המלצה לנגן מדיה (סרטים, מוזיקה וכדומה) בתקציב של 200-300 דולר... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנגן מדיה (סרטים, מוזיקה וכדומה) בתקציב של 200-300 דולר...

parker8

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-A2 הכי טוב במחיר הזה אין עליו (ד"א יש לי אותו) חוץ מכמה לאגים שיתוקנו בעתיד אין איתו בעיות בכלל והוא מנגן 10 שעות של סרטים בווליום 25 (שזה ממש חלש בסרטים) ואם אתה שומע ב40 אז זה 6-8 שעות אני לא יודע בדיוק אבל משו בסביבות

הוא מנגן מוזיקה 20 שעות בווליום של 25 שזה דיי חזק אבל אם אתה רוצה לפוצץ את האוזניים זה לא מספיק או אם יש לך שדורשות הרבה מאמצים מהמכשיר אז אתה צריך בסביבות ה35 שזה מנגן 18 שעות ב35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-A2 הכי טוב במחיר הזה אין עליו (ד"א יש לי אותו) חוץ מכמה לאגים שיתוקנו בעתיד אין איתו בעיות בכלל והוא מנגן 10 שעות של סרטים בווליום 25 (שזה ממש חלש בסרטים) ואם אתה שומע ב40 אז זה 6-8 שעות אני לא יודע בדיוק אבל משו בסביבות

הוא מנגן מוזיקה 20 שעות בווליום של 25 שזה דיי חזק אבל אם אתה רוצה לפוצץ את האוזניים זה לא מספיק או אם יש לך שדורשות הרבה מאמצים מהמכשיר אז אתה צריך בסביבות ה35 שזה מנגן 18 שעות ב35

הסוללה המדהימה של ה A2 מגיעה עם חיסרון אחד ענק- היא לא נשלפת. וזה כל כך חבל.

כרגע הנגן שבענייני אוכל את כולם זה הקריאטיב זן ויז'ן, שאפשר לקנות לו כפולה שנותנת זמנים כמו של ה A2, אבל היא נשלפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם משווים את הA2 לZVM זה לא אותו דבר!!!! זה שונה כל אחד מהם הוא מקטגוריה אחרת וכדי ליראות סרטים הA2 לוקח את הZVM בהרבה ואפילו באלפי אחוזים בלי הגזמה כי אם תיראו את ההבדל בין איכויות המסכים והגודל שלהם אתם תיראו שהA2 קורע את הZVM בניגון סרטים אבל כפי שכבר אמרתי אי אפשר להשוות אותם הם מקטגוריות שונות אחד הוא נגן והשני הוא נגן סרטים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fp581- שוב, אתה קורא חצאי משפטים, ויורה מהמותן.

אמרתי ויז'ן M? לא. אמרתי קריאטיב זן ויז'ן. נגן לכל דבר, בעל מסך מדהים של 3.7 ברזולוציה של 640X480

לוקח גם את המסך המעולה של ה A2 (שהוא 480X272)

D-M-X נכון שהשליפה היא פחות חיסרון כאן בגלל שהסולה חזקה מאוד, אבל אישית לא הייתי שוקל נגן בלי נשלפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ טוב לא ידעתי שיש דבר כזה אבל לאחר בירור מידע ומחיר ראיתי שהוא עולה 60 דולר יותר וזה הרבה וצריך גם לקנות עוד בטרייה שזה עוד כסף ואז זה בכלל לא בתקציב זה יעלה לו בסביבות ה400 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D-M-X נכון שהשליפה היא פחות חיסרון כאן בגלל שהסולה חזקה מאוד, אבל אישית לא הייתי שוקל נגן בלי נשלפת.

אז אני מבין שבחיים (או לפחות בזמן הקרוב) ל תרצה לקנות נגן אם זה לא יהיה או PMP או כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא?

iRiver H320

iRiver H10

Creative ZVM

ולא חסרים עוד.....

בכל מקרה, כרגע ה PSP שלי משרת אותי כנגן מדיה, יש לי כרטיס של 2 ג'יגה, וסוללה של 2600 מיליאמפר בנוסף לזו של ה 1800

הזמן של שתיהן ביחד הוא כ 11 שעות , או 22 אודיאו בערך :]

וכמובן המשחקים P:

אגב, אם לא הייתי קונה PSP, אכן הייתי קונה PMP. אני צריך , לא מספיק מוזקיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ה-PMC נשמע מצויין, מחיר מאוד טוב, בעל בטריה נשלפת (ואפשר כמובן לקנות עוד בטריה או אחת טובה יותר), איכות השמע שלו אמורה להיות טובה וג'נה ג'ימסון מגיעה על הקופסא שלו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...