כ.מ לAGP -*- סופי!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ.מ לAGP -*- סופי!!!

stojakovic

Recommended Posts

יש לי תומך AGP ולכן אני צריך כרטיס מסך לAGP ולא מסדרת 6XXX של אנבידיה. למה לא? כי הלוח אם שלי מבוסס צ'יפסט של סיס, ולפי מה שהבנתי, יש בעיות תאימות קשות, ועדיף לא להסתכן. בגלל זה, אני צריך כרטיס מסך של ATI. (לא שזה נורא כל-כך)

כל מי שעומד להציע לי לעבור לpci-e שישכח מזה. למה? קודם כל, המעבד שלי בסוקט 478 וכל הלוחות של ה pci-e עם ה 478 גם נדירים מאוד, גם יקרים מאוד, גם ישנים מאוד, גם של חברות מעפנות ובקיצור- לא. ולקנות חדש ומעבד חדש, זה כבר מחשב חדש, ואת זה אני אעשה בעתיד.

לכן האופציה היחידה שלי היא כרטיס מסך לAGP של ATI שיחזיק לי לתקופה של שנה- שנתיים.

עכשיו, האופציה המועדפת שלי היא ה X800GTO.

אבל... יש לי 2 התלבטויות עיקריות.

1. האם ה X1600PRO לא יותר עדיף? ***לא מבחינת ביצועים\מחיר, אלא מבחינת ביצועים נטו*** (אני דיי משוכנע שהX800GTO יותר טוב, אני רק רוצה להיות בטוח)

2. בהנחה שאני אלך על על הX800GTO, איזה חברה לקחת (כאן השיקולים הם של מחיר)? ספייר, שעולה 1100 ש"ח או פאליט שעולה 830 ש"ח? ההבדלים דיי גדולים ובגלל שאני מתכנן על הכרטיס לאיזה שנה- שנתיים, חשבתי לקחת את של ספייר, שהיא מועדפת.

ומה ההבדל בין החברות? (לפי מה שהבנתי ההבדל העיקרי הוא בבנדל, אבל בכל זאת, אני רוצה להיות בטוח לפני שאני קונה)

ד"א, למי שרוצה לדדעת יש לי עכשיו 5200, קח שכל שינוי, יהווה שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח אם תומך AGP ולכן אני צריך כרטיס מסך לAGP ולא מסדרת 6XXX של אנבידיה. למה לא? כי הלוח אם שלי מבוסס צ'יפסט של סיס, ולפי מה שהבנתי, יש בעיות תאימות קשות, ועדיף לא להסתכן. בגלל זה, אני צריך כרטיס מסך של ATI. (לא שזה נורא כל-כך)

כל מי שעומד להציע לי לעבור לpci-e שישכח מזה. למה? קודם כל, המעבד שלי בסוקט 478 וכל הלוחות של ה pci-e עם ה 478 גם נדירים מאוד, גם יקרים מאוד, גם ישנים מאוד, גם של חברות מעפנות ובקיצור- לא. ולקנות לוח אם חדש ומעבד חדש, זה כבר מחשב חדש, ואת זה אני אעשה בעתיד.

לכן האופציה היחידה שלי היא כרטיס מסך לAGP של ATI שיחזיק לי לתקופה של שנה- שנתיים.

עכשיו, האופציה המועדפת שלי היא ה X800GTO.

אבל... יש לי 2 התלבטויות עיקריות.

1. האם ה X1600PRO לא יותר עדיף? ***לא מבחינת ביצועים\מחיר, אלא מבחינת ביצועים נטו*** (אני דיי משוכנע שהX800GTO יותר טוב, אני רק רוצה להיות בטוח)

2. בהנחה שאני אלך על על הX800GTO, איזה חברה לקחת (כאן השיקולים הם של מחיר)? ספייר, שעולה 1100 ש"ח או פאליט שעולה 830 ש"ח? ההבדלים דיי גדולים ובגלל שאני מתכנן על הכרטיס לאיזה שנה- שנתיים, חשבתי לקחת את של ספייר, שהיא מועדפת.

ומה ההבדל בין החברות? (לפי מה שהבנתי ההבדל העיקרי הוא בבנדל, אבל בכל זאת, אני רוצה להיות בטוח לפני שאני קונה)

ד"א, למי שרוצה לדדעת יש לי עכשיו 5200, קח שכל שינוי, יהווה שיפור.

