מערכת CF+כרטיס שלישי שמוקדש כולו לפיזיקה. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת CF+כרטיס שלישי שמוקדש כולו לפיזיקה.

lmlm

Recommended Posts

נשמע רעיון נחמד לחבר כרטיס נוסף ככרטיס יעודי לחישובי פיזיקה. אך כל זה תלוי במפתחי המשחקים: רק ברגע שמנועים פיזיקליים יתמכו בו הוא יוכל להוביל לשיפור בביצועים, ודברים כאלה לוקחים זמן.

חוץ מזה שפרט קטן אחד נראה לי בעייתי בכל הרעיון הזה, במיוחד בארץ: כסף.

הרי בארץ מפקיעים מחירים של רכיבי מחשב כאילו אין מחר. הרי מערך cf לכשעצמו לא ריאלי עבור רוב הגיימרים, במיוחד בארץ כש 1900xt וחבריו עולים בסביבות ה 3000 ש"ח כל אחד. אז להוסיף לשניים כאלה כרטיס נוסף ובסכום הזה אתה קונה אחלה מחשב שלם.

בקיצור נשמע אחלה רעיון אבל לא ריאלי לדעתי בזמן הקרוב.

ודרך אגב בקשר לקישור שהביאו פה על ארבעת כרטיסי ה 7950GX2 שמחוברים יחד, אם תקראו את האותיות הקטנות:

OK - so we kind of lied and are merely showing off what is sitting around in our lab. If you look closely, you can see that this kind of setup is not possible but interesting nevertheless. The first set of four GPUs is unable to communicate with the second set of GPUs.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם ככה מעטים קונים crossfire אז עכשיו 3 כרטיסים? כמה יעלה לוח אם עם שלוש PCIEx16? ארבע מאות דולר?

יש לי הרגשה שnVIDIA תצליח לשלב מנוע פיזי בכרטיס מסך אחד הודות לחומרה הגמישה שלה. דבר שהופך את הפיתרון המגוחך והתלת-כרטיסי של ATI למגוחך אף יותר.

אימרה לא פשוטה עבור מישהו שלא ממש אוהב את ...

מי זוכר את voodoo 5 5000?

our motto: if its crap dont fix it... just add more bloody chips

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס פיזיקה של Ageia , שימו לב לזה.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2759&p=5

כרטיס פיזיקלי עדיין בחיטוליו אז זה צפוי אם אתה רוצה תוצאה יותר טובה צריכים לשלב בניהם

מי זוכר את voodoo 5 5000?

our motto: if its crap dont fix it... just add more bloody chips

אני זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

OK - so we kind of lied and are merely showing off what is sitting around in our lab. If you look closely, you can see that this kind of setup is not possible but interesting nevertheless. The first set of four GPUs is unable to communicate with the second set of GPUs.

סוף סוף מצאתי את התארד הזה אז

חכו רגע מה הבעיה שה?4כרטים לא עובדים :s05: ??? :'(

זה בגלל הציפ או בגלל הביאוס

ואם אני יחליף את הציפ בציפ 590 אם אני יצליח אז זה יעבוד ??? :s05: :-\ :jump:

:hi::please: :coolman:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...