חברה , זה מתקרב! THG לקחו סיבוב על הקונרו - עכשיו זה רשמי! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה , זה מתקרב! THG לקחו סיבוב על הקונרו - עכשיו זה רשמי!

amilo

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוי נו, יש מליון ואחד סיקורים על הקונרו ורובם לא פוקחו ע"י .דיי לדבר שטויות.

בהחלט נראה מבטיח!! :yelclap: :yelclap: אני מריח שידרוג קיץ!

אבל, THG לא לקחו סיבוב על שום קונרו, כי הם השוו תוצאות של מבחנים שנעשו בהדגמות של . כמה סטייה יכולה להיות לטובת הקונרו? 5% גג... זה עדיין מכתיר אותו כמלך החדש, אבל אני עדיין רוצה לראות מבחן אובייקטיבי.

עריכה: אני מבקש שתשאירו אותי בבקשה מחוץ לוויכוחים המטופשים שלכם על פאנבויס...

שיעשו לקונרו OC ל 3GHZ כמו שעשו ל FX62 ושישימו זיכרונות טובים כמו ששמו לFX 62 ושישימו איכותי. אתה תראה איזה הבדל גדול. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראה מבטיח!! :yelclap: :yelclap: אני מריח שידרוג קיץ!

אבל, THG לא לקחו סיבוב על שום קונרו, כי הם השוו תוצאות של מבחנים שנעשו בהדגמות של . כמה סטייה יכולה להיות לטובת הקונרו? 5% גג... זה עדיין

הם אולי לא עשו את זה בתנאים אופטימליים , אבל הם עדיין ביצעו את הבדיקה בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לפורום xtremesystems.com ותראה שם איזה 100 מבחנים אם קונרו מכל סוג שרק אפשר לחשוב עליו.

שכחת שנוידיה השתמשה בשיטה הזאת לפני שנה, שיווק סמוי בפורום זאת השיטה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מבחן רשמי! זה עוד בנצ'מרקים בתנאים של , החברה tom-hw רק לקחו את הנתונים בשביל להשוות עם ה-fx.

שים לב מה קורה למשחק FarCry בהגדרות גבוהות, ותראה שלא בכל המבחנים הקונרו מוביל בהפרש קטן.

מסקנה: הגיעו לרמה של K8 אחרי שלוש שנים חח... :lol:

שוב אני מחכה לתשובה, למה מפחדים למסור מערכת קונרו לכמה אתרים רציניים, לטובת בנצ'מרקים של תוכנות יום-יום?

מה יוצא לך מההודעות האלה?

מישהו שם למעלה משלם לך על כל ליקוק לAMD?

הרי כבר ראינו ביקורת אובייקטיבית בHexus (הם הרכיבו את המערכת בעצמם) שם הקונרו רמס את הFX

והויכוח הזה נסגר מזמן, אז למה אתה מתעקש להעלות אותו בכל פעם מחדש?

חוץ מזה מעבד לא מודדים ברזולוציות גבוהות כי אז יכולה להיווצר סטייה

שים לב שדווקא ברזולוציות הנמוכות (בהן רואים את כוחו האמיתי של המעבד) הקונרו שולט ללא עוררין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יוצא לך מההודעות האלה?

מישהו שם למעלה משלם לך על כל ליקוק לAMD?

לא! בכיף הייתי מוכן לעבוד איתם.

הרי כבר ראינו ביקורת אובייקטיבית בHexus (הם הרכיבו את המערכת בעצמם) שם הקונרו רמס את הFX

כן הם הזמינו אותך לשם, בשביל להראות לך שהם מרכיבים בעצמם את המערכת, נו... בטח.

חוץ מזה מעבד לא מודדים ברזולוציות גבוהות כי אז יכולה להיווצר סטייה

שים לב שדווקא ברזולוציות הנמוכות (בהן רואים את כוחו האמיתי של המעבד) הקונרו שולט ללא עוררין

מי בכלל היום משחק ברזולוציות האלו? חוצמיזה הקונרו מתקשה להביס מעבד עם בת שנתיים לפחות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לרדת על URIB... כל אחד זכאי לדעה שלו. הוא לא מאמין עד שהוא יראה בנצ'ים רשמיים של מעבדות שקיבלו לידיהן קונרו, כשידוע שהאחרון יצא, ולא עובדים עלינו. נשמע לי סביר בהחלט...

