סוף סוף רובט הולך שפועל + עוד כמה רובוטים מגניבים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף רובט הולך שפועל + עוד כמה רובוטים מגניבים

overload

Recommended Posts

אייבו זה לא רובוט, זה צעצוע ביתי של לעשירים.

ו 4 רגליים לא מרגש במיוחד, כל הקטע הוא הליכה על 2 רגליים, וכבר יש שמסוגלים לעשות את זה.

Honda Asimo שהיה הראשון, והולך בקצב של הליכה רגילה איטית

Sony SDR שמסוגל ללכת בקצב מהיר יותר ממה שאתה בד"כ הולך ברחוב, אבל עדיין לא לרוץ. על 2 רגליים כמובן. וגם, אם תנסה להפיל אותו, הוא ידע להתייצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איביו\אייבו זה כן רובט (רובוט צעצוע) ובזמנו הוא נחשב למתקדם מאוד מבחינת התנועה שלו.

4 רגלים אולי לא מרגש יפאנים שרוצים לעשות כסף מצעצועים אבל מכל בחינה אחרת ל4 רגליים יש עליונות על 2.

Honda Asimo וה SDR הם לא יותר מצעצועים גם, הם הולכים רק על מישור עם זוויות שיפוע מינימליות והיכולת שלהם לשמור על שיווי משקל היא אפסית, ואם תנסה להפיל אותו הוא יפול, ורק אחרי זה הוא יתיצב. כל מה שהם יודעים לעשות זה לרקוד ללחוץ ידים ולהרשים יפאנים משועמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי עכשיו ראיתי את זה , וזה ממש נראה אמיתי , וגם איך שהבן אדם בעט ברובוט והוא ייצב את עצמו WTF??

זה נראה כמו חזון אחרית הימים , שאין בני אדם והרובוטים היחידים ששרדו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז זה אמיתי או שרק אני דמייתי שזה שני אנשים שהכניסו את עצמם בתוך קופסא והם זזים? לא יודע תסתכלו שוב שאני הסתכלתי ראיתי שני אנשים אולי אני טועה לא יודע ככה זה נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...