בשביל מה שמים רמקולים על המאווררים ? פרטים בפנים - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה שמים רמקולים על המאווררים ? פרטים בפנים

nore0

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ניראה לי שיש טעם לישם את זה במחשב כי הצליל הוא לא ידוע ומשתנה במצקת אבל מספיק בשביל שלא תהיה אפשרות לנטרלו, חוץ מזה זה גם צורך את חישובי המעבד ומנצל את רובו אני חושב כך שזה לדעתי סתם בשביל היופי, אפילו אם זה לא כזה יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע.. אני לא כזה מקצוען בעסק.. אבל לי אישית זה עדין ניראה לא בר ביצוע.

איזה חברת ישראלית רוצה לישם את זה לחדרי שרתים או משו כזה.. ואם הם שוברים את הראש אז כנראה שזה לא כזה קל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה נכון עם הקול משתנה ...במקרה הזה זהו צליל ידוע ולכן אין צורך כל הזמן להקליט אותו

זה צליל לא משתנה צליל ידוע

לכן כן אפשר לבטל אותו ...

בכל מקרה מהירות המאוורר משפיעה ל הרעש ויש מאוורירם עם מהירות משתנה לכן אם הצליל הנגדי יהיה קבוע והצליל המקורי פתאום ישתנה יהיה רעש נוסף וגם לא נעים אף מציק.. דבר שני רצון החסימה הוא לכל הרעש הכללי של המחשב

ודבר אחרון הדיון לא רלווניטי כיוון שזה מיותר מים זול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה יורד לסתם שטיות .יופי מתאים לי!

1) זה לא ,זה צלחת לווין שתפקידו למצוא את המיקום היחסי של המחשב בשביל החלב.

2) לכן הבעיה שחסר פשוט עוד .הערבי שחיבר את הרמקול היה צריך להבין שצריך לחבר עוד שני בצירים האחרים

3) כאשר הוא ישלים את הפרויקט....היה מספיק זמן לעכן(להכן אין לי כוח לבדוק ב 3 בלילה ) את המחשב ב3 צירים.

4) ואז הכלבחתולים ישתלטו על העולם.

5) ושוב אני היה שליט של כדור הארץ

6) אני רעב משהו רוצה קפה ?

פינקי ...אתה עוד תראה ..אני עוד ישתלט על העולם.....

המוח.

נב...זה שמתחתי לך לישון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יווווווווווווווו!!! זה היה ענק!! יש לי דמעות. עכשיו עשרה ל5. :] וזה עוד יותר מצחיק מב3.. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...