Nikon 70-300mm Zoom Lens - מתאימה לצילום "פפאראצי"? - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nikon 70-300mm Zoom Lens - מתאימה לצילום "פפאראצי"?

malcolmx9

Recommended Posts

חד משמעית-כן. ובמידת האפשר-אפילו להפוך לדולרים

אורן-

הקטע הוא שיש האנטינג

סתם הבאתי דוגמא עם הלייקה רוצה אחרת -הקנון אותו דבר שהיא גם AF

הפתרונות שהבאת לייצוב לא רלוונטים כי: א. לפי מה שהבנתי כבר נקנתה המצלמה

ב.התקציב גם ככה דחוק ואין כסף למונופוד

המיקוד הידני הוא במקרה של הסיגמא מציאה כי ככה אתה עוקף את אחד החסרונות העיקריים שלה ומקבל בתמורה עדשה נפלאה במחיר נמוך במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקטע הוא שיש האנטינג

אם הצלם מצליח להתגבר על hunting בדרכים הרגילות, אז פוקוס ידני הוא אכן הפתרון המתבקש. זה לא קורה לעיתים קרובות אפילו עם מערכת פוקוס די בינונית כמו שיש ב-7D, כל שכן עם ה-D50 שמשתמשת במערכת טובה יותר.

סתם הבאתי דוגמא עם הלייקה רוצה אחרת -הקנון אותו דבר שהיא גם AF

דוגמה גרועה. הקנון 50/1.0 ידועה כעדשה עם אוטופוקס איטי מאוד. כדאי שתקרא קצת ביקורות עליה.

הפתרונות שהבאת לייצוב לא רלוונטים כי: א. לפי מה שהבנתי כבר נקנתה המצלמה

malcolmx9?

ב.התקציב גם ככה דחוק ואין כסף למונופוד

נו באמת. מונופוד אפשר לקנות בפחות מ-200 ש"ח. אם אין לו כסף למונופוד אז הוא לא צריך לקנות עדשות. שיצלם עם מה שיש, ואחר כך יחשוב על קנייה של ציוד נוסף (ונראה לי שזה מה שעומד לקרות, ומהסיבות הלא נכונות).

המיקוד הידני הוא במקרה של הסיגמא מציאה כי ככה אתה עוקף את אחד החסרונות העיקריים שלה ומקבל בתמורה עדשה נפלאה במחיר נמוך במיוחד

נחמד מאוד, אבל אני לא שילמתי אלפי שקלים כדי לחזור לפקס ידנית. אני עושה את זה כשאין ברירה, אבל כיף גדול זה לא. מה ש-malcolmx9 צריך לעשות זה לקחת את המצלמה ולבדוק אותה בחנות עם העדשה. אם הפוקוס כל כך לא שמיש ויש צורך בפוקוס ידני, כדאי ללכת על עדשה אחרת. אני בספק אם הפוקוס יהיה כל כך לא שמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...