רעיון להשקטת המחשב ב 100% - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון להשקטת המחשב ב 100%

Kidney_stonE

Recommended Posts

לא מקורי, האמת, קראתי את זה אפילו פה, בטוח, פרוייקט שמישהו חשב עליו, ואין לי מושג מה נסגר איתו ולא מוצא אותו בחיפוש.

בכל מקרה

מי שהרעש מהמחשב מפריע לו

(ושוב, זה לא רעיון שלי)

יכול לשים את המחשב בחדר אחר, שיש בינו לבין החדר עם המסך - קיר מפריד.

עכשיו, דרך חור בקיר, בונים פאנל שליטה על המחשב (לדים מהלוח שמראים על ON/OFF ומצב ההרדיסקים, וכמובן כפתור הדלקה וכיבוי)

את כל הדברים האלה כמובן צריך לחבר ללוח.

ומעבירים כבלים או נקודות שליטה אלחוטיות (במקרה ויש לכם ציוד אלחוטי) למקלדת, עכבר, מסך, מודם. - גם, הכל עובר יפה בצד, דרך פאנל השליטה.

(אפשר את הכבלים להעביר האמת בלי קשר לפאנל השליטה, מלמטה יותר, שיהיה אסתטי)

הפאנל יהיה די קטן, בגודל שקע חשמלי בערך, כולה כמה לדים וכפתור או 2, וחור לכבלים אם יש צורך.

או בעצם בגודל מקסימום שקע חשמלי + צורב בצד... :)

אם זה חשוב - אפשר גם להכניס צורב בקיר, למרות שאני חושב שזה מיותר.. וגם סתם מחרב את הקיר :)

(אני הפסקתי לצרוב , גם , אני פשוט קונה עוד הרדיסק כשמתמלא, ופה ושם צורב מעט לחברים שמבקשים דברים)

בכל מקרה, אישית אני לא יכול לבצע, הבית שלי קטן מדי בשביל כזה דבר (אין איפה למקם את המחשב אם לא בחדר שלי)

ואין לי כסף ו/או מוטיבציה מספקת בשביל זה

אבל חשבתי שעוד אנשים ירצו לשמוע על הרעיון

אני אשמח אם מישהו יוכל להביא לי לינק לפוסט של ההוא שכתב את הרעיון במקור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד אמבטיית שמן.

גם לא מוליך וגם יופי של פתרון .

חחחחח החום הסגולי של השמן מאוד נמוך (בהשוואה לאוויר) רעיון מקורי אך הזוי ולא יעיל.

בכלליות נתן לפתור את בעיית הרעש ע"י מאווררים שקטים או מים\גז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות כמה היטפיייפים(לפי גודל :silly:)

לחבר אותם למפזרי חום ענקיים שיצאו מחוץ למארז(לבדוק שיווי משקל, שלא יעקם תהיטפייפ)

ופשוט לחבר את הקירור....

100% SILENT.

ספק מעבד ציפסט וכרטיס מסך... ויש לך חדר שקט =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בן אדם של שקט אבל הנה רעיון למי שרוצה חדר שקט- מארז משכבת בטון בעובי 30-40 ס"מ תעשה את העבודה וככה גם המחשב יהיה חסין בעיטות ואגרופים (במקרה שלי נחוץ מאוד)

הרבה אנשים שיש להם איזה שהוא סלון מדיה כזה עושים את כל מה שאמרת, את המודמים והמחשב וכל ה והמערכות והכל תוקעיפ באיזה חדר וזה סתם מונע חוטים ורעש ותופס פחות מקום (או שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...