מערכת CF+כרטיס שלישי שמוקדש כולו לפיזיקה. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת CF+כרטיס שלישי שמוקדש כולו לפיזיקה.

lmlm

Recommended Posts

כן האמת שזה די דפוק כל הקטע הזה של ו-CF.

הבוקס360 והפיאס3 מסתדרים יפה מאוד בלי 800 כרטיסים.

מפתחי החומרה למחשבים פשוט כנראה מפגרים או משהו מבחינה טכנולוגית

או יש להם איזה סיבות מפגרות להכפיל את מספר הכרטיסים במקום לבנות כרטסי אחד חזק.

לפי דעתי הכל עניין של כסף,2 כרטיסים יעלו יותר מכרטיס אחד חזק מאוד....

וחוץ מ-2 כרטיסים,צריך גם לוח חדש,ספק שיחזיק את המפלצת,ומעבד מספיק חזק

שלא יהווה צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש להם איזה סיבות מפגרות להכפיל את מספר הכרטיסים במקום לבנות כרטסי אחד חזק.

סיבות מפגרות?

למשוך עוד כסף מאנשים זה ממש לא סיבה מפגרת, אלא ההיפך הגמור.

אני לא כל כך מתלהב מזה, מישהו שיחק פה כבר עם כרטיס פיזיקה כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני

עם ה Physix של ageia

מה שיש לי להגיד- בזבוז כסף מוחלט. אפשר להסתדר טוב מאוד בלי זה, תודה ושלום.

יש לכם זכות מלאה לקרוא למי שמשלם על זה 2000 שקל אידיוט. אפילו מי שקונה מחשב ב 20,000 שקל- אל תחשבו אפילו לשים את הרכיב חסר השימוש הזה שם

וכן, שיחקתי גם ב Gohst recon החדש עם זה, שאמרו שתומך בזה

ההבדל כל כך לא משמעותי ולא חיוני לחווית המשחק שאני תוהה למה הכרטיס הזה פותח בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני

עם ה Physix של ageia

מה שיש לי להגיד- בזבוז כסף מוחלט. אפשר להסתדר טוב מאוד בלי זה, תודה ושלום.

יש לכם זכות מלאה לקרוא למי שמשלם על זה 2000 שקל אידיוט. אפילו מי שקונה מחשב ב 20,000 שקל- אל תחשבו אפילו לשים את הרכיב חסר השימוש הזה שם

וכן, שיחקתי גם ב Gohst recon החדש עם זה, שאמרו שתומך בזה

ההבדל כל כך לא משמעותי ולא חיוני לחווית המשחק שאני תוהה למה הכרטיס הזה פותח בכלל

חכה חכה

יצאו עוד משחקים שיתמכו בזה ואז תיראה הבדל

אני בטוח שאמרו כאלו דברים על ה-VOODOO בהתחלה.

מה שנכון הוא שהכרטיס לא שווה 2000 ש"ח. זה ממש מחיר מופקע.

אבל מצד שני ההצעה של ATI לא זולה בכלל

אם אתה חייב CROSSFIRE אז זה כבר 3 כרטיסים ואם אתה רוצה FPS נורמלי עם פילטרים אז אין מצב שזה יהיה פחות מ-2000 ש"ח.

אם הם יאפשרו עבודה גם ללא CROSSFIRE וגם על לוחות של אז זה יהיה יותר טוב....

אני אשקול לעשות MOD ל-DFI שלי לגירסת וארכוש לי איזה X1800GTO :P טוב, הסיכויים לזה נמוכים..... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שחייבים CF כדי שיהיה לי את הכרטיס השלישי?

ד"א הכרטיס השלישי יכול להיות זול משמעותית מהכרטיס פיזיקה שיצא וגם יותר חזק ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה כל האושר הזה סביב העיניין,

1. הכריזה על פתרון כזה לפני הרבה זמן וכנראה שגם תממש אותו קודם, רק שאצליהם תיהיה אפשרות לבחור בין ניצול שני כרטיסים לגראפיקה, או כרטיס אחד לגראפיקה ואחד לפיזיקה.

2. לרובנו יש שני בתוך המחשב, כאשר ברוב המוחלט של המשחקים הניצול הוא רק עבור מעבד אחד, בואו לפני שאנחנו מוציאים 200$ על תוספות למחשב ננצל את מה שיש אצלינו.

3. גם אם זה עובד, איזה מן פתרון זה שלושה כרטיסים גראפיים במחשב אחד?? אף אחד לא חושב על תפוקת חום?, צריכת חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהדר, אבל הם לא חידשו שום דבר...

מישהו אמר שהם חידשו משהו?

ATi הציגו עיבוד פיסיקה על גבי כרטיס מסך בSiggraph 2002(תמיכה בR2VB קיימת מהR300), הCPU לא מסוגל לעשות שום דבר אז צריך למצוא תחליפים, למי שיש כבר מערך CF, הוא יצתרך להחליט בין לקנות x1600 ב100 דולר בשביל havoc FX לבין ageia ב350 דולר בשביל Pysx, בהתחשב שhavocFX תוכל לרוץ גם על x360 וגם על PS3 הפתרון הזה נראה יותר אטרקטיבי, וד"א הx1600 זולל פחות חשמל ומתחמם פחות מהכרטיס של ageia שכבר מתחילים לייצר לו פתרונות חלופיים :screwy:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאוני!!! פשוט גאוני!!!!!!!!!!!!!

אני מצדיע ל ATI.

עכשיו לא צריך לבזבז כסף על הכרטיס הסופר יקר של Fag-geia

אפשר לקנות X1300 או משהו בסגנון שיעשה את העבודה בפחות מחצי מחיר

פשוט גאוני @_@

משתמע מהתגובה הזו שהם מחדשים משהוא...

והליבה שניה במעבד יכולה לשמש באותה מידה כמעבד פיזיקלי וגם הרבה יותר טוב מכל כרטיס גראפי או כרטיס יעודי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יכול נגיד לקנות איזה כרטיס אחד X1800XTO לגרפיקה והשני נגיד X1300 לפיזיקה בלי לקנות כרטיס שלישי? אם זה כך זה באמת מאוד מעניין ואפשרי.

למי שלא שם לב ולא מתעניין:

הספק בתמונה הוא 1KW זה למי שלא מבין 1000W מטורף!! ומיותר, 1000W לשעה עולה משהו בין 7-8 שקלים זה יוצא משהו כמו 100 שקלים ליום רק למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד בעל סט פקודות מבוסס יבצע חישובים פיזיקליים הרבה יותר לאט מאשר מעבד שתוכנן במיוחד למטרה זו.

מי שכתב ש 1000 וואט שעה מתרגמים ל-7 שקלים לשעה טועה, 1000 וואט שעה עולים קצת פחות מחצי שקל.

מלבד זאת, העובדה שהספק מוגדר עד 1000 וואט לא אומרת שהמחשב צורך אפילו רבע מזה רוב הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...