Titan Quest - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titan Quest - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

זה רק אותי מעצבן שמתי שאתה יוצא מהמשחק ואז חוזר, כל המפלצות שהרגת חיים שוב פעם?!?!

אני ב Megara, והמעיין הכי קרוב שממנו אני יכול להתחיל (חוץ מהמעיין שממנו אני מתחיל בד"כ) הוא מאוד..מאוד..מאוד..רחוק ובדרך יש 213092498 מפלצות שכבר הרגתי אבל הם חיים שוב. ויש בדרך את הסייקלופ הענק הזה שממש אין לי כוח לריב איתו שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המממ אני בעולם הראשון... הרגתי עכשיו תזומבי בקטקומבס... עכשיו אני יוצא משם ואז אני אמור לעלות על ספינה אבל אני לא יכול ללחוץ על האיש! מה עושים!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש ליד הנשק הראשוני שלך בסרגל הכלים למטה, עוד חלון : אתה לוחץ עליו ובוחר את הקסם שיש ברשותך כעט, ההפעלה והכיבוי של הקסם מתבצעים ע"י הכפתור הימני של העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלון אמור להיות ריק אם לא בחרתה בשום קסם, בשביל לבחור אתה צריך ללחוץ עליו ואז לבחור מהתפריט הנפתח את הקסם שאתה צריך. אני לא מתאר לעצמי איך הגעתה ל-LEVEL 14 מבלי להשתמש בקסמים - אני כבר את הקנטאור לא הצלחתי לעבור בלי קסם (כשהייתי ברמה 5 או 6).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם את תיקיית הסייב בדיוק במקום שלקחתה ממנו (אני לא זוכר איפה זה אמור להמצא, לא ממש שיחקתי במשחק)? נסה לשמור את המשחק, ולהחליף את הסייב בסייב ששמרתה, אך תקפיד לשנות את השם כך שהוא יהיה כשם הסייב שעשיתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני משחק בזה כבר דיי הרבה זמן.... אני בעולם EPIC ברמה של 42... זה נראה לי גבוה אבל לא מזמן שמתי לב שכל פעם שאתה מת יורד לך הexpirience.... כדאי להתחיל מחדש ולהשתדל לא למות בכלל... עד עכשיו היו לי איזה 120 מיתות... זה לפחות עוד איזה רמה או 2.... אבל למי יש כח בעצם... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

<p>עברתי על חלק מהתגובות בפורום ... לא שמתי לב לדברים שקשורים בהרחבה...</p><p>אם יש מישו ששיחק בהרחבה שידבר איתי....</p><p>בכל מיקרה השאלה שלי היא ברמה הראשונה בסוף העולם האחרון בהרחבה אני מסים עם כמה אבנים ואין לי מושג מה לעושת איתם אני לא בטוח שהשתמשתי הבם למרות שאת המיין קווסט סימתי וגם את הסייד קווסט באזור שהשגתי את האבנים... מי שיכול אני צריך דחוףףף עזרה!!!</p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...