אבא שלי קנה לי היום את המסך הזה הייתי רוצה לשמוע חוות דעת עליו - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבא שלי קנה לי היום את המסך הזה הייתי רוצה לשמוע חוות דעת עליו

GODFATHER4

Recommended Posts

לא יודע בינתיים מה להגיד כי אני עובר דירה עוד חודש לתל אביב ואבא שלי מביא אותו לדירה החדשה שלנו לא לבית שלי איפה שאני נמצא עכשיו ואממ רק שנעבור אני יוכל לדעת אני גם קונה לשם מחשב חדש אבא שלי חשב בהתחלה לקנות 19 אבל הוא ראה שזה מסך טוב ולא שווה להוסיף עוד כסף בשביל ה- למרות ש- זה שם יותר טוב אמממממממ אני גם הייתי רוצה לשמוע חוות דעת עליו לכן פתחתי את האשכול הזה ונ.ב עוד כמה זמן אני יבקש שיבנו לי פה מפרט ב-8500 :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך שתגיבו לי מהר אבא שלי שואל מה השימוש ב-DVI עושה ומה לא בסדר במסך תענו לי בבקשה ואני יגיד לו והוא כנראה יחליף אם הוא ישמע שזה לא טוב לפי מה שאתם אומרים ל- 19 אינץ' תגיבו מהר בבקשה זה חשוב!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב אבא שלי יקנה 2 מחשבים אחד לי אחד לאחיות שלי אממממממממ הם יקחו את הדל ולי הוא יקנה מסך אחר 19 אינץ' תגידו לי בבקשה איזה מסך לקנות LCD כמובן שיהיה חברה טובה:):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי יציאות למסכים. האחת "רגילה" -VGA, אנלוגית. והיא נמצאת במסכים הישנים (בכל הCRT, מכיוון שהם אנלוגיים, ובLCD הישנים יותר).

השניה זו היא ה"חדשה", שכבר לא ממש חדשה. והיא יציאה דיגיטאלית (שיש אותה רק בLCD היותר חדשים).

בכרטיסי המסך החדשים, ישנן רק יציאות DVI, והיא נחשבת כאחת שיש לה איכות טובה יותר. (אתה כמובן יכול לקנות מתאם בין DVI לVGA

אבל אתה תוריד בעצם את האיכות). עד כמה יש הבדל באיכות ? לא יודע.

אם יש לך כסף, ואתה רוצה מסך טוב, תקנה את אחד מהמסכים הרחבים של (אני כבר לא זוכר את הדגם). הם נחשבים למאוד איכותיים.

בהצלחה.

*נ.ב - אם אתה לא רוצה שיסגרו לך את התראד, הייתי מציע לך לא להקפיץ (לשלוח הודעה שלך, אחת אחרי השניה). אף אחד לא אשם שחכיתי עד היום בשביל לקבל חוות דעת על המסך -זה לא מצדיק את ההצפות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ חשוב החברה, יותר חשוב המפרט ואיך הוא מציג תמונה ,, משחקים וטקסט בפועל.

אני ממליץ לך(אם יש לך אופציה כמובן) ללכת עם אבא שלך ולבחור.

בהצלחה עם המסך החדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...