קיבלתי את הx-fi platinum שהזמנתי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את הx-fi platinum שהזמנתי

er0101

Recommended Posts

מגיע מזל טוב. בינתיים שומעים מצוין. הi/o drive לא עובד משום מה אז אני פותח את המחשב לבדוק אם כבלים שניתקתי בשביל לבטל את היציאות הקדמיות של הAC97 גרמו לבלגן. המערכת סטריאו (שארפ) שלי קצת הורסת את הסאונד כי הרמקולים לא יורדים נמוך אז הבאס לא כ"כ עמוק אבל זה נשמע כאילו השירים שלי הם בקידוד 256kbit... שירים שבאיכות לא משהו במקור :-) כ. קול מטורף. 216$ בcompusa. הוא משתוקק לz5500- אני אנסה למצוא איזה פתרון לא לפשוט רגל בגללם או שאני אגיד טוב נו ואקנה... :nixweiss: בקיצור: :yelclap: לקרייאיטיב. עדין לא ניסיתי משחקים אבל אני לא חושב שיש מה לדאוג...

אם זה מעניין אותכם עוד משהו: הדרייברים והתוכנות שוקלים 350 מגה! לקח איזה רבע שעה התקנה ומאה אישורים של הinternet security כדי להתקין..

עוד משהו מוזר- קריאיטיב כתבו במדריך לבטל את הזיהוי אוטומטי של הווינדוס ולהתקין את כל המיליון תוכנות שלהם וזה באמת עבד.

בקיצור אם אני לא אשלוט עם השלט על הi/o drive הזה אני אשתגע. אז ביי בינתיים כי אני מפרק את המחשב שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש !!!!!!!!

חבל רק שיקח לך חודש ללמוד את הכל מה עושה מה כל דבר :)...

אני לא צוחק ... לי לקח להבין מה קורה כאן רק אחרי חודש ....

יש לזה יותר מידיי אפשרויות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מבולבל מאפשרויות שם או צריך מידע על משהו תשאל פה אני הפאנבוי הרשמי :smile1:

דבר ראשון פתרתי את הבעיה. מסתבר שכבל הmolux שלי היה קרוע. תשאלו איך זה עבד? הוא היה מחובר למאוורר של דלת המארז שהשתמש רק ב2 חוטים חשמל מתוך 4... בקיצור פיצלתי את החשמל של הצורב עם המתאם שהגיע בבאנדל העשיר וזה עובד. המקלט אינפרה בi/o drive קולט טוב למרות שהמארז יושב נמוך (מן הסתם). יש לתוכנה קצת דיליי. ברגע שלוחצים על כפתור הpower בשלט נפתח מרכז בידור של קרייאטיב. אני משתגע רק שהוא ברזו' 1024x768 כי יש לי LCD 19" ואם לא שמים 1028x1024 שזה הnative resolution לא רואים טוב מן הסתם. לא מצאתי אפשרות לשנות את זה. figher? ד"א- איך עושים פלייליסט?

האמת שדי הצלחתי להשתלט על האפשרויות... רק לא עברתי על כל התוכנות שקרייטיב דחפו... יש 3 מצבים עיקריים: בידור/משחקים/יצירת . בהתחלה היה מוגדר משחקים ושמעתי מוסיקה וברגע שהחלפתי לבידור שמעו הרבה יותר טוב. יש מלא אפקטים אבל זה כמו במערכות סטריאו שיש להם מצב "אולם"- זה סתם משחק. אולי הCMSS3D שווה משהו עם נורמליים ולא מערכת סטריאו מעפנה כמו שלי. כשחיברתי את האוזניות vivanco sr 110 שלי הרגשתי מזה 110db... שומעים חד ובהפרדה גבוהה וגם חזק. משחקים עוד לא ניסיתי. אני אנסה בgodfather ובאטלפילד בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב

בbattlefield 2 יש לך מצב מיוחד לx-fi

ששם אתה יכול לבחור ultra high

זה בלעדי לכרטיס

אם אתה רוצה אני יכול להמליץ לך על מערכת רמקולים אנלוגיים creative inspire t7900

שזה מערכת 7.1 אנלוגית מצויינת שבמקור יוצרה כדי לעבוד הכי טוב עם audigy 2 zs אבל יעבדו יותר טוב עם x-fi

יש לי אותם והם מצויינים למשחקים כי הם מעבירים את האפקטים של הeax בצורה טובה מאוד

וגם ככה משחקים תומכים 7.1 כי זה נותן לך לשמוע את הסביבה גם מהצדדים ככה שאתה שומע מכל כיוון כמעט

