המוסר מחייב: לפגוע באוכלוסיה עוינת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוסר מחייב: לפגוע באוכלוסיה עוינת

Milford Cubicle

Recommended Posts

אם כבר מדברים על משפטים מפורסמים אז מה לגביי

"אתה סטאלין"

אתה טרוריסט"

(יש עוד הרבה כאלה)

תראה לי שאמרתי ואני אבקש סליחה.

תפסיק להכליל אותי או כל שמאלני אחר ביחד.

.ומה רע בזה?

מה רע בטרור?

תזכיר לי מה האמריקאים עשו ליפנים ב-WWII?

הם רצחו מאות אלפים מהם באקראי? כדי לא ללכך את הידים שלהם כי הם יפי נפש..

זאת גם התוכנית שלך, פצצת אטום\הפצצה מאסיבת, כי אם הם עשו אז לנו גם מותר?

הם גם הרגו אלפי אינדיאנים כי הם הפריעו להם, אנחנו צריכים להרוג בדואים.

איזה מין דוגמה זאת ארצות הברית

שיהיה ברור, אני בעד פעולה מאסיבית כמה שיותר גדולה שתהרוג כמה שיותר מחבלים, ואפשר גם לסבול טעויות במידה מסוימת.

אבל ירי אקראי כמו שמציע הרב הוא לא פתרון מספיק אפקטיבי ובטח שלא יעשה לנו טוב מדנית (לגיטימציה לפעולות של מדינות ערב, ועוד שנאה לישראל)

הבן אדם לא יודע אפילו שכבר פינו מזמן רצועת בעזה כדי להרחיק אותם מהגבול, והוא מציע את זה עכשיו שוב, שתבינו כמה הוא מנותק ומדבר באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מה הדרך הנכונה לפעול נגד שיגור קאסמים (מן הסתם, צריכה להיות תגובה ולא סתם הבלגה כמו עכשיו) אבל אני חושב שצריך להתחיל מכך שאזרחים ישראלים יפסיקו להזדעזע מכך שנהרגים לערבים אזרחים תמימים, עדיף עשר הרוגים שלהם מאשר אזרח אחד ישראלי שנפצע קל. מן הסתם לא צריך להשתדל להרוג אזרחים שלהם (לפחות בינתיים) אבל לפחות כשכן יש הרוגים בטעות לא לעשות מזה סיפור ולא להציג את זה כפשע נורא. הרי בסופו של דבר, בכל עימות האזרחים תמיד משלמים את המחיר הכי גדול כי הם נקלעים באמצע הלחימה. הדרך היחידה להציל אותם זה לא להיות בעימות, והשליטה על העניין הזה היא בידיים של הצד השני, לא שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי שאמרתי ואני אבקש סליחה.

תפסיק להכליל אותי או כל שמאלני אחר ביחד.

שיהיה ברור, אני בעד פעולה מאסיבית כמה שיותר גדולה שתהרוג כמה שיותר מחבלים, ואפשר גם לסבול טעויות במידה מסוימת.

אבל ירי אקראי כמו שמציע הרב הוא לא פתרון מספיק אפקטיבי ובטח שלא יעשה לנו טוב מדנית (לגיטימציה לפעולות של מדינות ערב, ועוד שנאה לישראל)

הבן אדם לא יודע אפילו שכבר פינו מזמן רצועת בעזה כדי להרחיק אותם מהגבול, והוא מציע את זה עכשיו שוב, שתבינו כמה הוא מנותק ומדבר באוויר.

אתה אידוט!!!

הם הרגו מאות אלפים בשביל לגבות מחיר מהיפנים, ואם אתה תדע את העבר שלהם הם לא כאלה שנכנעים!

אם ארה"ב הייתה נכנסת ליפן עם חיילים, תזכור טוב מה אני אומר לך !!

עד היום המלחמה הייתה נמשכת, מי יודע כמה הרוגים היו אם ארה"ב לא הייתה גובת מחיר מהיפנים !!!

