דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

זה עלייה מתמדת לצורך העלאת רווחים ולא שום דבר מעבר לזה.

בסדר בטח שזה לא קשור למחירי הדולר שכאשר משחקים עלו 180 שקל הוא היה 3.5 שקל, בנוסף לכל העלויות הנוספות ביצירת המשחק, ובהפצתו.

לא אכפת לי הפקה לא הפקה מעניין אותי כמה זה עולה לי ואם זה עולה יותר מ50 שקל אין מצב אני משלם על זה

תאכלס אם משחק כמו פיפא או NFS או סאן אנדרס היה עולה 50 שקל הייתי קונה בלי לחפש קראק וכו' אבל הם רוצים פי4-6 אז לא פלא שמורידים

כמו שאמרתי אתה לא הרווחת שקל בחיים שלך, אנשים שיודעים מה הכסף שלהם שווה גם נהנים לבזבז אותו כיוון שזאת התמורה לעבודה הקשה שלהם.

המשחקים שאמר בטח בזבז מאות של שעות בחרישה עליהם, אתה באמת מצפה מהם לעלות 50 שקל? זה מחיר של דלק בנסיעה מחיפה לתל אביב, זה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא נכון מה שאתה אומר...

אנשים שעובדים קשה יודעים מה הוא מחיר מופרז שלא צריך לצאת מהכיס שלך ומתי אתה לא מקבל את התמורה שאתה מצפה מהמוצר שלך, או שקיבלת והיו אתה כבר לא מקבל תמורה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון מה שאתה אומר...

אנשים שעובדים קשה יודעים מה הוא מחיר מופרז שלא צריך לצאת מהכיס שלך ומתי אתה לא מקבל את התמורה שאתה מצפה מהמוצר שלך, או שקיבלת והיו אתה כבר לא מקבל תמורה זהה.

אם אתה לא מקבל תמורה ממוצר, סימן שהוא לא שווה את הכסף שלך, אז הוא גם לא שווה את הזמן שלך.

מוצר שלא שווה להשקיע בו לא משנה מה הוא מוצר לא כדאי, זה שBMW נראת לא כדאית בשבילך כאשר אתה קונה אוטו חדש כיוון שהיא יקרה מידי, זה לא אומר שאתה צריך ללכת ולגנוב אחת, ותכלס לאף אחד אין פה בייצים לעשות את זה, הסיבה היחידה שאנשים גונבים משחקים וכן זה גנבה לשמה, היא כיוון שהם יודעים שאף אחד לא יכול לגעת בהם, אם אתה כלכך אמיץ למה שלא תלך לחנות ותגנוב ממנה את המשחק? אם אתה מפציר בכזאת נחישות שאתה לא פראייר ולא אכפת לך לגנוב כדי לא לשלם שקל אז לך תיהיה גבר ותגנוב מהחנות.

המחיר של המשחקים הוא הגיוני, יש משחקים שלא שווים את הכסף שלהם זה נכון, בדיוק כמו שיש סרטים, וספרים שלא שווים את זה, אבל במה שאתה הולך לשחק שעות על גבי שעות ואתה עדיין לא מוכן להשקיע, זה הופך אותך לצבוע פלצן.

לאנשים לא אכפת להוציע 10000 שקל על מחשב, אבל משחק אחד הם לא קונים, למה כדאי לא לצאת פראיירים, אנשים רוצים קונסולה במחירים מגוחכים, כל הקונסולות נמכרות במחירי הפסד, החברות מרוויחות כסף מהתמלוגים דרך המשחקים, ומה זה עושה זה גורם למשחקי קונסולה לעלות יותר ממשחק למחשב.

מה לעשות אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה, אתם רוצים לשחק תשלימו עם העובדה שאתם צריכים לשלם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קונה כל משחק שהייתי רוצה כבר ההוצאות שלי היו יותר מהמחשב עצמו שקניתי.

ואני מסכים איתך שאנשים וגם אני מורידים תכנים לא חוקיים כי לא ניתן לגעת בהם ואם היה ניתן לא הייתי עושה את זה.

אני לא רואה את עצמי כצבוע, רק כאחד שלא מוכן לשלם את מיטב כספו בגיל ההתבגרות שגם ככה לא גדול על משחקים ובטח מחירם הנוכחי,

לא מתאים לי. עכשיו אתה תגיד, לא מתאים? אל תשחק, אבל יש אלטרנטיבה.

