ניסיון התקנה שלישי של ג'נטו לא עובד (בעיה לאחר ההתקנה) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון התקנה שלישי של ג'נטו לא עובד (בעיה לאחר ההתקנה)

MishaK

Recommended Posts

היי,

היום סוף סוף יום שישי, חופש מהביצפר ה$%#^ הזה, יש זמן להתקין את ג'נטו בכיף ללא כאבי ראש עם בית ריק ובלי אח קטן שמסתובב בין הרגלים...

את ההתקנה התחלתי בסביבות 12 בלילה, אבל הייתי עייף בצורה לא רגילה אז לאחר שהורדתי את הקרנל שבחרתי (gentoo-source) והוא נפתח החלטתי ללכת לישון ולהמשיך כשאני אקום.. וכך עשיתי, הכל הלך חלק, והפעם לאומת פעמים קודמות הצלחתי להתקין את ה-grub בהצלחה, לפי מה שאני יודע לא עשיתי טעויות כלל... אך כאשר אני בא להעלות את הג'נטו, בזמן ההעלה הוא נעצר בשני השורות הללו ולא ממשיך...

Kernel panic: not init found. Try passing init= option to kernel

Spurious 8259A interrupt: IRQ7.

ואם זה משנה משה, גם הנורות של ה-Caps Lock וה-Scroll Lock במקלדת מהבהבות....

בקיצור, מה פשר ההודעה הזאת? התקנה לא מוצלחת שוב או משהו אחר?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לא לכתוב הודעות חסרות משמעות כמו "זה יסתדר"....

מישה עשה כאן שטות. כי אם יש קרנל פאניק לפני הINIT, אז בטוח יש בעיה במאונטינג של הדיסקים. מה רע ברדהאט מישה?....

לינוקס זה ... רק ג'נטו יותר קשה קצת להתקין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, אתה זוכר אם הפעלת ACPI בקרנל? ה ACPI שם ממש לא טוב ואצלי אני מקסל פאניקה שאי מנסה להשתמש בו, תנסה להיכנס

דרך הבוט דיסק למערכת תעשה mount והכול ותקמפל מחדש את הקרנל בלי ACPI (אם הוא מופעל...)

אהה...ותזכר אם עשית emerge system (זה מיד אחרי ה bootstrap) כי אם לא אז ההתקנה לא שווה כלום...וזו יכולה להיות הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התקין את stage3, והקרנל פשוט אומר לו שהוא לא יכול למצוא\להפעיל את הקובץ INIT

כלומר, או שה fstab לא מקונפג נכון, או שהקרנל לא מקונפג נכון (כלומר לא יכול לקרוא את ההרדיסק\מערכת קבצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...