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=37749

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הטיפ של האולטרה. אני רוצה Z5500. אמנם זה 5.1 אבל אני לא חושב שצריך יותר מזה וזה עושה רושם של סט הרבה יותר טוב. מה גם שהוא דיגיטלי (בגלל זה לקחתי כרטיס פלטינום- שתהיה יציאה אופטית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים מצויינים אבל המחיר מפחיד

גם באותו מחיר יש את הcreative gigaworks s750 שהם ברמה שלהם והם 7.1 והם חלום רטוב של כל גיימר

בקשר לסאונד עם אוזניות למשחק בלילה

הכרטיס הזה חוסך ממך לקנות אוזניות סראונד כי יש לו סראונד מדומה שאפילו יותר טוב כי הוא מביא לך סאונד מ8 כיוונים שונים במשחקים

טיפ קטן זה שאתה קובע את המצב שאתה משתמש עם אוזניות תבחר שהmacrofx וelevation filter יהיו על on ולא auto כדי שהם יעבדו כל הזמן

macrofx, טכנולוגיה של סנסורה שנקנתה על ידי קרייטיב- נותנת לך לשמוע ממש איך יריות עוברות לך ליד הראש

elevation filter, נותן לך להבדיל אם החללית שעפה היא מעליך או מתחתיך או יריות שעפות מעל או מתחת

ככה שאם יש לך אפילו sennheiser hd 201 זה יהיה מצויין

גם ככה cmss3d של x-fi זו גירסה חדשה ששולבה עם כל הטכנולוגיות של סנסורה שהיו בכרטיסים של חברות מתחרות ככה שבמשחקים חדשים אתה ממש תרגיש עם רמקולים טובים או אוזניות שאתה יכול לדעת מאיפה באים צלילים ואיזו איכות טובה תיהיה להם

אם כבר מדברים

http://www.logitech-harmony.com/en/INT/home.html

יש להם מוצר ששולט על כל המכשירים במכה אז הם עשו משחקון שאם אתה מצליח להביס את הזמן או להיות קרוב אליו אתה יכול להשתתף בהגדלה של הרמקולים הכי טובים שלהם

אני מקווה שיש לך רפלקסים טובים

המשחק נמצא בקישור בתחתית הדף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממממ לא כרגע

צריך לחכות במקרה הזה שקרייטיב יתקנו את זה בדרייברים עתידיים

דרך אגב בקשר לרמקולים האלה אני מקווה שאתה יכול לחבר גם אנלוגית

כי במשחקים EAX שולח צלילים ליציאות האנלוגיות, הוא לא יודע מה זה דיגיטל ואם המשחק לא משתמש בdolby digital אתה פשוט תשמע רק סטריאו ולא סראונד

אז תבדוק שאתה גם יכול לעשות חיבור חלופי לאנלוגי איתם ולהחליף את הגדרה בדרייברים כל פעם בין דיגיטל לאנלוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שיציאה אנאלוגית תהייה עדיפה תמיד, במיוחד אם הוא יקנה סטאליטים של 400$ שבארץ הכפילו להם את המחיר כי היבואן רוצה להתעשר על חשבון צרכנים שלא מבינים שהמוצר שהם קונים לא שווה מחיר מופרז שכזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בערך בהשוואה הם עולים באמריקה ? בסביבות 1000?

ואז גם צריך שנאי וכל זה...

אבל בעיקרון אם ברמקולים יש לו אופציה ברסיברון הקטן שבא איתם להחליף בין דיגיטלי לאנלוגי אז הוא יוכל לשחק משחקים באנלוגי ולראות בדיגיטלי

חיבור דיגיטלי לראק הקדמי

וכבלים אנלוגיים לאחורי הכרטיס מאחורי המחשב

line in 1 לקדמיים, line in 2 לאחוריים וline in 3 לסנטר וסאב

בקשר למוזיקה איך יותר כדאי, אנלוגי או דיגיטלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בערך בהשוואה הם עולים באמריקה ? בסביבות 1000?

ואז גם צריך שנאי וכל זה...

אבל בעיקרון אם ברמקולים יש לו אופציה ברסיברון הקטן שבא איתם להחליף בין דיגיטלי לאנלוגי אז הוא יוכל לשחק משחקים באנלוגי ולראות בדיגיטלי

חיבור דיגיטלי לראק הקדמי

וכבלים אנלוגיים לאחורי הכרטיס מאחורי המחשב

line in 1 לקדמיים, line in 2 לאחוריים וline in 3 לסנטר וסאב

בקשר למוזיקה איך יותר כדאי, אנלוגי או דיגיטלי?

נכון. עולה 240$ או 180$ מחודשים אבל אני לא יכול לבקש מחבר של אבא שלי שהביא לי את הקרייאטיב כי הוא לא יסחוב בשבילי 10" סאב...

וגם המכס בעסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...