אכזבה מה Accelero x2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אכזבה מה Accelero x2

-BISHOP-

Recommended Posts

אז אחרי שהתייעצתי פה וקראתי כמה ביקורות בחרתי בקירור הנ"ל של AC. בסך הכל ההרכבה שלו לא קשה, והיו לי ציפיות שהוא מוריד לי לפחות 15 מעלות.

אך למרבה האכזבה הטמ"פ ירדה בלא יותר מ 9 מעלות מ 63 בממוצע ל 54.

הבנתי שצריך להעלות את המהירות שלו (של המאוורר) ל100 אחוז בשביל לקבל את מלוא הכוח, אבל ניסיתי בATI TOOLS להעלות ל 100 אחוז את המהירות אך לא קרה דבר.

יאמר לזכותו שהוא באמת סופר שקט אבל מבחינתי עדיף שיעשה יותר טוב ת'עבודה, מאשר לא להפריע לשכנים בין 2 ל4...

מדובר פה ב X1800 GTO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות לא משקרות , תשווה אליהם לפי זה תדע

אולי שמת קצת\יותר מידי משחה טרמית

אולי לא לחצת מספיק את גוף הקירור לכרטיס

לא היה צורך לשים משחה טרמית, כבר היה על הכרטיס. ובביקורת שעשו פה השתמשו בה גם בלי הערות. וחיזקתי את הברגים חזק, אני חושב שהוא מחוזק

היטב. יכול להיות שאם אני אשים משחה משלי זה יעזור? כי נראה לי זה גם MX1, מה שקיבלתי על הכרטיס, ומרוח מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה צורך לשים משחה טרמית, כבר היה על הכרטיס. ובביקורת שעשו פה השתמשו בה גם בלי הערות. וחיזקתי את הברגים חזק, אני חושב שהוא מחוזק

היטב. יכול להיות שאם אני אשים משחה משלי זה יעזור? כי נראה לי זה גם MX1, מה שקיבלתי על הכרטיס, ומרוח מצויין.

זה הטעות שלך....

פתח הקירור, נקה עם אלכוהול וצמר גפן את המשחה, תפטרז קצת עם MX1, תתפור את כל העסק, וצפה לירידה עצבנית במעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הטעות שלך....

פתח הקירור, נקה עם אלכוהול וצמר גפן את המשחה, תפטרז קצת עם MX1, תתפור את כל העסק, וצפה לירידה עצבנית במעלות.

אתה אומר שהמשחה שבאה עם הכרטיס לא משהו? בסדר אני אנקה ואמרח משחה ונראה מה יהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפית?

זה לא יעיל במיוחד..

בכמה קנית אותו?

לפי הביקורת שיש עליו פה, הוא דווקא יעיל מאוד כשהוא עובד בשיא המהירות. אבל שיניתי את המהירות וירדה אולי מעלה....

וגם שאלתי פה כמה אנשים והמליצו עליו יותר מעל הזלמן VF700 שהיה בתקציב לי. והקירור הנ"ל עלה 145.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורת שיש עליו פה, הוא דווקא יעיל מאוד כשהוא עובד בשיא המהירות. אבל שיניתי את המהירות וירדה אולי מעלה....

וגם שאלתי פה כמה אנשים והמליצו עליו יותר מעל הזלמן VF700 שהיה בתקציב לי. והקירור הנ"ל עלה 145.

טוב לעומת הזלמן הוא באמת עדיף.

אגב ה54 מעלות זה במאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לעומת הזלמן הוא באמת עדיף.

אגב ה54 מעלות זה במאמץ?

לא אחי זה במנוחה... והאמת שזה לא כזה גבוה יחסית לכרטיס הזה שחם בצורה מטורפת.. אני חושב שהבעיה היא במהירות של המאוורר..

אני חיב למצוא תוכנה שתגדיל את המהירות חוץ מSPEEDFAN שלא עובדת לי. לפי מה שרשום לי הוא עובד על 36 אחוז (!!).

מכיר איזו תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני אנקה ואתקין מחדש..... נקווה שזה יעזור. והעליתי ת'מהירות של המאוורר ל 100 אחוז. הוריד ב 3 מעלות. יש מצב באמת שלא הנחתי אותו היטב.

תודה. מחר אני אגיב שוב ואביא תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני אנקה ואתקין מחדש..... נקווה שזה יעזור. והעליתי ת'מהירות של המאוורר ל 100 אחוז. הוריד ב 3 מעלות. יש מצב באמת שלא הנחתי אותו היטב.

תודה. מחר אני אגיב שוב ואביא תוצאות.

אולי כדאי שתבדוק קודם את הטמפ' במאמץ.

זה מה שבאמת קובע

ואל תשכח שעכשיו קיץ.

אצלי בכרטיס היה 41 מעלות במנוחה בחורף והשבוע זה לא יורד מ-46 והגיע גם ל -48.

חוץ מזה MX-1 ידוע כמשחה שלוקח לה מספר ימים להגיע למצב עבודה אופטמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחה על הקירור היא MX-1

ארקטיק קולינג עושים את זה מאז סיילנסר 5

ולוקח לה 200 שעות להגיע לביצועים אופטימליים. במקרה של כרטיס המסך שלי, ההבדל בין היום הראשון לעד אחרי שעברו 200 שעות, הוא 4 מעלות במאמץ ו 1 במנוחה, הבדל גדול יחסית למשחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...