ממתי רואים את החנייה שלי בGOOGLE ERATH ? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממתי רואים את החנייה שלי בGOOGLE ERATH ?

ice2k

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי אז רואים כמה בסיסים סודיים בישראל. ::) ::)

בארה"ב רואים את כל המתקנים הגרעיניים שלהם ואת AREA-51.

לא צריך לעשות יותר מדי סיפור סביב , יש בסיסים הרבה יותר סודיים בעולם שמוצגים (לפחות החלק שמעל האדמה) ב-GE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אז רואים כמה בסיסים סודיים בישראל. ::) ::)

בארה"ב רואים את כל המתקנים הגרעיניים שלהם ואת AREA-51.

לא צריך לעשות יותר מדי סיפור סביב , יש בסיסים הרבה יותר סודיים בעולם שמוצגים (לפחות החלק שמעל האדמה) ב-GE.

אה מראים בסיסים סודיים בארה"ב ? עכשיו אני רגוע, פשוט חשבתי שמראים רק את שלנו והרגשתי לא נוח בגלל זה. אז לפי מה שאתה אומר בגלל שכבר היפנים חטפו פיצוץ גרעיני רציני אני לא כלכך אמור להיתרגש ממה שרוצים לעשות לנו האירנים :kopfpatsch: . נו באמת תתבגר קצת, יש סיבה טיפה מוצדקת בתור ישראלי למה לא להראות צילומים טובים של התשתית האזרחית והביטחונית של . בין אם זה משמעותי או לא כל דבר כזה לוקח אותנו צעד אחד אחורה.

ולמעשה גם לא עוזרות לנו כל מיני זריקות ורמזים עמומים ולא עמומים של אנשים פה שמאוד גאים בתפקיד הצבאי שלהם (ושוב , זה לא משנה מה כן יודעים ומה לא) ועושים לנו פאזל נחמד על גבי הרשת העולמית בעזרת תצלומי לווין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שירתתי בקציעות שנה וחצי- וכן זה בסיס של ג'ובניקים- אמאמה של הג'ובניקים עם היציאות מהיותר טובות בצה"ל.

אבל לא הייתי אומר עליהם שהם מנאיקים כמו שהחברה מהמעברים הם לא מנאיקים שנותנים דוחות אלא אם כבר חוטפים אותם.

אתה מבין מה אני אומר?

ובקשר למתקנים הצבאיים והסודיים:

א. מיקומם של רוב הבסיסים כולל הסודיים בארץ הוא לא ממש סודי וכל ילד יכול למקם לך את הכור בדימונה- תאמין לי שגם ערביי ישראל ומדינות ערב יודעים איפה הכור וכל השאר.

ב. תאמינו לי שלמדינות ערב יש את מיקום הבסיסים של ישראל והם יודעים גם איפה משרתות יחידות מסוימות זה לא מה שישנה להם.

ג. תהיו בטוחים שאם יש משהו ממש אבל ממש אבל ממש סודי דקה וחצי של עבודת והוא נעלם כליל (אחרי הכל התמונות הן לא חיות ואני מאמין שהן עברו אישור של צה"ל ומערכת הביטחון.

ד. זה שיודעים איפה יש בניין לא אומר שיודעים מה יש בו ותידהמו איך מקום של השב"כ ממוקם כך שבחיים לא תאמינו ששם יושב השב"כ למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר לא חסר תפקידים במשטרה צבאית שלא נותנים דוחות (הרוב)...

יש מד"כים/עצש"ים (היה)/בילוש/מצ"ח..וכו..

אבל בכללי כולם משטרה צבאית וזהו זה שיש להם יציאות של ג'בניקים זה משהו אחר..

ואם אפשר לדעת באיזה תפקיד שירתת שם...?

וידוע לי שהתוכנה מסתמכת על מלפני שנה+...

מודיעים מתי היא מתעדכת או משהו כזה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר למתקנים הצבאיים והסודיים:

א. מיקומם של רוב הבסיסים כולל הסודיים בארץ הוא לא ממש סודי וכל ילד יכול למקם לך את הכור בדימונה- תאמין לי שגם ערביי ומדינות ערב יודעים איפה הכור וכל השאר.

ב. תאמינו לי שלמדינות ערב יש את מיקום הבסיסים של ישראל והם יודעים גם איפה משרתות יחידות מסוימות זה לא מה שישנה להם.

ג. תהיו בטוחים שאם יש משהו ממש אבל ממש אבל ממש סודי דקה וחצי של עבודת והוא נעלם כליל (אחרי הכל התמונות הן לא חיות ואני מאמין שהן עברו אישור של צה"ל ומערכת הביטחון.

ד. זה שיודעים איפה יש בניין לא אומר שיודעים מה יש בו ותידהמו איך מקום של השב"כ ממוקם כך שבחיים לא תאמינו ששם יושב השב"כ למשל.

...כל מיני זריקות ורמזים עמומים ולא עמומים של אנשים פה שמאוד גאים בתפקיד הצבאי שלהם (ושוב , זה לא משנה מה כן יודעים ומה לא) ועושים ...

עם כל הידע הסודי שלך רק חסר שתלמד להבין מה שאתה קורא ;) (בצחוק כן ? )

תאמין לי שלא רק אתה נשמת קצת ממערכת הבטחון במדינת ואם אתה מספיק חכם ומנוסה הרי אתה כבר יודע שאתה בקושי קרוב ללדעת הרבה. בואו שוב לא נהיה ילדים ונגיד מה יודעים ומה לא מה ברור ומה לא, את זה כולנו יודעים. מה שאני מדבר עליו הוא לפתח דיון בנושאים כאלו , זה דבר שלא מנהלים עליו שיחה על גבי האינטרנט, כי כל משתתף פה דווקא כן יודע דברים מענינים , כל אחד יודע משהו אחר ורמת הזהירות פה היא מאוד נמוכה. בכל מיקרה שוב - אפשר להגיד גם שלשינגימלית בשער X בקריה קוראים יעל וזה באמת ידוע לכל ולא מזיז לאף אחד אבל בכל זאת - אין שום סיבה לפתח על זה דיון באינטרנט ולתת לו לזרום, זה כמו לנסוע בכביש - אולי אתם סומכים על עצמכם עם נסיעה בטוחה אבל אתם תלויים גם באנשים האחרים שנוסעים על הכביש וכמה זהיר שלא תנהגו זה לא יבטיח שתצאו מהכביש שלמים או בחיים , אותו הדבר גם בשיחות על "יעל מהש.ג." :D (הדוגמה של הש.ג. כמובן היתה צינית). בכל מיקרה יש דברים שתמיד טוב שלא יפתחו עליהם דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה LOCAL SEARCH באזור לונדון של הביג בן...

זה נמצא ממול לLONDON EYE.

דרך אגב, מצאתי את המסלול מרוצים שהייתי בו! אמנם זה באזור שאין רזולוציה טובה כי זה באזור כפרי אבל עדיין נחמד...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...