אותו דבר פה בדיוק אין דבר כזה אתה תראה שאם נתחיל לחסל מאות פלשטינאצים כל יום אני חותם לך וכל מה שאתה רוצה שהם תוך שניות מפסיקים את כל הפיגועים שלהם !! למה!?!?!

כי המחיר שהם משלמים לא שווה את מה שהם עושים!!!

ארה"ב עשתה בשכל, גובים מחיר כבד עד שיגידו זהו לא יכולים יותר !!!!

זה עם האינדיאנים זה כבר סיפור אחר...

אין לזה שום קשר ואין לי מושג איך בכלל הבאת את זה לפה :bash: :bash: :bash:

ואתה לא מבין שהעם הפלסטיני התחיל מלחמה כנגד העם היהודי, אז מה נעשה נשב בידיים מחובקת!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם רצחו מאות אלפים מהם באקראי? כדי לא ללכך את הידים שלהם כי הם יפי נפש..

זאת גם התוכנית שלך, פצצת אטום\הפצצה מאסיבת, כי אם הם עשו אז לנו גם מותר?

הם רצחו מאות אלפים כי הם יפי נפש?

הא?? אתה שומע מה אתה מדבר?

והם לא עשו את זה בשביל לא ללכלך את הידיים שלהם.(אלא אם אתה קורא לדם של עשרות אלפיי חיילים אמריקאים לכלוך)

הם עשו את זה בשביל טובת העם האמריקאי, בלי התחשבות בכלל בצד היפני וכל הכבוד להם על זה.

האמהות האמריקאיות והבנים שלהם הרבה יותר חשובים מאשר מאשר איזה מליון יפנים, שהם להזכירך, האוייב.

יש לך פשוט כל כך הרבה אגו שאתה לא מוכן להודות שטעית ושדם יהודי באמת שווה יותר מדם פלסטינאי.

ולא בגלל שהם פלסטינאים, אלא בגלל שאני יהודי ובגלל שהם האוייב.

ואם יש לך ספקות לגביי האם גם אתה חושב ככה או לא, תשאל את עצמך מי היית מעדיף שימות, אמא שלי או אמא שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארצות הברית יכלה להכניע את היפאן גם כמו שכל מדינה אחרת עשתה לפני זה ב10,000 שנים האחרונות, במלחמה.

וכמו שאנחנו צריכים לנצח את הטרור. למה אתה חושב שפצצות אטום לא חוקיות יותר? מבחינת ארצות הברית היא יכולה להתחיל מחר שואה על השחורים כדי לפתור הברבה בעיות אצלה ואף אחד לא יעשה לה כלום על זה, זה שהם נמצאים בראש ויכולים לעשות מה שבא להם בלי השלכות לא אומר שאנחנו יכולים לחקות אותם.

אתה בכלל מבין מה יקרה למדינת עם היא תפיל פצצות באקראי ותמחק את כל הפלסתינאים מחר? אתה יודע איזה מלחמה אתה מביא על העם שלך עם הרעיונות המפגרים האלה? אתה זה שרוצה לצמצם בהרוגים לצד הישראלי לא?...

ודם יהודי באמת שווה יותר מדם פלסתינאי אם יש מטרה לכל ההרג, אבל אם ההרג הוא כל כך אקראי כמו שאתה אוהב אז לא, במחיר כל כך כבד כשאין לו מטרה אמיתית אין סיבה לשפוך, אפילו, דם פלסתינאי.

הפתרונות שלכם יפים מאוד (פצצות אטום וכאלה) אולי תעשו מזה סרט מצויר.

J0HNiE עשית לי את היום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארצות הברית יכלה להכניע את היפאן גם כמו שכל מדינה אחרת עשתה לפני זה ב10,000 שנים האחרונות, במלחמה.

דיי נו...אוברלורד אתה נשמע כמו תקליט שחוזר על אותן טענות שכבר הפרכנו מזמן.

