מהו כרטיס ה-AGP הזול ביותר שיכול להריץ את Aero (של Vista) כמו שצריך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו כרטיס ה-AGP הזול ביותר שיכול להריץ את Aero (של Vista) כמו שצריך?

rangerman

Recommended Posts

אני לא ממש צריך כרטיס למשחקי 3D מודרניים. זה היה יכול להיות נחמד, אבל לא נראה לי שיש לי תקציב לזה, אז אני מעדיף פשוט להתמקד בכרטיס עדכני יותר מה-GF2 העתיק שלי (שכמובן לא מאפשר להריץ את Aero)‏.

http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=8445238 זה ממש שווה, בכוח של 6600gt, ועם פתיחת צינורות אפשר להגיע איתו להרבה יותר

אתה מתכוון שאפילו ללא OC, פתיחת צינורות ושטיקים דומים יהיה אפשר לשחק איתו Doom3? אם כן, זה מתחיל להיות מעניין ;)

בכל מקרה, אני רחוק מאוד מלהיות גיימר, כך שקחו את זה בחשבון. הדגשים שלי הם תאימות ל- ותקציב נמוך. כרטיס ב-660 ש"ח יכול להכנס לתקציב, אבל אם אני יכול לסגור עניין ב-400 ש"ח זה כמובן יהיה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-6800LE מסוגל להריץ את Doom3 ודומיו באופן סביר? אם כן, אז אולי אשקול בכל זאת ללכת עליו. גם אם אני לא מרבה לשחק, זה לא יכול להזיק לקנות כרטיס שייאפשר לי לבדוק על מה מדברים ;)

עדיף להוסיף עוד מאה שקל ולקחת של חברה שנותנת 3 שנות אחריות

למשל?

עריכה: איך ה-9600 Pro או XT בהשוואה ל-6800LE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-6800LE מסוגל להריץ את Doom3 ודומיו באופן סביר? אם כן, אז אולי אשקול בכל זאת ללכת עליו. גם אם אני לא מרבה לשחק, זה לא יכול להזיק לקנות כרטיס שייאפשר לי לבדוק על מה מדברים ;)

למשל?

עריכה: איך ה-9600 Pro או XT בהשוואה ל-6800LE?

אין מה להשוות....ה6800le אוכל אותם בקלות.

הוא מריץ Doom3 בהגדרות הכי גבוהות שיש וברזולוצייה 1280*1024 באופן חלק לגמריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800 רגיל לא מריץ את DOOM3 על ההגדרות הכי גבוהות ומי אמר שזה רק הכרטיס מסך? יש את הזיכרון ואת הלוח אם מעבד כונן איזה SATA? או IDE?

זה הרבה גורמים שמשפיעים על זה. אני מאמין שתוכל להפעיל אותו בהגדרות סבירות אבל לא על מקסימום ומה שבטוח בלי פילטרים שזה 1 הדברים שהכי מעמיסים על

הכרטיס גרפי ועל העיבוד נתונים שלו.

כמו כן אם אתה מתכוון לכרטיסים כמו 6800GT או Ultra אז זה כבר עניין אחר. רק שמה הם עדיין לא יכולים להריץ אותו על מקסימום הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...