נכון, היא לא חוקית, אבל אני מרגיש בסדר גמור להשתמש בה, למרות שאני יודע שהיא לו חוקית ואני לא טיפוס שעובר על החוק בשביל הכיף.

כרגע אני מקבל דמי כיס של 400 שקל לחודש ולא עובד (תקופת בגרויות), אני לא מבין למב לי לבזבז את יותר ממחצית כספי על משחק אחד.

או 35 שקל על סרט שאני צופה בו פעם אחת בלבד, אם אני באמת אוהב סרט אני יקנה אותו ב- לאחר מכן שיהיה לי לאוסף איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שעלות הפקת משחק ממוצע היא בסביבות ה25 מיליון דולר עכשיו נכון?

הורדת המחירים ל50 שקל לא תגרום לפי לפי 8 יותר אנשים לקנות את המשחקים, אנשים שלא מוכנים לשלם 300 שקל, לא ישלמו שקל.

זה הישראלי המגעיל, למה שאני ישלם מה אני פראייר? רק בארץ חברות יכולות לפרסם שהן הכי מהירות בתוכנות שיתוף קבצים כדי למכור יותר חבילות.

וכן אני מחכה ליום שאתה תשב על השטויות שלך בכלא או תשלם סכום נאה במשך רוב חייך על זה שלא רצית לצאת פראייר, כל כלב בא יומו.

dogma צר לי אבל אני לא מסכים איתך.

עלות המשחקים בארץ במיוחד לקונסולות, היא פשוט "שחיטה" לא יתכן שמשחק מבוקש יעבור את ה-500 ש"ח!

אני לא מגדל כסף על העצים, נכון שיש עלות הפקת משחק, אבל זה לא בעיה שלי שהאריזה מעוצבת בסטודיו הכי אין,

וגם עלות פרסום מוגזמת במדיות הטלויזיה, מגזינים יוקרתיים עם מודעות דבל-ספרד, באנרים בכל אתר שרק אפשר,

בקצור כל משחק עובר "הייפ" ומשולם על-ידי הגיימרים.

אגב: הורדת משחקים היא לא בעיה של הישראלי הממוצע, תראה מה הולך בעולם אנחנו רק גרגר חול בהשוואה אליהם.

משחק צריך לעלות גג 200 ש"ח, ואז תאמין לי ההורדות יופחתו בצורה משמעותית! תראה מה עשתה בעולם המוסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה , אתה צודק בכל הקטע שצריך לשלם על משחקים ובכמעט כל מה שאמרת אני מסכים

אבל תקשיב לזה:

אם יסבירו לאנשים מה שאתה אמרת כאן - שעל כל משחק מושקעים מליונים , ועל כל קונסולה היצרן מפסיד

אז לאט לאט זה יחלחל , עובדה דוגמא שאנשים עדיין הולכים לקולנוע למרות הפיראטיות שם , ועדיין זה עסק רווחי.

אבל

אל תגיד לי שהמחירים של המשחקים הם מוצדקים כי זה יהפוך אותך לצבוע , משחק בארה"ב עולה בערך 150 שקל

מקסימום 200 וזה המשחקים הממש חזקים , אם המחירים ירדו למחירים האלה בארץ , אז וואלה אני אקנה ,

כי האמת , מה ששוה תכסף שלי , בטוח שווה תזמן שלי.

עמילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה , אתה צודק בכל הקטע שצריך לשלם על משחקים ובכמעט כל מה שאמרת אני מסכים

אבל תקשיב לזה:

אם יסבירו לאנשים מה שאתה אמרת כאן - שעל כל משחק מושקעים מליונים , ועל כל קונסולה היצרן מפסיד

אז לאט לאט זה יחלחל , עובדה דוגמא שאנשים עדיין הולכים לקולנוע למרות הפיראטיות שם , ועדיין סרטים זה עסק רווחי.

אבל

אל תגיד לי שהמחירים של המשחקים הם מוצדקים כי זה יהפוך אותך לצבוע , משחק בארה"ב עולה בערך 150 שקל

מקסימום 200 וזה המשחקים הממש חזקים , אם המחירים ירדו למחירים האלה בארץ , אז וואלה אני אקנה ,

כי האמת , מה ששוה תכסף שלי , בטוח שווה תזמן שלי.

עמילו.