לא אמרנו כבר שבמלחמה היו נהרגים גם חיילים אמריקאים ובפצצת אטום לא.

אמרנו. וכבר אמרנו שבשביל אמריקאים דם אמריקאי שווה יותר מדם יפני. אמרנו.

אז למה אתה שוב ושוב מעלה את אותם טיעונים??

אתה בכלל מבין מה יקרה למדינת עם היא תפיל פצצות באקראי ותמחק את כל הפלסתינאים מחר? אתה יודע איזה מלחמה אתה מביא על העם שלך עם הרעיונות המפגרים האלה? אתה זה שרוצה לצמצם בהרוגים לצד הישראלי לא?...

אבל אוברלורד....חמוד שלי....כבר עברנו גם את הטיעון הזה. אנחנו לא מדברים על מחיקת כל העם הפלסטיני.

גם האמריקאים לא השמידו את כל העם היפני.

אנחנו בסך הכל מדברים על לגרום להם נזק ואבידות בנפש כמו שהאמריקאים עשו ליפנים כדי שהם יכנעו.

זה הכל.

אם ההרג הוא כל כך אקראי כמו שאתה אוהב אז לא, במחיר כל כך כבד כשאין לו מטרה אמיתית אין סיבה לשפוך, אפילו, דם פלסתינאי.

שוב חזנו למסלול הדמגוגיה?

אני אוהב הרג אקראי??

למה? למה אתה ממשיך בטיעוני סרק....אני פשוט לא מבין את זה.

למה אתה אומר שאין מטרה אמיתית כשכבר הסברנו לך שהמטרה היא כניעה של הפלסטינים בדיוק כמו שהיפנים נכנעו לאמריקאים.

וכבר הסברנו שכניעה מהירה שלהם = פחות אבידות בנפש בשבילנו.

מ.ש.ל

הפתרונות שלכם יפים מאוד (פצצות אטום וכאלה) אולי תעשו מזה סרט מצויר.

אבל אתה שוב מכניס מילים לפה.

אולי במקום לדבר תפתח טיפה את האוזניים.

נשק גרעיני על פלסטין הוא לא ריאלי כי זה יעשה חתיכת זיהום גם במדינת .

וחוץ מזה שאין לנו שום מטרה להשמיד את העם הפלסטינאי.

באמת שאתה צריך לצאת מהסרט שלך על ימניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאמין שאם תפיל עכשיו פצצה שתמחק חצי מהפלסתינאים\רבע יהיה שלום במדינת ישראל?

ואם לא, אתה גם מוכן לקחת על עצמך אחריות על כל ההרוגים במקרה שלהפצצה לא תהיה השפעה\היא תחמיר את המצב?

אני לא מוכן, בגלל זה אני בעד מלחמה.

איך שאני רואה את זה אתה ואחרים פה כן מוכנים כי זה קל יותר להציע רעיונות בלי לחשוב עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: איזה הודעה מטומטמת :s07:

אם פצצה שתמחוק חצי מהפלסטינאים לא תספיק, אז אתה אומר שחיילים צריכים לעבור בית בית ולחסל פלסטינאים, תוך כדי שחלק מהם גם נהרגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאמין שאם תפיל עכשיו פצצה שתמחק חצי מהפלסתינאים\רבע יהיה שלום במדינת ישראל?

האמריקאים לא הרגו עשירית מהיפנים והפצצה הביאה לכניעה ללא תנאים.

איך שאני רואה את זה אתה ואחרים פה כן מוכנים כי זה קל יותר להציע רעיונות בלי לחשוב עד הסוף.

ניראה לי שאתה זה שלא חושב עד הסוף

אנחנו כבר רואים את היום שאחריי הפצצה.

את הסוף של המלחמות פה.

גם אחמדיניג'אד יקבור את הראש שלו עמוק בחול אחריי מהלך כזה.

