מוגש כשירות לציבור - תופעה חמורה מאוד באתרי חומרה ברשת ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוגש כשירות לציבור - תופעה חמורה מאוד באתרי חומרה ברשת !

1immortal

Recommended Posts

חבוב ...

תראה ...

תשמע ...

אומנם אני לא ילדה בכיתה ו' , וגם את המחזור שלי קיבלתי ממש מזמן , הת'ראד הזה הוא מעין בדיחה פרטית של אחוז משתמשים מסויים , שאני מאמין שמצאו אותו דיי משעשע .

נכון , שאני לא פונה לכל פלחי המשתמשים באתר , ונכון שאני לא תמיד מובן , ונכון שאולי אני מוזר ויש לי כמעט 2 פטמות נוספות ואני ממש גאה בהן , אבל לבוא ולהגיד שמורידים את הרמה ...

מפה ועד להוריד את הרמה ... יש עוד הרבה .

בנימה זאת , אמסור יום טוב ויפה לכל כלל משתמשי האתר , מי יתן והשמש תאיר עליכם ותעלה לכם חיוך על הפנים , ותראו עד כמה העולם יפה בחוץ .

כאן יאבל , מתוך מעבדה סודית איי שם ברחבי הארץ , מוסר את השידור לשרת .

רות סוף .

Amen.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב ...

תראה ...

תשמע ...

אומנם אני לא ילדה בכיתה ו' , וגם את המחזור שלי קיבלתי ממש מזמן , הת'ראד הזה הוא מעין בדיחה פרטית של אחוז משתמשים מסויים , שאני מאמין שמצאו אותו דיי משעשע .

נכון , שאני לא פונה לכל פלחי המשתמשים באתר , ונכון שאני לא תמיד מובן , ונכון שאולי אני מוזר ויש לי כמעט 2 פטמות נוספות ואני ממש גאה בהן , אבל לבוא ולהגיד שמורידים את הרמה ...

מפה ועד להוריד את הרמה ... יש עוד הרבה .

בנימה זאת , אמסור יום טוב ויפה לכל כלל משתמשי האתר , מי יתן והשמש תאיר עליכם ותעלה לכם חיוך על הפנים , ותראו עד כמה העולם יפה בחוץ .

כאן יאבל , מתוך מעבדה סודית איי שם ברחבי הארץ , מוסר את השידור לשרת .

רות סוף .

אולי כדי לתת לת'ראד הזה קצת יותר עניין אולי תסביר מה בדיוק הבדיחה? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז המשתמשים שהבינו את הבדיחה הוא 0.0041

תחשבו לבד כמה משתמשים זה יוצא

ובגלל שזה 100% ספאם אני רק רוצה להגיד לפני שינעל שהיום גיליתי שהצליל הכי נוסטלגי בXP הוא כשלוחצים 5 פעמים על הSHIFT, מזכיר את DAVE 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז המשתמשים שהבינו את הבדיחה הוא 0.0041

תחשבו לבד כמה משתמשים זה יוצא

יפה, 99.794 משתמשים כנראה הבינו את הבדיחה...

ובגלל שזה 100% ספאם אני רק רוצה להגיד לפני שינעל שהיום גיליתי שהצליל הכי נוסטלגי בXP הוא כשלוחצים 5 פעמים על הSHIFT, מזכיר את DAVE 1.

מזכיר את ההליכה כשעוברים שלב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...