מישחק חדש לXBOX360 שלא המפיצה והוא בקטגוריה של המישחקים הכבדים עולה 60 דולאר בארצות הברית (בדרך כלל)

מישחק של ל360 עולה 50 דולאר בדרך כלל

לפי חישוב כללי שלי זה יוצא בין225 ל 270 למישחק ל360 בארצות הברית

והPS3 אמור להיות לפחות אותו דבר אם לא יותר

המישחקים לWII אמורים לעלות 50 דולאר לפי השמועות האחרונות

ככה שההבדל בין ארצות הברית לישראל מאוד גדול מיבחינת המחיר

אפילו שיש נציגות של בארץ

גם באירופה הם נידפקים אבל לא כמו ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא פוצל, המשיכו את הדיון פה, והשאירו את הת'רד השני לדיון על ה360 בלבד

אני גם חושב שמחיר המשחקים מוצדק, אבל לא בארץ. בארץ רק משחקי PC יש להם מחיר דומה לחול (50 דולר +16 אחוז מעמ, כ250 שקל). זה מחיר הגיוני שאני מוכן לשלם עבור משחקים ששוים את הזמן שלי.

משחקי קונסולה שבחוצפתם הם מוכרים ב400-500 שקל או משחק פופלאריים מאד (כדוגמאת WOW או SA), ברווח של 100 אחוז על גבי קניין רוחני שלא שלהם, לזה אני אני לא מוכן, וכל המשחקים שאני קונה לאקסבוקס הם מחול. מבחנתי לקנות משחק קונסולה מקורי בארץ שווה ערך לקניית משחק צרוב, בשני המקרים הרווח הולך למי שלא מגיע לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA

נראה לי שפתחת את הדיון כדי להדליק פה את האנשים

בכל מקרה בשורה התחתונה זה עניין של אכיפה

אם יאכפו את החוק -אנשים לא יעברו עליו

אנשים ברובם המכריע לא היה שם זין על החוק אם לא היתה אכיפה!

הדבר היחיד שהיה עוצר אנשים במקרה כזה זה מצפון

ונראה לי שאם אני בודק לך בציציות אני אמצא כבר איזה משחק או תוכנה "גנובה"

אז אל תתנשא..... - זה שאתה משלם על משחקים לא הופך אותך לקדוש!-

הבנת :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו אני פאן בויס של ואני מוכן בכיף לשלם על זלדה חדש או מאריו RPG -(כרגע נייר)

ת220 דולאר שהם עולים בארצות הברית וכך גם על הרבה מישחקים אחרים

גם בארצות הברית

XBOX360=400$=1800 שקל

WII בין 250 ל200$ =900-1120

הרבה הרבה יותר זולות ואם היתי חי שם היתי קונה 360 וWII בהשקה ואולי גם PS3 ולא היתי מיסתקל

אפילו על הPC

אבל אנחנו בארץ ובמחירים בארץ אני לא חושב שאפשר באמת ללכלך על אוכלי צרובים

בארץ קונים קונסולה במחיר הרבה יותר יקר ותוקעים ציפ בישביל "להחזיר תאפרש" במחיר של הקונסולות

והמישחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני קונה משחקים שיש שם ONLINE PLAY או שהם גדולים מידי להורדה (5 ג'יגה למיניהם)

אבל את שאר המשחקים אני מוריד

למה?

המחירים בארץ פשוט מגוחחים 400 שקל אני לא ישלם על משחק שאני יכול להוריד אותו בחינם ואת ה400 שקל לחסוך למשהו אחר

והאמת אם הייתי בארצות הברית הייתי קונה את כל המשחקים ולא מוריד כי המחירים שם שפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד קניה של משחקים-כמובן רק אם יש אפשרות לבדוק את הדמו

מי ששחקן אמיתי ומשקיע בזה חומרה ויותר חשוב זמן בשבילו זה תחביב-כמוני למשל-אז מגיע ליוצרים מסויימים כסף על העבודה שלהם

הבעיה עם המחירים בארץ ידועה וכדי לעקוף את זה אני מזמין דרך חברים בחו"ל

בארץ בהחלט לא שווה

כמות ההורדות הכיביכול לא חוקיות מדברת בעד עצמה-צריך להוריד את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stone cold אחי , אני הבאתי סתם השוואה , בדקתי באמאזון מחיר של משחק , ספלינטר סל לXBOX

ראיתי 19 דולר לXBOX ו 24 דולר למחשב , לא משנה , המחירים בארץ של המשחקים פשוט מוגזמים

ואני אומר לכם , אני הייתי מוכן לשלם על משחקים ןלו רק כי אני מבין את כמות ההשקעה הטמונה בהם.

אבל , שהמחירים יהיו נורמלים נמאס לי לשלם כפול על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...