמלצות עם וקשקושים (: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב שיש איזה יצור באחת המערות.. (אחרי שהרגתי אחד שהוא מאסטר בחץ וקשת) שאני מוריד לו בערך חצי מהחיים ואז פתאום מתמלא לו! לוקח לא מעט זמן להוריד לי את זה אז זה מבאס. בכל מקרה מה עושים איך הורגים אותו הוא כל שניה מחייה את עצמו...???

עריכה: עזבו יש לי שאלה אחרת! יש לי כמו מטבעות כאלו שאספתי במהלך המשחק, יש לי BAT FANG.. חמישה כאלו. לכל אחד כתוב 1/5. כלומר שאספתי את כל החמישה. איך אני משתמש בזה? או איך אני מחבר אותם שיהיה כתוב שזה 5 כאלו..??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב שיש איזה יצור באחת המערות.. (אחרי שהרגתי אחד שהוא מאסטר בחץ וקשת) שאני מוריד לו בערך חצי מהחיים ואז פתאום מתמלא לו! לוקח לא מעט זמן להוריד לי את זה אז זה מבאס. בכל מקרה מה עושים איך הורגים אותו הוא כל שניה מחייה את עצמו...???

תנסה לקנות משהו יותר חזק לתקיפה ישירה בתקווה שיש לך מספיק הגנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: עזבו יש לי שאלה אחרת! יש לי כמו מטבעות כאלו שאספתי במהלך המשחק, יש לי BAT FANG.. חמישה כאלו. לכל אחד כתוב 1/5. כלומר שאספתי את כל החמישה. איך אני משתמש בזה? או איך אני מחבר אותם שיהיה כתוב שזה 5 כאלו..??

כשאתה באמצע משחק תכנס ל STASH ואז תלחץ לחצן ימני על אחד ה BAT FANG, ואז כשהוא מסומן בכחול או ירוק לא זוכר בדיוק, תניח אותו על ה BAT FANG השני ואז הוא יתמזג אלייו.

תעשה את זה עם כל אחד מהם והם יתמזגו לך לBAT FANG אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...