מישהו רוצה לשחק C&C GENERALS ZERO HOUR און ליין עכשיו ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו רוצה לשחק C&C GENERALS ZERO HOUR און ליין עכשיו ?

Kidney_stonE

Recommended Posts

מישהו רוצה לשחק C&C GENERALS ZERO HOUR און ליין עכשיו ?

(גם גרסאות "מושאלות" יכולות לשחק, לי יש את חבילת העשור המקורית, אבל שיחקתי כבר מול אנשים שלא קנו אותה ממש, אלא הורידו, וזה עבד)

מי שרוצה לשחק, שישלח הודעה כאן, ולא בפרטי , ככה יהיה לנו מאגר של אנשים בת'רד הזה, שרוצים לשחק און ליין ב ZH...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטי יותר ממשחק לוקאלי , אבל מספיק טוב בשביל משחק אסטרטגיה און ליין לטעמי

פעם בכמה זמן יש איזה באג, שכל המשחק מתחיל לקרטע כמו גיהנום, בלי קשר לפינגים, גם במשחק מול מחשב...

הבנתי שזה באג ידוע של GENERALS באופן כללי, וזה לא משהו שהוא רק אצלי.

בכל אופן, זה לא כ"כ נדיר, אבל זה גם לא כ"כ קורה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האון-ליין, לדאבוני, מזעזע, והבאג המקרטע (ומקרטע זו לא מילה... בחיים לא ראיתי דבר כזה, אפילו על המחשבים החזקים ביותר) שהוזכר לעיל - פשוט הורס את המשחק. מבאס במיוחד כשזה קורה באמצע מאטץ' אינטנסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטי יותר ממשחק לוקאלי , אבל מספיק טוב בשביל משחק אסטרטגיה און ליין לטעמי

פעם בכמה זמן יש איזה באג, שכל המשחק מתחיל לקרטע כמו גיהנום, בלי קשר לפינגים, גם במשחק מול מחשב...

הבנתי שזה באג ידוע של GENERALS באופן כללי, וזה לא משהו שהוא רק אצלי.

בכל אופן, זה לא כ"כ נדיר, אבל זה גם לא כ"כ קורה יותר מדי.

לא באג ולא בטיח, המשחק עובד מעולה רק הבעיה היא שהנתונים שזורמים ממחשב למחשב הם הרבה יותר מ-3 קיי שבד"כ זורמים אליך לשרת.

במשחק יריות ברשת בד"כ מספיק 4 קיי שליחה כדי לשחק נוראמלי, למה?, כי אתה עושה כולה כמה תנועות וכאלה וכל זה נשלך לשרת ו-4 קיי זה גם בהגזמה.

אולם משחק אסטרטגיה יש הרבה יותר נתונים שצריכים לזרום מימך אל השרת והוא דורש הרבה יותר מ-3 קיי. כמה אין לי מושג.

אם אתה מדבר על קירטוע רציני כנראה שהוא דורש יותר מ-12 קיי (ואתה מדבר גם על שלבים מתקדמים במשחק שכנראה שם יש לך כבר גדול שכל תזוזה שלו דורשת שליחת מידע גבוה יותר מההתחלה) ואז מתחילים הקירטועים. לכן אם תרצה לשחק בלי קירטוע תצטרך לקנות חבילה עם מהירות שליחה גבוה יותר וגם שלשני יהיה מהירות זהה כי אם לך תהיה מהירות גבוה ולשני חרא זה עדיין יקרטע כמו תחת לשניכם. אני שיחקתי את המשחק הזה ברשת עם עוד 2 חברים (סה"כ 3) נגד 5 מחשבים רמה קשה, נסה לחשוב כמה מידע זורם כאן והכל על מחשב של חבר שלי שהיה דיי חזק וכן עבד חלק לכולם. זה לא המשחק ולא בטיח כנראה מדובר במהירות שליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באג ועוד איך

זה קורה בלי קשר למשחק און ליין או לא, גם בסקירמיש מול מחשב.

וזה לא קורה רק לי, אלא להרבה מאוד אנשים.

כמה נתונים שזה לא יהיה, זה עדיין רק נתוני טקסט פשוטים, זה לא לוקח יותר מדי רוחב פס, אפשר לשחק משחק כזה און ליין גם בחיבור רגיל (לא מהיר)

זה לא עניין של רוחב פס, לי אישית יש מגה העלאה, ושיחקתי מול חבר שיש לו חצי מגה.

מנסיון, בזמנו שיחקתי RA1 באינטרנט חיוג צב, והייתי מקום רביעי בשרתים של WESTWOOD מתוך עשרות אלפי שחקנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הזאת הייתה (ועדיין קיימת) גם בטיבריאן סאן... זה או שהמשחק היה באמת מקרטע ואי אפשר היה לשחק כמו שצריך או שפיתאום היית מקבל איזו הודעת שגיאה שמעיפה אותך מהמשחק לקיבינימט

אני רואה שעדיין לא סידרו את זה וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...