עוד ירידת מחירים ל PD930 ? מחר ?! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד ירידת מחירים ל PD930 ? מחר ?!

rtr

Recommended Posts

איך הגעת למסקנה הלא נכונה הזאת?!

AMD פותחת לאינטל את הצורה. אחרת היה עולה יותר.

מה אתה חושב השתנה מהשקת ה930 עד עכשיו שהמחיר נעשה זול יותר?

כלום.

AMD עם מוצר איכותי יותר ולכן היא גובה עליו הרבה כסף.

INTEL מאבדת מהרווחיות שהיא מוכרת מוצר כזה בכזה מחיר, וזאת כדי למנוע מAMD לתפוס עוד ועוד נתח שוק.

אם תסתכל במפרט שלי תיראה שקניתי a64 ואני יודע שמבחינת ביצועים ה3800 עדיף בהרבה על ה930 כמעט בהכל

אבל דיברתי על המחירים הזולים של ושהתכוונתי שהיא פותחת לamd את הצורה מבחינת תימחור ולא בשום פרמטר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. למעבד D960 יש אותה ארכיטכטורה כמו ל D950, ההבדל היחיד הוא 0.2GHZ (תקנו אותי אם אני טועה)

3.6GHZ מול 3.4GHZ

אז למה ההבדל ביניהם הוא 306$ ??

530$ לעומת 224$

2. יש הבדל גדול או מורגש בין 3.6GHZ ל 3.4GHZ ?

3. איזה מעבד יהיה יותר טוב לדעתכם E6300 או D960 ?

4. איזה מעבד יותר טוב 3800 או D960 ?

5. איזה מעבד יותר טוב 3200 או D930 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למעבד D960 יש אותה ארכיטכטורה כמו ל D950, ההבדל היחיד הוא 0.2GHZ (תקנו אותי אם אני טועה)

3.6GHZ מול 3.4GHZ

אז למה ההבדל ביניהם הוא 306$ ??

530$ לעומת 224$

2. יש הבדל גדול או מורגש בין 3.6GHZ ל 3.4GHZ ?

3. איזה מעבד יהיה יותר טוב לדעתכם E6300 או D960 ?

4. איזה מעבד יותר טוב 3800 או D960 ?

5. איזה מעבד יותר טוב 3200 או D930 ?

1. בגלל שברמות האל, כל דירוג שווה הרבה כסף ללא שום סיבה.

2. לא.

3. הקונרו.

4. 960 לעיתים, לעיתים 3800 (תלוי בהרבה גורמים).

5. 930...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר של יותר טוב, ולכן היא מוכרת אותו בנקודה שהיא חושבת שהרווח שלה יהיה הכי גדול. אינטל משתמשת בכוחה (אולי המונופליסטי ) ומוותרת על רווחים (וזה אומר האנליסט של RBK, לא אני) כדי למנוע מAMD נתח שוק.

זה חצי נכון. האמת היא שבקרוב יצא הקונרו, ואיתו הכרח לנפילת מחירים של המעבדים בדור הנוכחי, שנחותים ממנו בהרבה. לכן הם כבר מעכשיו מורידים מחירים כדי להיפטר מהמעבדים האלה - ובדרך, למה לא, לייבש את .

הרי ברגע שהקונרו יצא המחירים ירדו עוד יותר. הם רוצים לעודד אנשים לא לחכות לקונרו ולקנות עכשיו, לחסל את המלאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם בעיה לחסל מלאי של מעבדים ישנים. הם פשוט ימכרו את זה דרך או HP או במערכות האלה שרשום בהם "צורב , כרטיס מסך 256MB עוצמתי!!!".

רב הצרכנים גם היום קונים מחשבים עם FX 5200 או 6100 ואתה לא רואה את מורידה תמחיר של ה6600GT כשיש 7600GS.

בקיצור מה שאני טוען זה שאפשר להיפתר ממלאי מבלי לפגוע ברווחים בלהסתמך על טיפשות של אנשים.

אם תסתכל במפרט שלי תיראה שקניתי a64 ואני יודע שמבחינת ביצועים ה3800 עדיף בהרבה על ה930 כמעט בהכל

אבל דיברתי על המחירים הזולים של ושהתכוונתי שהיא פותחת לamd את הצורה מבחינת תימחור ולא בשום פרמטר אחר

אני לא קורא מחשבות. זה לא מה שכתבת.

אני עדיין לא בטוח שמערכת עם 930 ולוח אם איכותי (לא של ג'יגהבייט ;)) זולה יותר מ3800 (ההבדל של 200 שקל בRAM ועוד איזה 200 על הלוח אם לעומת 300-400 על המעבד). וזה עוד לפני שאני מכניס את הטיעון של החשמל (שלמוריד הישראלי 24/7 די חשוב :smile1: לפחות כמה עשרות שקלים כל שנה אם לא מאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חצי נכון. האמת היא שבקרוב יצא הקונרו, ואיתו הכרח לנפילת מחירים של המעבדים בדור הנוכחי, שנחותים ממנו בהרבה. לכן הם כבר מעכשיו מורידים מחירים כדי להיפטר מהמעבדים האלה - ובדרך, למה לא, לייבש את .

הרי ברגע שהקונרו יצא המחירים ירדו עוד יותר. הם רוצים לעודד אנשים לא לחכות לקונרו ולקנות מעבדים עכשיו, לחסל את המלאי...

אינטל החליטו שאם המוצר קצת פחות טוב (ובאמת שכשמדובר בכפול ליבה ביישומים תומכים ההבדלים קטנים ומורגשים לבנצ'ים בלבד)

אז הם יכנסו ב- דרך הכיס, לאינטל יש כושר ייצור אדיר, ויכולת תמחור טובה מאוד (הנובעת מכיסים עמוקים)

לגבי יש 2 עובדות רלוונטיות:

ל- יש ייצור מוגבל מאוד, נכון להיום היא מוכרת את כל מה שהיא מסוגלת לייצר.

הרווח במעבדי High-End פר מעבד הוא גבוה פי כמה וכמה מהרווח במעבדי MainStream.

איזו סיבה בעולם יש ל-AMD להוריד מחירים במצב כזה?

היא נמצאת במצב בו כל חברה רוצה להיות, היא מוכרת מוצלחים במחיר גבוה ולא נשארת עם עודפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך זה למשל שאין מצב שנגיד פתאום לא ישארו אנשים שצריכים לקנות כי כולם כבר קנו?

מה יש מצב שתמיד יהיה מישהו שירצה לקנות מעבד ככה שהם בחיים לא ישארו עם עודף של שלא נמכרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלא יודעים בכלל על הקונרו (זאת מחלה אסיאתית מקבילה לשפעת העופות?)

או שצריכים מחשב באופן מיידי

או כל מיני סיבות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על קונרו

נגיד יש כרטיס 6600GT

מוציא ככה וככה ביצועים נגיד עם d805 או d930

ונגיד שאני שם אותו עם קונרו, האם יש מצב שאיתו הכרטיס יכול להוציא ביצועים יותר גדולים כאילו הוא היה כרטיס במודל יותר גבוה מ6600GT? בגלל שכאילו למעבד יש כוח עיבוד יותר גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...