X800GTO ללא ספק האפשרות הטובה ביותר שלך הן מבחינת מחיר והן מבחינת ניצול היכולות שלו למה כל כרטיס מעבר כבר לא יתן הרבה יותר כי המעבד זיכרון והכל ישמשו לו צוואר בקבוק (גם עכשיו הזיכרון ישמש לו צוואר בקבוק ולכן אני מאוד ממליץ לך להוסיף עוד 512 מגה של זיכרון), בכל אופן אני הייתי לוקח את של נכון חברה לא הכי ידוע וטובה אבל ממש ממש ממש לא שווה לך להוסיף 250 ש"ח בערך בגלל חברה כזו או אחרת. לכן אין לך פה כ"כ מה לחשוב רק חשוב מאוד שתוודע שיש לכרטיס של אחריות וכמה שיותר (לפחות שנה!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX800GTO יותר חזק מX1600PRO,היתרון של ה1600 הוא תמיכה בHDR\SM3.

תעשה לעצמך טובה ואל תתקרב לפאליט! לך על הספייר.

בכל מקרה כדאי לך לעשות כמוני ולחכות שיצא ה7600GT באפיק AGP.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הבנתי... אני אלך על הX800GTO ולא על ה 1600... (אני אסתדר בלי SM3 , וממש לא חשוב לי HDR), רק צריך להחליט עכשיו של איזו חברה...

מירו, כתבת שאתה ממליץ לי X800GTO של PNY... העניין שלא מצאתי של החברה שלהם בכלל...

יש 2 עיקריים שאני מתלבט

פאליט : http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=1579

ספייר : http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=12695

קיצר, תגידו לי על מה אתם מליצים, מה ההבדל ביניהם?-- ולמה להתרחק מפאליט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי ... שווה לי להחליף את ה 9700pro שלי?

האם המעבד לא חלש מידי?

האם השיפור יהיה משמעותי ?

אני יכול לשחק FEAR גם עם המערכת הנוכחית ב 1280 אבל עם FPS די נמוך עד גבולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספייר.

הכרטיסים של פאליט ממש לא אמינים,חבר שלי קנה כרטיס שלהם ואחרי 3 ימים הוא הלך לעולמו.

אני מציע לך לחכות ליולי,אמור לצאת 76gt ב100-1200 ש"ח.

לא אחי, כבר חיכתי יותר מדי...

אז כנראה אני אלך על ה http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=12695

אם למישהו יש איזו הערה שיגיד עכשיו, למה אני אזמין את הכרטיס בימים הקרובים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי, כבר חיכתי יותר מדי...

אז כנראה אני אלך על ה http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=12695

אם למישהו יש איזו הערה שיגיד עכשיו, למה אני אזמין את הכרטיס בימים הקרובים!!!

הכי טוב בשבילך יהיה לקנות את ה - 6800GT 256MB AGP שעולה אותו הדבר כמו ה - SAPPHIRE X800GTO AGP ויותר טוב ממנו.

לינק - http://www.pcnow.co.il/product.asp?productid=6772&CatCode=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה כבר משדרג לכרטיס חזק יותר

שים לב שאתה מוגבל עם 512MB זיכרון

תוסיף על הדרך סטיק נוסף של 512MB שתוכל לנצל את הכרטיס במלואו

שים לב והיזהר לא לקנות X800GTO עם 128MB

רק עם 256MB ...

לא להתעסק עם שלא תחטוף מהם איזה פליט ...

מומלץ לחכות לכרטיסי מסך בגירסאות AGP של 7600GS ו GT במידה ויגיעו במחירים נורמלים

לדוגמא אם יגיע 7600GS ללא סירוס ביחס ל PCIE

והוא יכלה פחות מ X800GTO המדובר אז הוא יהיה בחירה טובה מאוד :)

ה 6800GT יהיה בעייתי כשיתחיל להגיע 7600GT ויישב על אותו מחיר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי...

מי שהציע לי 6800, כתבתי מקודם שיש לי chigset של סיס ולפי מה שהבנתי יש איתו ועם סדרת ה 6XXX בעיות תאימות...

כך שהוא לא בא בחשבון.

בקשר ל7600, אני מפחד שיהיו גם איתו העיות תאימות, ואז סתם חיכיתי... אבל גם אם לא יהיו איתו בעיות תאימות, סביר להניח שהוא יעלה יותר מהX800GTO ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היתה אותה בעייה איזה כרטיס לקנות ובסוף הלכתי על X800GTO 256 MB של ספייר

אחלה כרטיס רק שעם עושים לו צריך להחליף לו קרור למשהו רציני יותר

אני הצלחתי לשפר את מעבד ב-21%

ואת הזכרונות ב-14%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב בשבילך יהיה לקנות את ה - 6800GT 256MB AGP שעולה אותו הדבר כמו ה - SAPPHIRE X800GTO AGP ויותר טוב ממנו.

לינק - http://www.pcnow.co.il/product.asp?productid=6772&CatCode=

כן הבאת לו לינק לכרטיס של אינווזיון חברה לא ממש איכותית לעומת ספייר שזאת חברה מאוד איכותית למוצרי ATI.

אתה מדבר שטויות במיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...