שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ?

מוחמד היהודי

Recommended Posts

כן

YES

סי

דא (...דא דא ליברמן!)

רוצה את זה בעוד שפות ?

אפשר לחשוב שיש לי ערבות עכשיו שאני יחייה עד גיל 50 ... מילא אם היתי גר בטוסקנה אבל פה ? לא חסר סיבות למצוא את המוות בין אם זה יהיה בצורה תמימה או בין אם זה יהיה בצורה יזומה של בני-דודנו

יש אמרה מסויימת שאומרת תחייה את החיים ואל תיתן לחיים לחיות אותך ! וזה בדיוק מתלבש על הסקר שלך , במקום שהחיים יחיו אותך בדוגמת לחיות כדי לעבוד ולגמור את החודש אז אני יחייה את החיים ויקח את הדברים הטובים שבהם . ינצל אותם ולא לתת להם לנצל אותך

אתה נולד

גן

גן חובה

ב"ס יסודי

חטיבה

תיכון

צבא

לימודים

עבודה

עבודה

עבודה

עבודה

עבודה

בית אבות

אתה מת

ותגיד לי שזה לא שלד החיים של רוב האנשים פה !

ד"א איך שאני מקבל תכסף, טייסת F15 חדשה עם הנילונים עליי ! נראה את גיידמק מתחרה איתי על זה... מונדיאל עלק

נ.ב אני לא יודע מה אתכם אבל אני לא היתי רוצה להגיע למצב סיעודי ושיחליפו לי חיתולים

שוב, תתרגש מהכסף לכמה ימים, אולי לכמה שבועות או חודשים. אחרי זה תשתעמם מזה, לכל דבר טוב או רע מתרגלים, גם לזה תתרגל, וזה לא שתרגיש מעולה ותתרגש להרגיל מעולה, תרגיש בהתחלה מעולה, אחרי זה תרגיש שזה ברור מאליו ושזה לא מרגש אותך.

יש המון אנשים בארץ שיכלו לקנות מטוס F15 (חוץ מגייאדמק. לב לבייב,לוני הרשיקוביץ',יעקב שחר,יצחק תשובה,וורטהימר,אריסון...) והם לא. גם לא נראה לי שוורטהימר נגיד מאושר בטירוף מזה שיש לו 6 מיליארד דולר בגלל שהוא רוצה מיד לרוץ ולקנות איתם אי פרטי, מעבורת חלל וצי ספינות שיחכו לו בחנייה של הבית. אתה חי בסרט שכסף שווה יותר מחיים או . אתה ממש חי בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמובן שיש גבול אבל הנקודה היא שלפי הסקר והאילוצים שלו אין ממש קושי לבחור (לא נכלל סעיף בריאותי למעט מחלה נדירה שגורמת לך למות בגיל 50 בדיוק)

ואל תדאג שאני לא ימצא מה לעשות עם הכסף ...יש לי דימיון בריא, לחשוב רק על כל התחביבים שאני יוכל לפתח אם רק היה לי כסף לממן אותם כמו טיסה\צלילה\נהיגה מתקדמת\צניחה חופשית\שייט\נגינה\קולנוע (HD) ועוד ועוד וזו רק ההתחלה ...

בנתיים אין לי אפילו כסף לפתח קריירה בקרטינג שלא נדבר על ראלי\פורמלה 1

ד"א אתה מדבר עם בנאדם שבריאות זה לא הצד החזק שלו. אז אל תגיד לי שאני לא יודע כמה חשובה או שאי אפשר לקנות בכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע, למה אתה כ"כ מתלהב לוותר על 10 שנות חיים תמורת כסף?

אני לא יודע בן כמה אתה, אבל תחשוב על 10 השנים האחרונות שלך, כמה דברים הספקת ועל כל הרגעים הטובים וכו', זה לא שווה כסף. אני מבין את החשיבה שאנשים אומרים שאולי שווה לחיות 50 שנה בעושר מטורף מאשר לחיות 60 שנה במצב כלכלי ממוצע, אבל גם במצב כלכלי ממוצע אנשים מצליחים להגשים את עצמם ולעשות מה שהם רוצים, כל עוד זה לא לקנות מטוס, אי, או יאכטה. הנקודה שגם ב-60 שנה, אם האלטרנטיבות הן כמו שהוצגו (עושר אדיר מול מצב כלכלי סביר), באם תבחר מצב כלכלי סביר, תוכל לצנוח כמה צניחות חופשיות במהלך חייך (אלף שקל צניחה אם אני זוכר נכון), תוכל ללמוד לצלול (קורס בטח כמה אלפי שקלים וציוד מקצועי אולי עוד כמה אלפים),אפשר גם ללמוד טיסה (קורס ומסוק/מטוס קטן אולי כבר שקול למחיר של מכונית חדשה, לא יודע), נגינה עוד כמה עשרות אלפי שקלים (אם זה כלי יקר ולא גיטרה למשל), שייט - יש כאלה שיש להם סירה קטנה משלהם והם יוצאים לכנרת לשוט ועוד...

