שאלת תם - מה עלי לשדרג, מעבד או זיכרון. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת תם - מה עלי לשדרג, מעבד או זיכרון.

okarmi

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מקווה שהשאלה לא טיפשית מידי.

נניח שמחשב עובד לאט מידי לטעמי, לוקח יותר מידי זמן למחשב לעלות ולתוכנות להפתח. איך אני יודע אם הבעיה נובעת ממהירות מעבד או מחוסר זיכרון? האם, בלי לדעת נתונים אלו, יכולתם לבצע איזה בדיקה שתצביע מה הגורם שמאיט מביניהם?

תודה,

אורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב נעשה "כבד" כשיש הרבה תוכנות ברקע , אז שדרוג .

מחשב שלא מריץ בלי קשר לנפח הזכרון WinXP כמו שצריך זה :

1. ארד-דיסק שעובד על מצב PIO

2. מעבד במהירות נמוכה מ1000Mhz (פנטיום/אתלון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קודם כל תודה לכל מי שהגיב אבל בכוונה לא פירטתי את המפרט והדרישות של המחשב.

אני אחזור על השאלה שלי, האם, בלי לדעת מה נתוני המחשב, יכולתם לבצע איזה בדיקה שתכריע מה מעכב את המחשב, כוח עיבוד או זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ctrl+alt+del

בודקים כמה המחשב צורך אם רואים שהאיטיות לא בגלל הזכרון אז זה המעבד..(במקרה ומדובר בתוכנות ועבודה שוטפת)

במשחקים בודקים את הכרטיס בהגדרות יותר גבוהות בודקים FPS אם התוצאה לא טובה אז כ.סמך לשדרג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחמוד מה הקשר של איטיות המחשב לכרטיס מסך ? :s05: :s07::kopfpatsch:

פותח התראד, שתדע שתראד כמו שפתחת נחשב לסתמי ובכך עובר על חוקי הפורום , אנחנו לא אנשים שצריכים לנחש מה הולך לך במחשב , אז אנא רשום את המפרט של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד, שתדע שתראד כמו שפתחת נחשב לסתמי ובכך עובר על חוקי הפורום , אנחנו לא אנשים שצריכים לנחש מה הולך לך במחשב , אז אנא רשום את המפרט של המחשב.

אם עברתי על חוקי הפורום אני מתנצל אבל הסיבה שלא פירטתי את מפרט המחשב היא מכיוון שהיא לא רלוונטית לשאלה. אני רוצה לדעת על בדיקות שאני יכול להריץ בשביל לדעת אם מקור הבעיה הוא או מעבד. ניצא כמובן מנקודת הנחה שהמחשב נקי מרוגלות ווירוסים.

תשובות כמו של מוחמד על בדיקת טאב Performance ב Task Manager הם בדיוק תשובות מהסוג שאני מחפש והאמת אני דיי :kopfpatsch: שלא חשבתי על זה קודם.

אם זה כל כך עקרוני אערוך מאוחר יותר את ההודעה ואוסיף את מפרט המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחמוד מה הקשר של איטיות המחשב לכרטיס מסך ? :s05: :s07::kopfpatsch:

אמרתי איטיות המחשב במשחקים ואני לא מחמוד אני דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...