אתה זה שרוצה להמשיך במלחמה עקובה מדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיכום הכולל, אם ארה"ב הייתה נכנסת עם כוחות חי"ר מספר ההרוגים והפצועים היה הרבה יותר גדול אם ארה"ב לא הייתה שולחת את האטום!

ואת זה אני מבטיח לך!

ארה"ב עשתה בשכל שהיא השתמשה באטום, תראה מה קורה עכשיו ביערק אם ארה"ב לא תגבה מחיר מהערבים האלה זה רק ימשיך וימשיך ומי יודע מתי זה יגמר!?!? ועם כמה הרוגים ופצועים?!?!

overload אני ישמח לשמוע איזה עוד פיתרון יש לכם עם הפלשטינאצים!?!

ואל תגיד לי הסכם שלום, הרי כולם יודע שאין דבר כזה הסכם שלום איתם אז בבקשה

*ואני מאוד שמח לשמוע שעשיתי לך את היום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון אני מוכרח לציין שאתה תופס יותר מדי מצה" כמו שנאמר פה מקודם , צה"ל הוא לא כל יכול

גם אם זה מאוד נראה לך ככה מאיפה שאתה משרת כרגע.

תדמיין תסריט שישראל יתתחיל להפגיז בכבדות , אני מדבר עכשיו רק מההיבט הכלכלי

זה יעשה לנו צרות כלכליות רבות , ולהגיד לך את האמת הרעיון של גרימת אבידות רבות לפלסטינים קורץ לי

ולדעתי להרבה אנשים , כלומר - מי לא ירצה לסיים את כל הפיגועים אחת ולתמיד

לדעתי ככה אתה רואה את זה וזה לגיטימי , אבל זה בא מהמקומות הלא נכונים , צריך לשנות דרך מחשבה

אין לי פתרון אחר חוץ משלום, לא יודע איך , אבל חייבים , וכמו שראית בתגובתי הקודמת אני מסכים עם דרכי הפעולה

של צה"ל כעת , אז אל תקרא לי יפה נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הדרישה של הערבים לשלום? שנקפל את הבאסטה שנקראת "מדינת ישראל", נקשור לעצמנו אבן גדולה ונקפוץ לים.

כי חוץ מזה כבר הצענו להם הכול, גם מעבר לגבול הטעם הטוב! (גבולות 48' וחלוקת ירושלים...)

אני לא מוכן לתנאים האלה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדמיין תסריט שישראל יתתחיל להפגיז בכבדות , אני מדבר עכשיו רק מההיבט הכלכלי

זה יעשה לנו צרות כלכליות רבות

איך זה שייך לצה"ל?

זה כבר עניין מדיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הדרישה של הערבים לשלום? שנקפל את הבאסטה שנקראת "מדינת ישראל", נקשור לעצמנו אבן גדולה ונקפוץ לים.

כי חוץ מזה כבר הצענו להם הכול, גם מעבר לגבול הטעם הטוב! (גבולות 48' וחלוקת ירושלים...)

אני לא מוכן לתנאים האלה :nixweiss:

שתבין אחי , אני מבין שהתנאים שלהם מטורפים , אני שם על מה שהם רוצים זין (סליחה על הביטוי )

צריך לשנות כיוון מחשבה איכשהוא , כמובן שלא צריך להעינות לדרישות מטומטמות

מצד הפלסטינאים , שאחרי שאתה נותם להם אצבע הם רוצים את כל היד.

צריך להתאמץ יותר זה מה שאני אומר.

איך זה שייך לצה"ל?

זה כבר עניין מדיני

עניין מדיני שייגרר מהתקפה , בכל מקרה הנקודה היא שישראל לא מוכנה כלכלית למלחמה בקנה מידה גדול מעכשיו

עכשיו זו מלחמת התשה , שזו תהיה All Out War , זה יפגע בנו כלכלית בכבדות , ושוב רק מההיבט הזה.

שלא נדבר על חיי אדם , אבל גם היום חיי אדם מקופחים מה שמראה שזו מלחמה אחרי הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...