אז אמרת שזאת רק ההתחלה, אבל בשביל כל הדברים האלו ^^^, צריך כמה אלפי שקלים, שהם יכולים להיות ההבדל שבעתיד אם תקנה נגיד בית חדש ב-120,000$ במקום ב-180,000$ נגיד, תוכל להגשים את כולם.

בקיצור - 10 שנים זה הרבה יותר מדי זמן שאפשר, אם אתה לא בנאדם שממש סובל מהחיים, להספיק בהם המון ולהנות בהם המון, ולא משנה שעברת 50 שנה כאלו בעבר. במשכורת סבירה אפשר להספיק הרבה דברים גדולים ויקרים יחסית אם זה מספיק חשוב לך (כולל כמעט אם לא כל מה שאמרת. אם למשל תגיע בגיל 35-40 למשכורת של 15,000 אתה מסודר מבחינת הגשמת החלומות שלך, אם תחסוך קצת בדברים אחרים כמו מכונית או בית. קצת.), וזמן חיים או לא יכול להשתוות לכסף. וכמו שאמרת מקודם, אם היית חותם על ה"חוזה" הזה, עוד שנתיים היית מתחרט קשות, אחרי שהיית מבין כמה שאפשר להנות בחיים, לא ממש משנה אם אתה עשיר או במצב ממוצע, וכמה זמן שבחרת להפסיד מהחיים הממש קצרים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה מטומטם, הא?

בגוף אין ספאייר איברים... אתה צריך את שתי הכליות. זה שאתה יכול לחיות עם אחת לא אומר שיעילות ניקוי הדם תהייה אותו הדבר. זה כמו שלא תוכל לרוץ מרתון עם ריאה אחת.

המטומטם פה זה אתה.

אפשר לחיות שנים בלי ריאה אחת. אז לא תרוץ מרתון ,אז מה?

מתי רצת אתה מרתון לאחרונה?

בלי קשר אפשרות שניה.

10 שנים בין 50 ל 60 יכולות להיות השנים שתראה את הילדים שלך מתחתנים ..

ותזכה לראות את הנכדים שלך...

עוד 20 שנה ותזכה למות בסיבה טובה עם המון משפחה סביבך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה שניה, בגלל שככה יש לך ערך לכל דבר שאתה עושה (זה לא שלא הייתי שמח אם היו מביאים לי הרבה כסף)

ואומרים שזמן שווה כסף אז זה מתקזז, וחוץ מזה יש דברים שכסף לא יכול לקנות(כמו חיים, ערך לכל דבר וכו)

יש יותר דברים שאי אפשר לקנות בלי כסף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטומטם פה זה אתה.

אפשר לחיות שנים בלי ריאה אחת. אז לא תרוץ מרתון ,אז מה?

מתי רצת אתה מרתון לאחרונה?

אתה מוכן להתנדב לניסוי? אני אוציא לך כליה אחת וריאה אחת ונראה כמה הן באמת מיותרות... מי יודע, אולי נעלה על משהו ונוכל לפתור את האנושות מכמה ק"ג מיותרים... רק תחשוב על כל הבחורות שמנסות לעשות דיאטה ע"י הרעבה עצמית, כשהפיתרון הוא הסרת איברים "מיותרים"...

כנראה שאצלך ואצל הליצן השני האיבר הבאמת מיותר הוא המוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להתנדב לניסוי? אני אוציא לך כליה אחת וריאה אחת ונראה כמה הן באמת מיותרות... מי יודע, אולי נעלה על משהו ונוכל לפתור את האנושות מכמה ק"ג מיותרים... רק תחשוב על כל הבחורות שמנסות לעשות דיאטה ע"י הרעבה עצמית, כשהפיתרון הוא הסרת איברים "מיותרים"...

כנראה שאצלך ואצל הליצן השני האיבר הבאמת מיותר הוא המוח...

למה שאני יוריד כליה סתם בשביל הכיף? אחר כך אני אצתרך לשמור על הכליה שנשארה לי טוב... וזה לא כל כך כיף...

וזה שאתה יכול לחיות בלי כליה או ריאה לא אומר שצריך להוריד אותם בשביל הכיף... זה אומר שאם תצתרך להוריד אותם אתה עדיין תחייה... ותחייה בסך הכל כמו בן אדם רגיל.. רק שתצתרך לשמור על האיבר שנשאר יותר טוב ולא תוכל להיות להיות רץ מרתון...

או בקצרה... אתה יכול לחיות גם אם נכרות לך את האצבע... זה לא אומר שאתה אמור לרוץ לעבור כריתת אצבע נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...