OC לD930 + תמונותשל המוד לBT - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לD930 + תמונותשל המוד לBT

b127

Recommended Posts

אני לא רואה הרבה את המעבד על 60 אפילו, הוא נע בד"כ בין 51-57מעלות

שים לב שה THERMAL SPEC שלו זה 63.4, מה שאומר שבאזור הזה הוא נכנס ל THROTTLING , כלומר מתחיל להכניס מחזורי סרק למעבד כדי להוריד את העומס ולקרר אותו. אני לא הייתי מעביד אותו מעל 60 מעלות במאמץ.

http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SL94R#

תודה על הלינק בתחילת האשכול חיפשתי את הנתון הזה ולא קיבלתי תשובה ברורה.

בכל אופן עכשיו אני יותר ממוקד נדמה לי שאני יכול לשפר את האוורור, ולהוריד כחמש מעלות, ואז להעלות עוד קצת מתח, ולהעלות את הבאס. אני כבר אעדכן אתכם.

איזה תצורה תוסיף לי יותר אוורור, להוסיף מקדימה מתחת הסידירום? בחור המארז מול המעבד? באזור הכ.מ. שיכניס\יוציא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון 07072006

סידרתי עוד יותר את הכבלים.

והרכבתי כלוב נוסף לקשיחים (אולי אני אעלה בהמשך) ופיזרתי את הקשיחים שלא יהיו צמודים אחד לשני מה שתרם להורדת החום במארז, וגם פתח נתיבי אויר למאוררים הקדמיים שמכניסים אויר,

בסה"כ החום ירד בכ2 מעלות, ואני מתכנן עוד כמה שיפורים בענין החום מה שיאפשר לי להמשיך להעלות מתח...

שמתי לב לתופעה מענינת ואני חושב שהיא קשורה רק לBT.

כשהמארז מאוזן והסנפירים מעל ההיטפיפ הטמפרטורה של המעבד יורדת ב7-10 מעלות, לעומת מארז אנכי שבו הBT בעצם שוכב על צידו,

הסיבה פשוטה פיזית, החום דרכו לעלות, וכשהמארז שוכב החום מטפס יותר מהר במעלה הנחושת לכיון הסנפירים, ומתקרר מהר יותר.... אז קחו את זה בחשבון, כשאתם מודדים מעלות בשכיבה, דעו שזה יעלה כשתעמידו את המארז, וכן כשאתם מתכננים מוד למחשב תעדיפו מוד שבו המארז שוכב... ועוד על זה הדרך.....

עריכה.

עדכון.

העליתי מתח ל1.525

ובאס ל291 28

ומעבד ל3.37 במקום 3.32 שהיה עד עכשיו במתח 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, עקב בניית הכלוב לקשיחים שבניתי, (אמנם זה כבר סטנדרט בכל המארזים של היום אבל אני קיבלתי כלוב רק ל3 HD אז חתכתי ממארז ישן וחיברתי מתחת לכלוב הקיים)

השתחרר לי שני מפרצים של הסידירום שהיו בו עד עכשיו HD .

אז מיקמתי שם שני מאוררי 80 מ"מ צמודים (אני אעלה של ההצמדה שלהם תפוצצו מצחוק.....)

וחתכתי מספק ישן את אחת הדפנות המחוררות שלו, וחיברתי במקום שני המכסים של המפרצים, וזה מתאים בול.... לידיעת המודרים..

וזה הוריד לו עוד כ2 מעלות.

ותזכרו שכל המאוררים המוד ל7 V בגלל הרעש.

אם הייתי רוצה ביצועים אני יכול להחזיר אותם ל12V אני אעלה תמונה של המולקס שמאפשר את זה.. ייצרתי לבד.. ואז המעלות ירדו עוד ואוכל להעלות עוד מתח ועוד באס....

אבל שמתי לב שכדי להעלות את הבאס בעוד מ"ה אחד אני כבר צריך להעלות מתח בשתי מדרגות, מ1.525 ל1.55 ובמתח כזה המעלות עולות בכחמש מעלות וזה לא שווה את זה.

2 מעלות זה הרבה מרק לשנות סדר במארז.... :xyxthumbs:

אתה צוחק על הבלגן שבטח היה קודם....

אבל גם מקודם היה סדר, פשוט עיקר השיפור בא מפתיחת נתיבי האויר של המאוררים הקדמיים שנחסמו עד עתה על ידי הHD שפוזרו עכשיו לכל גובה המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין 7 ל 10 מעלות הבדל בין מארז שוכב למארז עומד, כמובן שזה אומר רק על מבנה הBT, וכמו שהסברתי את זה למעלה בגלל דרך החום לעלות...

לא בדקתי רכיבים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאלו איזה מוד עשיתי לBT.

חבל שהמצלמה בחופש...

שמתי לב שהחלק של הסנפירים די קריר ואילו המעבד מתחמם עד ל65 צלזיוס ועדיין הסנפירים קרירים.

חשבתי למה זה קורה והגעתי למסקנה שהרבה חום צבור עדיין בפלטת הנחושת שנוגעת במעבד ובבסיס ההיטפיפים.

חשבתי לעצמי למה לא לשים שם היטסיניק שיקרר את האיזור?,

בקיצור לקחתי את ההיטסיניק המקורי של שהגיע עם המעבד כופפתי אותה קצת בצדדים שיראה יותר כמו מלבד מאשר עיגול, הורדתי את המאורר,

הורתי את ארבעת הקליפסים, והשחלתי אותו מתחת לסנפירים בין ההיטפייפים, קצת משחה טרמית ארקטיק 5 ולהרכיב בחזרה ללוח, הרווחתי חמש מעלות

התמונות בערב או מחר.....

בקיצור כבר העליתי מתח ואני הולך עוד מעט להעלות באס ואני אחזור עם עדכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...