לייזר ירוק בחדר דיי מהמם {סירטון } - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לייזר ירוק בחדר דיי מהמם {סירטון }

musari

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החדר הזה זה מקרה של יותר מידי כסף לילד משעומם שאין לו חיים

מסכים לחלוטין.

[ U S A lR ][/\][ link=topic=185938.msg1611262#msg1611262 date=1149712152]

http://www.mytempdir.com/723171

הקטע נשמע בינוני במקרה הטוב.

ואני גם לא מבין מה ניסגר אתך?

יש לך כסף?

תעבור לתל - אביב ... לך תלמד בבי"ס לסאונד

... טוס לארופה למסיבות RAVE.

צור קשרים,תתפתח ... תלמד ... תשקיע במשהוא ממשי ...

להוציא 50 אלף שקל כדי למזמז ציצי של בחורה בלי שהיא תדע מיזה?

חבל אח שלי ....

לא מבין אותך.

הייתי מקים מועדון בצפון עם כל הציוד שלך והופך את המקום למכה של המסיבות בצפון ....

או שאתה באמת חרטטן ... לא קטן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד זה אתה בתמונה הקטנה עם בקס באני? כי אם כן אז למה אתה נראה כמו סבלימניה והצל?

ולהגד את האמת אני מש לא מבין מה נסגר איתך

שמע גם אני עשיר (לא אני בדיוק אלה ההורים) וגם אני מוציא כסף על דברים

יש לי בחדר מערכת ששווה בערך 35 אלף שח אני הולך עם שעון שעולה 10 אלף משקפי שמש של אלף שח

ונוסע באוטו של 200 אלף שח ובוא נגיד שאני יכול להמשיך לבלבל את המוח על מה שעוד יש לי אבל נעזוב פשוט נגיד שיש לי מה שאני רוצה

אבל ברצינות מה זה השטויות האלו לך תלמד או לטיל או משהו יש דברים יותר טובים להוציא את הכסף מהשטוית האלו כאילו ברצינות

ובקשר למה שאמרת על הבנות אני אישית לא מכיר בת אחת שלא היתה נכנסת לחדר הזה ונקרעת עליך מצחוק אולי חוץ מאיזה פרחות מחדרה שיכולות להתלהב מהצעצועים האלו

קיצר אני חושב שאתה צריך להתבגר ואני חושב שההורים שלך צרכים לחנך אותך לערך של כסף קצת יותר

יאלה ביי

או שאתה חרטטו ברמות ושאתה מרגיש טוב וגבר שאתה "עובד" על ילדים באינטרנט וגם על עצמך,או שאתה באמת עשיר-אבל מפגר שקונה דברים הרבה יותר שטותיים בכסף שיש לך+שוויצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד זה אתה בתמונה הקטנה עם בקס באני? כי אם כן אז למה אתה נראה כמו סבלימניה והצל?

ולהגד את האמת אני מש לא מבין מה נסגר איתך

שמע גם אני עשיר (לא אני בדיוק אלה ההורים) וגם אני מוציא כסף על דברים

יש לי בחדר מערכת ששווה בערך 35 אלף שח אני הולך עם שעון שעולה 10 אלף משקפי שמש של אלף שח

ונוסע באוטו של 200 אלף שח ובוא נגיד שאני יכול להמשיך לבלבל את המוח על מה שעוד יש לי אבל נעזוב פשוט נגיד שיש לי מה שאני רוצה

אבל ברצינות מה זה השטויות האלו לך תלמד או לטיל או משהו יש דברים יותר טובים להוציא את הכסף מהשטוית האלו כאילו ברצינות

ובקשר למה שאמרת על הבנות אני אישית לא מכיר בת אחת שלא היתה נכנסת לחדר הזה ונקרעת עליך מצחוק אולי חוץ מאיזה פרחות מחדרה שיכולות להתלהב מהצעצועים האלו

קיצר אני חושב שאתה צריך להתבגר ואני חושב שההורים שלך צרכים לחנך אותך לערך של כסף קצת יותר

יאלה ביי

חחחח תעשה טובה ושתוק =\ בן 22 ועוד חיי על ההורים =\ אתה מצב קשה אם אתה בן 22 ואתה חיי על חשבון ההורים שלך חח ואתה רוצה ללמד אותו על ערך של כסף ? חחחחחחחחח בן אדם מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=185938.msg1612255#msg1612255 date=1149776758]

בואו לא נסית את הנושא...למי שרצה של החדר ליפני ואחרי זה אותו מיקום אותו זוית חדר לפני ואחרי

חדר חבל על הזמן.

אבל למה?

