KENTSFIELD בדרך ל XS - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KENTSFIELD בדרך ל XS

integral

Recommended Posts

למה לדעתך יש את ה4X4? זו חתיכת אילטור כדי לא לפגר מאחור.

וחוץ מזה, מלבד העובדה שגם שם לא תהיה תקשורת במה שקורה בין כל זוג ליבות, אתה תצטרך לשלם כמו אלוהים יודע מה על כל FX62 שתרצה לשים שם.

עצם העובדה שהקבלת את זה לCF או היא לא נכונה, ויותר מזה - השיפור בביצועים אם ככה צריך להיות כזה שבהחלט לא מצדיק את ההפרש (40% סמקרה הטוב).

ויש לי שאלה? הFSB רללוונטי למה שקורה בתוך המעבד? (רמז - לא!!).

תאמין לי שאם הוא היה צוואר בקבוק לתיקשורת בין כל הרכיבים הם מזמן היו נפטרים ממנו.

אינטל לא מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדעתך יש את ה4X4? זו חתיכת אילטור כדי לא לפגר מאחור.

וחוץ מזה, מלבד העובדה שגם שם לא תהיה תקשורת במה שקורה בין כל זוג ליבות, אתה תצטרך לשלם כמו אלוהים יודע מה על כל FX62 שתרצה לשים שם.

תלוי למי, אני למשל מתעסק בתלת-מימד ופוטושופ לפרנסה, תמיד חלמתי על לוח כפול סוקטים של Tayan, אבל באמת המחיר יקר,

ועכשיו תתן לי את האפשרות הזאת במחיר סביר, אז למה לא? לא חייב fx.

ויש לי שאלה? הFSB רללוונטי למה שקורה בתוך המעבד? (רמז - לא!!).

תאמין לי שאם הוא היה צוואר בקבוק לתיקשורת בין כל הרכיבים הם מזמן היו נפטרים ממנו.

אינטל לא מטומטמים.

הם מנסים, יש להם פרויקט ששמו CS אם זכור לי נכון אשר מתוכנן ל-2010, בנתיים אף אחד לא יודע מה קורה שם.

לגבי ה-fsb הינה הסבר מעניין:

ציטוט...

Same Old Bus

Intel was unable to design a new memory bus in time for the dual- chip, so it kept the same bus structure that older Pentium 4 chips used, Douglas said at the conference at Stanford University. This bus could support two separate single- processors, but it was far less efficient than either the dual-independent buses that will appear on the Paxville processors or the integrated memory controller used on AMD's chips. The memory bus or front-side bus on Intel's chips is used to connect the processor to memory.

All of Intel's testing tools and processes had been designed for single- chips, Douglas said. As a result, the company had to quickly devise a new testing methodology for dual- chips that could measure the connections between both cores.

In addition, engineers had to design a new package for the D chips that could accommodate both cores. "We're putting two cores in one package; it's like trying to fit into the pair of pants you saved from college," Douglas said.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבסופו של דבר יקבע זה בנצ'מרקים ומחירים. אותי לא מעניין אם תהיה הוכחה מתמטית שהטכנולוגיה של מיושנת ועלובה - אם המערכות שלה יהיה בפועל חזקות וזולות...

בקיצור, די לדיבורים. בואו נמתין לבנצ'ים של עוד חודש... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה השטות הזאת :kopfpatsch:

נניח וזו שטות (אני מחפש את המקור ולא מוצא), זה עדיין חתיכת אילטור של .. הם פשוט לא ידעו מה לעשות אז הם מנצלים את היתרון שלהם.. בזה זה מסתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח וזו שטות (אני מחפש את המקור ולא מוצא), זה עדיין חתיכת אילטור של .. הם פשוט לא ידעו מה לעשות אז הם מנצלים את היתרון שלהם.. בזה זה מסתכם.

זה היופי בטכנולוגיה של לעומת אינטל שתוקעת את x86, בעוד דוחפת אותה קדימה.

SMP on ccHT זאת הגאוניות!!! אתה מוסיף מעבד והוא אוטומטי מעלה את הביצועים בצורה לניארית,

ללא צורך בעידכון הצ'יפסט של הלוח, זאת הסיבה שאינטל יכולה לשכוח מהיכולת הזאת, כי היא תקועה עם ה-FSB הארור,

הארכיטקטורה של ccHT מקשרת את המטמון בין המעבדים בצורה ישירה בעזרת HyperTrasport.

אל תשכח AMD מתמחה בשרתים רבי משימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FSB זה גרוע.

חרא דבר.

אינטל תקועה עם חרא דבר, באסה לאינטל!

איזה מפגרת יש לה FSB.

מרוצה אורי?

בפועל הקונרו עם הFSB מז**ן את האט'לונים שעולים כפול (ואפילו יותר) ממנו.

אז תעזוב אותך משטויות אורי, מה שמשנה באמת זה לא הטכנולוגיה על הדף אלא הביצועים בפועל, ופה הקונרו לוקח.

וצא מהסרטים של ה4X4.

זה לא בהשיג יד של 99.99% מהצרכנים, זה לא משנה כלום חוץ מלאנשים טחונים בכסף (וגם אז זה לא משתלם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה בבקשה אל תגררו את זה לדיון של 15 עמודים עוד פעם

עוד לא יוצא הקונרו וכבר יש לנו עליו עמודים על גבי עמודים!!

לא צריך עכשיו עוד עמודים על הקנטספילד שבכלל אמור לצאת שנה הבאה וזה בכלל לא בטוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...