אגב, אני כולי תקווה שהקונרו לא יאכזב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הם הזמינו אותך לשם, בשביל להראות לך שהם מרכיבים בעצמם את המערכת, נו... בטח.

בזאת סיימתי להתווכח עם קונספירטור שחושב שכל אתרי החומרה נמצאים בכיס של , ורק הבלוג המפגר שהוא דוחף בכל הזדמנות יודע יותר טוב מכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונרו ככה קונרו ככה

די נימאס אני לא פאן בוי של ולא פאן בוי של

ואתם שוכחים פרט אחד קטן מאוד חשוב

המעבדים היום לא יוצרים צוור בקבוק ברוב התוכנות והמישחקים שהמשתמש הביתי מישתמש בהם

זה שקונרו מיסתמן במעבד מצוין בעלות מול תועלת זה סבבה

אבל למי שיש כבר מעבד טוב כמו 930 או 3800 לדוגמה ברוב התוכנות הוא לא יראה אף אבדל לאומת הקונרו

למעשה את רוב האבדלים יראו בבנצנרקים

יש דברים אחרים שיותר חשוב להשקיע בהם לשפר ביצועים ניראים

אותי לדוגמה הארד דיסקים משולבי כרטיס מהירים הרבה יותר מענינים ואני מחכה גם לכרטיסי מסך תומכי D3D10

ודבר אחרון תגידו אתם באמת חושבים שאנשים ירוצו לחנות רק כי יש מעבד חדש?

מעבדים חדשים יוצאים כל הזמן ואני עדין אם ה2400 המיסכן שלי מיסתדר לא רע

הקונרו לא מביא איתו באמת חדשה כמו מעבד כפול או 64 ביט וכו

והוא לא המעבד הכפול התקציבי הראשון

גם מעבדים כפולי שתומכים ב64 ביט בעלי יכולות OC מצוינת קימים כבר מספיק זמן

ושלא תבינו לא נכון אני שמח שהמעבדים לשוק הביתי מישתפרים ושמח על הקונרו פשוט לא צריך ליתלהב יותר מידי

זה לא כאילו אין טובים כבר היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לרדת על URIB... כל אחד זכאי לדעה שלו. הוא לא מאמין עד שהוא יראה בנצ'ים רשמיים של מעבדות שקיבלו לידיהן קונרו, כשידוע שהאחרון יצא, ולא עובדים עלינו. נשמע לי סביר בהחלט...

אגב, אני כולי תקווה שהקונרו לא יאכזב ;D

הוא כבר עבר לשלב הבא ועכשיו הוא יגיד שוב שנו מה אתם רוצים הטכנולוגיה שהוא ניצח כבר ישנה.

ברור שיש לו זכות לרשום מה שבא לו אבל יש כאלה שיכולים לקרוא ולחשוב שהוא צודק מה שלא נכון, עכשוי אינט בראש בביצועים עד שAMD יחזרו להוביל או שאינטל תוביל עוד הרבה זמן, אין לדעת.

לזה שמעלי, בעיקרון אני מסכים איתך אבל זה פורום וכד' כך שזאת מהות הפורום אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונרו לא מביא איתו טכנולוגיה באמת חדשה כמו מעבד כפול ליבה או 64 ביט וכו

כל שאר הדברים שאמרת סבבה , אבל פה אתה טועה , הוא כן מביא איתו טכנולוגיה חדשה

או יותר נכון ארכיטקטורה חדשה - !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שלא מסוגלים להאמין שאינטל הוציאו מעבד יותר טוב מ- , איך יכול להיות דבר כזה ? , שאינטל תהיה יותר טובה ? איך זה יכול להיות

כולם שקרנים רמאים

גם שיראו לו תוצאות רשמיות , התשובה תהיה זהה .... כולם שקרנים רמאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...