פעילי ימין הגישו תלונה נגד ווטרס על השחתת הגדר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילי ימין הגישו תלונה נגד ווטרס על השחתת הגדר

Milford Cubicle

Recommended Posts

מה התלונה הזאת תעשה טוב בכלל?

דבר ראשון היא תגרום לישראל להראות רע בעולם. דבר שני זה יביא לדיון את גדר ההפרדה, נושא שישראל רוצה שישאר שקט כמה שיותר. בכל מקרה זה ביזבוז זמן כי אף אחד לא יעשה כלום לווטרס (חוצמזה, אם נכניס את העבירה לכאורה בפרופרציה, לא חושב שהמשטרה הייתה עוצרת תייר שהיה מקשקש גרפיטי, ספק אם ישראלי, ועוד יותר ספק אם הוא היה עומד למשפט, ובכל מקרה מקסימום היה מקבל כמה שעות עבודת שרות).

הכל ניסיון של 2 פעילי הימין הקיצוני (ושימו לב שאני אומר קיצוני כדי לבדל אותם משאר הימין), לעשות רווח תקשורתי, גם אם זה ייפגע בשם של בעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכל ניסיון של 2 פעילי הימין הקיצוני (ושימו לב שאני אומר קיצוני כדי לבדל אותם משאר הימין)

הם לא קיצוניים בכלל (לפחות אי אפשר להגיד את זה לפי הבקשה לתביעה), הם סתם טיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא קיצוניים בכלל (לפחות אי אפשר להגיד את זה לפי הבקשה לתביעה), הם סתם טיפשים.

חה, לא קורא עיתונים, הא?

ברוך מרזל ואיתמר בן גביר הם ימניים קיצוניים ידועים, וברוך מרזל רץ לכנסת (והספיק להאשים את שפעת העופות בגלל ההתנתקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר בכותרות : "מטאליקה מבטלת את ההופעה שלה בישראל מחשש תביעת ענק אשר בעצם יקנסו ו"יגנבו" מהם את כספם"

א. לא הבנתי בגרוש את הניסוח של המשפט הזה.

ב. זאת כבר הפעם השנייה שאתה אומר שמטאליקה באים להופיע בארץ, איפה ראית את זה? איפה שמעת על זה? חיפשתי על זה פרטים ואני לא מצאתי כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהם קיצוניים רק בגלל התלונה.

אמרתי את זה כי הם הולכים למשחקים של בית"ר מול סכנין ומחלקים שלטים של "מוות לערבים" ועוד עשרות דוגמאות.

בקיצור אנשי כהנא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שכל אומן שבא להופיע בארץ משחק אותה צדיק ובעד שלום (שכמובן לא קיים) ונגד "זכויות אדם" ובגלל זה הוא עשה את הגרפיטי הזה...

עכשיו לא לדבר שבגלל שהוא עשה את ההופעה שלו בנווה דקלים רק בגלל הערבים שהתלוננו שהוא רק ליהודים (אותו דבר עם השחקן הגאני הזה מישראל שהניף את דגל ישראל וישר כולם קפצו על ...)

אני אישית חושב שזה מיותר מה שהם עשו...

אבל כולכם פה ישר קופצים ופוחדים מהתגובה של העולם!

"מה יגידו עלינו עכשיו"

נו אז מה ?!!?!? אפשר לחשוב איזה אסון גרמנו!!

סתם בא לפה אחד אידיוט שבגלל "היחסים" עם הערבים הוא עשה את ההופעה בנווה דקלים שתקע בפקק נוראי את מדינת ושלא נדבר על ה50 דונם שהשמידו בשביל ההפועה המחורבנת שלו :pissed:

*אל תדאגו, לא יעצרו אותו ולא כלום הרי כל התלונות של המתנחלים לא שווים כלום למשטרה אז אל תדאגו, תלכו לישון בראש שקט, שהעולם לא יגידו עלינו משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שכל אומן שבא להופיע בארץ משחק אותה צדיק ובעד שלום (שכמובן לא קיים) ונגד "זכויות אדם" ובגלל זה הוא עשה את הגרפיטי הזה...

מי לעזאזל נגד "זכויות אדם"?

עכשיו לא לדבר שבגלל שהוא עשה את ההופעה שלו בנווה דקלים רק בגלל הערבים שהתלוננו שהוא רק ליהודים (אותו דבר עם השחקן הגאני הזה מישראל שהניף את דגל ישראל וישר כולם קפצו על ...)

מה הקשר לפנטסטיל?

אני אישית חושב שזה מיותר מה שהם עשו...

אבל כולכם פה ישר קופצים ופוחדים מהתגובה של העולם!

"מה יגידו עלינו עכשיו"

נו אז מה ?!!?!? אפשר לחשוב איזה אסון גרמנו!!

סתם בא לפה אחד אידיוט שבגלל "היחסים" עם הערבים הוא עשה את ההופעה בנווה דקלים שתקע בפקק נוראי את מדינת ושלא נדבר על ה50 דונם שהשמידו בשביל ההפועה המחורבנת שלו :pissed:

אף אחד לא מפחד מהתגובה של העולם, אבל זה עושה יחסי ציבור גרועים לישראל. זה ידיעה חדשותית שמציגה את באור רע. יש מספיק כאלה, לא צריך להוסיף עוד. הפקק זה אזלת יד של המשטרה והמארגנים, לא אשמתו.

*אל תדאגו, לא יעצרו אותו ולא כלום הרי כל התלונות של המתנחלים לא שווים כלום למשטרה אז אל תדאגו, תלכו לישון בראש שקט, שהעולם לא יגידו עלינו משהו..

אני מפנה אותך לתגובה מעליך:

שלוש מילים: "חוסר עניין לציבור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...