יש חיים בחוץ ...שווים יותר מכל האלקטרוניקה שקנית ושתקנה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במקום רק להגיד ככה וככה תגידו מה אתם הייתם עושים במקום?

אני הייתי קודם כל קונה מחשב חדש, לא מופגז בקירורים וכרטיס מסך ומעבד הכי מפחידים, הייתי קונה משהו פחות סופר חזק ועושה אוברקלוק

וגם כרטיס קול x-fi elite pro

ורמקולים gigaworks s750

טלוויזית lcd או plasma

שהיא HD ready

הממממ וזהו אני חושב, לא יודע אם צריך עוד משהו כדי שיהיה נחמד

יום אחד תבין שזה טעות קשה.

הייתי שומר ומקציב לי כל חודש ככה וככה ליציאות,או חוסך הכל לטיול.

או קונה אוטו....

חחחח תעשה טובה ושתוק =\ בן 22 ועוד חיי על ההורים =\ אתה מצב קשה אם אתה בן 22 ואתה חיי על חשבון ההורים שלך חח ואתה רוצה ללמד אותו על ערך של כסף ? חחחחחחחחח בן אדם מצחיק.

תעשה טובה אתה ותשתוק מפגר.

בונא ניקח איש טיפוסי,מתחיל בגיל 18,מסיים ב21 אולי 22.

למה נדמה לך שהוא הולך לעבוד כמו חמור בשביל לממן לו דירה שאחרי הדירה לא ישאר לו כסף לאוכל?

להשאר בבית גם עד גיל 27 זה לא בושה בתנאי שאתה לומד או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנאות זה דבר רע ועצוב

אני נתתי דוגמאות לדברים שיש לי שנראים לי הרבה יותר הגיוניים מליזרים עשן ומנורות ציבעוניות

ולנהוג באוטו טוב ולהנות מסרטים שאני מאוד אוהב ולהתלבש יפה נראה לי הרבה יותר הגיוני מלנשום עשן ולשרוף את העיניים עם ליזרים...

ואם היתי שוויצר היתי מתחיל לפרט כל דבר שיש לי אבל זה ממש לא היה העיניין

ומי ישמע איזה מבוגר אני בן 22 שגר בבית של ההורים :bash::screwy:

ואיזה סיבה יש לי לעבוד על מישהו???? כאילו שמישהו פה מכיר אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נהיה יותר חכמים עזבו מאיפה הכסף וכמה ולמה אני עובד למי ששואל והחדר פה לא מהכסף של העבודה ואני מקבל שכר דיי גבוהה ואותו אני חוסך ולא מוציא שקל וחיי כרגע על ההורים כי יש להם אוטו אבא שלי קנה לי אני לא צריך ואם אני רוצה יהיו לי 2 רכבים זאת לא המטרה שלי וגם כן החדר זה סתם תחביב...החלום האמיתי שלי הוא:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=185938.msg1612365#msg1612365 date=1149779633]

בואו נהיה יותר חכמים עזבו מאיפה הכסף וכמה ולמה אני עובד למי ששואל והחדר פה לא מהכסף של העבודה ואני מקבל שכר דיי גבוהה ואותו אני חוסך ולא מוציא שקל וחיי כרגע על ההורים כי יש להם אוטו אבא שלי קנה לי אני לא צריך ואם אני רוצה יהיו לי 2 רכבים זאת לא המטרה שלי וגם כן החדר זה סתם תחביב...החלום האמיתי שלי הוא:

אל תהיה עצוב' date=' אבא יקנה לך ליומולדת את [b']כל מה שאתה רוצה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד תבין שזה טעות קשה.

הייתי שומר ומקציב לי כל חודש ככה וככה ליציאות,או חוסך הכל לטיול.

או קונה אוטו....

תשמע אחי

אני לא נכה, יש לי רגליים

אם אני רוצה לטייל אני יכול ללכת אני לא צריך מכונה שמממנת את הדלק של המוסלמים

ואם התכוונת לטיול בחו"ל, תידע לך שאני ממש אבל ממש אבל ממממממש שונא כל שטח שנמצא מחוץ למדינת ושההורים שלי זורקים מלא כסף שקשה להם להשיג כי המשכורת שלהם כמעט מינימום אז אני אומר להם שהם זורקים את הכסף כדי לראות מקומות שבכלל שייכים לעמים אחרים ושהמקומות האלה כל כך משעממים

ואני לא יכול להשיג את מה שכתבתי למעלה כי גם אם אני עובד הרבה יקח לי הרבה חודשים לגייס כל כך הרבה כסף ואני בינתיים מסתפק בדברים אחרים

וואי לנהוג באוטו, לטייל, איזה מגניב פשוט סוף הדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...