אני רואה טוב? אני הוזה?! תסתכלו על המחירי מעבדי AMD ב-Zigzag - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רואה טוב? אני הוזה?! תסתכלו על המחירי מעבדי AMD ב-Zigzag

Chymes

Recommended Posts

כשקונרו יצא הוא בטח לא הולך לעלות 200 דולר כמו מעבד זמין לכל נפש, ומישהו שרוצה לקנות ב5000 שקל, אפילו אם הוא יחכה עד קונרו, לא יהיה לו כסף לקנות קונרו. ואני בטוח שהלוחות יעלו סכומים לא נורמלים כי יתקעו בהם כל מיני שטויות וככה מעבד + לוח יעלה בסביבות 2500 ולא יוצא לאף אחד שום דבר מזה. אז חאלס כבר, כל דיון

-"איזה עדיף זה או זה/מה ההבדל בין הלוחות הבאים?"

-"עזוב חכה לקונרו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשקונרו יצא הוא בטח לא הולך לעלות 200 דולר כמו מעבד זמין לכל נפש, ומישהו שרוצה לקנות ב5000 שקל, אפילו אם הוא יחכה עד קונרו, לא יהיה לו כסף לקנות קונרו. ואני בטוח שהלוחות יעלו סכומים לא נורמלים כי יתקעו בהם כל מיני שטויות וככה מעבד + לוח יעלה בסביבות 2500 ולא יוצא לאף אחד שום דבר מזה. אז חאלס כבר, כל דיון

-"עזוב חכה לקונרו"

הקונרו ימכר בטווח מחירים מאוד גדול , זה יהיה כמו D !

כך גם בלוחות-אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-"עזוב חכה לקונרו"

תנסה החל מ-180$ לא 200$

לוחות? כמה עולה היום 945P? החל מ-70%, קח גם מ-90$

בארץ הגעת ל-2500? אפילו לא קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם כזה פסטיבל מהקונרו אפשר לחשוב כולם הולכים לקנות אותו...נו מתי הוא יצא,רק עוד חודש,נותן נוקאאוט לכולם. תרגעו זה בסך הכל מעבד, ויהיו יותר טובים ממנו אז די עם הפסטיבל הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם כזה פסטיבל מהקונרו אפשר לחשוב כולם הולכים לקנות אותו...נו מתי הוא יצא,רק עוד חודש,נותן נוקאאוט לכולם. תרגעו זה בסך הכל מעבד, ויהיו יותר טובים ממנו אז די עם הפסטיבל הזה...

אם כבר מדברים על מחירים.... אז קבלו את הטבלה הזו (טבלת המחירים בסוף העמוד):

http://www.hkepc.com/hwdb/x6800vsfx62-7.htm

כל מעבד שיש היום בשוק זוכה בהנחה של מ-10% עד 45%!!!!

בעבר, כפולי ליבה הם היו נחלת העשירים, עם הזמן אינטל הורידו את המחירים של פנטיום D, אבל הסידרה הזו לא ממש משתווה מבחינת ביצועים אל X2 של .

עוד חודש, יהיו כבר כפולי ליבה במחיר של 93$!!!

AMD תוריד את המחירים של הכפולי ליבה בצורה משמעותית, והכל בזכות סדרת מעבדים חדשה שיוצאת לשוק, שגם היא תיהיה במחירים סבירים בהחלט.

ולכן, אם עד היום רוב המחשבים הנמכרים בעולם הם בעלי מעבד חד ליבתי, עוד חודש תיראה מגמה שונה לחלוטין, הרבה יותר אנשים יתחילו לקנות מעבדים כפולי ליבה, וזה כל השינוי!!!

חוץ מזה שארכיטקטורה של מעבדי קורנרו הם שונים מכל מה שהיה עד היום במעבדים שולחנים, הם מציגים ביצועים מעולים, תוך שמירה על צריכת חשמל נמוכה (65W) וגם שומרים על טמפ' קרה.

אני לא אומר שהם מושלמים, אבל הם בהחלט מציגים שיפור אדיר מבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-"עזוב חכה לקונרו"

חחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

כמה ההפרש במחיר? בכמה ירד?

ומה כל כך מיוחד בקונרו הזה?

רשימת מחירים

http://www.hkepc.com/hwdb/x6800vsfx62-7.htm

ולמידע על הקונרו

כנס לסטיקי

או לכל דיון בפורום הזה

הוא מוזכר שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-"עזוב חכה לקונרו"

לוח שיעלה סכום לא נורמלי? לא חושב.

600 ללוח הכי זול שתומך בקונרו והקונרו הכי זול זה 200$

מי שקונה מחשב ב5000 יצליח להכניס את הקונרו שעולה 200$ ולוח. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מחכים עד ה-___ ליולי?

בינתיים אני אשנורר קצת מהשכנים, או משהו. לא יודע איך אני אסתדר, אבל הירידות נראות משמעותיות + הלוחות החדשים שיוצאים.

למישהו יש מחשב להלוות לי בינתיים? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שווה משהו?

עולה 250 ש"ח פחות מהאינטל. איך הוא בהשוואה אליו בביצועים?

לפי מה שכתוב בפורום הוא תומך עד 1000MHZ שזה לא רע בכלל ומה שרציתי (בפירוט כתוב מהירות 500MHZ אבל בגלל שזה DUAL CHANNER אז זה מוכפל ב-2, נכון?)

אז איך הוא מבחינת OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תומך זה אומר שאי אפשר בכלל או שיש מצב אבל לא מוצהר? (כי ת'כלס האינטל יכול לעשות 800, רק לא על הנייר).

מה גם שהחבר'ה בפורום כן הצליחו להאיץ ל-1000. או שאני טועה?

ומה העניין עם ה-FBS? תומך ב-800\1000. לפי מה שהם כותבים הDFI רק 533. מה זה בכלל FBS? כמה זה חשוב והאם קראתי נכון?

איזה אפשרויות יש בו שאין באינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה קראת

אבל ה-DFI מגיע ל-FSB של 1333 וגם יותר

טכנית הוא מוצהר עד 1066

לגבי הזכרונות הוא מסוגל להגיע יותר

אני פשוט לא בטוח שיש לו בביוס את היחס -800MHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...