כמה שאלות לגבי ה7950GX2 ... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי ה7950GX2 ...

taimor

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות בקשר לכ.מסך הזה.

זאת רשימת התמיכה של הלוחות שלו:

http://www.nvidia.com/content/geforce_gx2_sbios/us.asp?vendor=gigabyte

יש פה בעיה, אני אולי קונה אותו, הבעיה היא שהלוח שלי הוא GA-K8N Ultra-9, כעיקרון הוא דומה 1 ל1 לGA-K8NF-9, יש להם אותה מבנה, אותה צורה צי'פסט על צ'יפסט ואפילו קופסה דומה ומקבלים איתם אותו דבר (יש אותו לחבר שלי אז עשיתי השווה) רק הבעיה שהלוח שלו תומך ושלי לא? האם זה אולי כי הם לא עשו בדיקות?

כאילו אני רוצה לדעת אם הלוח שלי יריץ את הכ.מסך הזה או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי הלוח שלך לא הולך ליתמוך בו, מסיבה פשוטה שהלוח שלך לא תומך .

אולי יש איזה מוד שאפשר לעשות שישנה את כל זה....

גם GA-K8NF-9 לא =\ ורשום שהוא תומך בו יפה.

בשום מקום לא רשום שהוא דורש , אז הוא לא דורש .

אוקי, עכשיו אני רגוע.

אחרי ששאלתי כמה אנשים ובכמה פורמים גדולים בעולם.

קיבלתי את התשובה שהוא יעבוד, אבל הדריברים שיש בנתיים לא יתאימו לו 100 אחוז.

אינוודיה תפסיק חצי מכסף שלה אם הוא יתמוך רק בחלק קטן מלוחות ולכן אמרו לי רק אם יש לך PCI-E וספק איכותי הכ.מסך יעבוד אצלך בטוח רק לדריברים אולי יהיו קצת בעיות.

והבנתי גם שהם יוצאיו עוד דריברים שיתאימו כבר לכל סוגי הלוחות וכו'...

אז תודה על התושובות כולם =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם GA-K8NF-9 לא =\ ורשום שהוא תומך בו יפה.

בשום מקום לא רשום שהוא דורש , אז הוא לא דורש .

אוקי, עכשיו אני רגוע.

אחרי ששאלתי כמה אנשים ובכמה פורמים גדולים בעולם.

קיבלתי את התשובה שהוא יעבוד, אבל הדריברים שיש בנתיים לא יתאימו לו 100 אחוז.

אינוודיה תפסיק חצי מכסף שלה אם הוא יתמוך רק בחלק קטן מלוחות ולכן אמרו לי רק אם יש לך PCI-E וספק איכותי הכ.מסך יעבוד אצלך בטוח רק לדריברים אולי יהיו קצת בעיות.

והבנתי גם שהם יוצאיו עוד דריברים שיתאימו כבר לכל סוגי הלוחות וכו'...

אז תודה על התושובות כולם =]

טוב, למדתי משהו :P

בכל מקרה בהצלחה עם הכרטיס החדש אחי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך יותר טוב מה GA-K8NF-9, כי הוא ULTRA והרבה יותר מפוצר.

אבל היות וה 7950GX2 לא דורש , ניתן לראות מרשימת הלוחות הנתמכים שהוא יכול לעבוד במגוון לוחות. אני מניח שהבדיקות נעשו על לוחות נפוצים יותר בשוק ולא על כל הלוחות כדי לחסוך. ה K8N-Ultra-9 כנראה פחות נפוץ ואטרקטיבי ולכן לא נבדק.

אני לא רואה שום סיבה למה הכרטיס לא יעבוד על הלוח שלך ולא מבין מה זאת אומרת דרייורים לא מתאימים ב 100%. הדריוור לא נבנה ללוח של חברה זו או אחרת אלה לצ'יפסט ומערכת הפעלה.

עכשיו כדי לא ליפול על הסיכוי הקלוש שבאמת לא תהיה התאמה (מסיבה כלשהיא), למה לא לקחת את המחשב לחנות ולבקש שיתקינו בעצמם?

אני מרשה לעצמי להניח שמי שיכול להרשות לעצמו כרטיס כזה, יכול גם לשלם עוד 100-200 ש"ח על התקנה בחנות. כך תוודא התאמה באופן מלא בלי שום סיכון.

או אולי לסגור עם החנות שבמקרה והכרטיס לא עובד טוב אתה מחזיר אותו תוך מספר ימים (אם זה אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך יותר טוב מה GA-K8NF-9, כי הוא ULTRA והרבה יותר מפוצר.

אבל היות וה 7950GX2 לא דורש , ניתן לראות מרשימת הלוחות הנתמכים שהוא יכול לעבוד במגוון לוחות. אני מניח שהבדיקות נעשו על לוחות נפוצים יותר בשוק ולא על כל הלוחות כדי לחסוך. ה K8N-Ultra-9 כנראה פחות נפוץ ואטרקטיבי ולכן לא נבדק.

אני לא רואה שום סיבה למה הכרטיס לא יעבוד על הלוח שלך ולא מבין מה זאת אומרת דרייורים לא מתאימים ב 100%. הדריוור לא נבנה ללוח של חברה זו או אחרת אלה לצ'יפסט ומערכת הפעלה.

עכשיו כדי לא ליפול על הסיכוי הקלוש שבאמת לא תהיה התאמה (מסיבה כלשהיא), למה לא לקחת את המחשב לחנות ולבקש שיתקינו בעצמם?

אני מרשה לעצמי להניח שמי שיכול להרשות לעצמו כרטיס כזה, יכול גם לשלם עוד 100-200 ש"ח על התקנה בחנות. כך תוודא התאמה באופן מלא בלי שום סיכון.

או אולי לסגור עם החנות שבמקרה והכרטיס לא עובד טוב אתה מחזיר אותו תוך מספר ימים (אם זה אפשרי).

כן, זהו זה מה שאני יעשה :)

ותודה כולם על העצות ועזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בטוחים שהוא לא דורש SLI???

סה"כ זה שני כרטיסים...

מסתבר שלא.

שים לב לתמונה הבאה מהביקורת:

http://hwzone.co.il/view-image/reviews-files/7950GX2/7950GX2_24.jpg

לפי מה שהבנתי הרכיב הזה בין היתר מקשר בין שתי הליבות לערוץ PCI-E בודד ובכך מוריד את הצורך בלוח תומך מפני שכל עבודת הקישור וחלוקת העבודה בין הליבות נעשת כבר בכרטיס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בטוחים שהוא לא דורש SLI???

סה"כ זה שני כרטיסים...

אתה מודע לזה שSLI לא קיים בלוחות נכון? אין שום קשר בין לבין איזה שהיא פונקציה חומרתית בלוח.

כל הקטע של הSLI certified זה כדי להרוויח עוד כסף והמגבלה היחידה זאת החסימה בדרייבר על כל לוח שnVIDIA לא מרוויחה עליו כסף נוסף בשביל המדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...