Ass VS. Boobs - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ass VS. Boobs

Lirux

מה יותר חשוב לכם במישהי?  

1143 הצבעות

1. 1. מה יותר חשוב לכם במישהי?

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

\\( . )( . )// ציצים שולטים !!!

אין כמו מחשוף נדיב ... העניים שלי יורדות למטה אוטמטית אני פשוט לא יכול לשלוט על זה :s07:

תחת אף פעם לא הלהיב אותי במיוחד לעומת חזה טוב שיכול לשנות לך את כל הפרספקטיבה על הבחורה לא משנה איך היא נראת צפונה או דרומה משם

מספיק ציון עובר בכיוון הצפוני וזה מספיק... או וודקה ... ועם עוד הרבה וודקה אז זה כבר לא משנה בעצם :smile1:

טוב אני הולך עכשיו לאיזה פאב... אני יבדוק שוב את הסוגיה הזאת יותר לעמוק שם , :xyxthumbs: !!! ( . )( . ) & (_,_) CYA i'm going 2 c some

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוך ויזמיר לאן הפורום הזה מתדרדר.

אני מרגיש כמו איזה סבא כשאני אומר את זה.

אבל הצבעתי ציצים.

למה?

כי זה הרבה יותר קופצני ומגניב. ואל תגידו שלא. חוץ מזה שתחת יש לכל אחד וציצים לא :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

\\( . )( . )// ציצים שולטים !!!

אין כמו מחשוף נדיב ... העניים שלי יורדות למטה אוטמטית אני פשוט לא יכול לשלוט על זה :s07:

תחת אף פעם לא הלהיב אותי במיוחד לעומת חזה טוב שיכול לשנות לך את כל הפרספקטיבה על הבחורה לא משנה איך היא נראת צפונה או דרומה משם

מספיק ציון עובר בכיוון הצפוני וזה מספיק... או וודקה ... ועם עוד הרבה וודקה אז זה כבר לא משנה בעצם :smile1:

טוב אני הולך עכשיו לאיזה פאב... אני יבדוק שוב את הסוגיה הזאת יותר לעמוק שם , :xyxthumbs: !!! ( . )( . ) & (_,_) CYA i'm going 2 c some

חחחח מכיר את זה ,זה בעיה באמת
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...