אני צריך להוריד 10 קילו ומהר ! מה הדרך לעשות את זה ? ועוד כמה דברים . - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך להוריד 10 קילו ומהר ! מה הדרך לעשות את זה ? ועוד כמה דברים .

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחות טובה אולי , (למרות שספינינג יכול לשרוף המון קלוריות ) אבל יותר בטוחה לגוף - ריצה יכולה לדפוק את הברכיים/כפות רגליים במיוחד למי שלא בכושר הרבה זמן .

לאחרונה (חודשיים שלושה) גם אני ירדתי 10 קילו בדיוק (וגם אני פתחתי פה ת'רד על זה ) התחלתי בזה שלא אכלתי לחם , בשבילי הוא לא היה נחוץ בכלל, את הפחממות שלי קיבלתי מכף או 2 של אורז/איטריות או כל דבר שבד"כ אוכלים בצהריים בצורה די מדודה ומתונה.

את הרעב מילאתי במים וירקות, המון סלטים כי הרי הקיבה שלי הייתה רגילה לכמויות הרבה יותר גדולות .

הורדתי המון מהג'אנק פוד אם לא בכלל , למרות שלדעתי אפילו בדיאטה זה חשוב לאכול פעם בשבוע משהו שאתה אוהב כמו פיצה או המבורגר , כי אם לא נשברים מהר. שתיה מתוקה הורדתי לגמרי, רק משקאות דיאט וגם אותם לא רצוי לשתות הרבה , לדעתי הכי טוב זה סודה . כמובן שלא לאכול מזונות שהם מטוגנים , עדיף אפויים . חשוב גם לא לאכול מעדנים או גבינות ודברים אחרים שיש יותר מ 3 אחוז שומן וגם זה לדעתי הרבה.

שלב אחרון שחייב לבוא בשילוב עם כל מה שכתבתי למעלה הוא הספורט , ובמיוחד האירובי שהוא חלק בלתי נפרד מצמצום ההקיפים והדיאטה. עשיתי בין 3 ל 4 פעמים בשבוע 40 דקות הלכה מהירה ואחר כך גם ריצה - ואחרי חודש גם משקולות ומכשירים, על כל קבוצות השרירים - הבטן (חשוב מאוד כפיפות בטן) והרגליים וכמובן חזה וידיים .

את התוצאות רואים בד"כ אחרי חודש או קצת יותר וגם אז ישנה עצירה בהורדת המשקל (שיכולה להביא לתסכול וליאוש) אבל זה דבר ידוע ואם מתמידים אפשר אחר כך גם להוריד קצת מהפעילות הגופנית ועדיין המשקל נשמר בצורה יפה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני אומר לך לך לדיאטנית בסך הכל לא נראה לי שיש מישהו שממש ממש במין פה. אני גם יגל להגיד לך לאכל חלבונית אבל אני לא יודע בדיוק אם זה נכון.....

לך לדיאטנית תגיד לי שאתה רוצה לתוכנית מסודרת עם איזה 2500 קליוריות ליום משהו כזה, ותגיד לא שתפנה אותך לאיזה חדר וגם שם יתנו לך תוכנית מה לעשות ומתי.

תספר לא מה בדיוק אתה רוצה והיא תעזור לך אני בטוח.

ד"א סליחה שאני לא קשור אבל אני מחפש איזה אתר של אחד שהיה שמן ותוך שנתים- שלוש ניהיה שרירן.......

טוב זה פעם ראשונה שאני אומר למישהו לתקן תשגיאות כתיב באתר ;D :yelclap:

אבל ברמת העיקרון הוא צודק ואני יסביר

אני היתי מדריך בעבר וחלק מהאנשים נתנו עצות כלליות טובות

אבל וזה אבל גדול לא נותנים דיאטות או תוכניות אימונים דרך הרשת כי כל בן אדם הוא שונה

והתוכניות צריכות להתאים לאותו בן אדם ולא צריך סתם ליזרוק ידע כללי

גם תזונאי וגם מדריך צריכים לישאול אותך שאלות רלונטיות ולקחת נתונים כמו מישקל גובה אחוזי שומן וכו

מדריך גם צריך לעבור איתך על התרגילים וליבדוק שהתנועות והמישקל נכונים שלא תיגרום נזק לגוף

בקיצור קח תעצה שלו ותחיזוק שלי ולך לחדר מיקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מש אמרתי לו שלא יקשיב לילדים שסתם רושמים לו לאכל כל מני דברים והם בכלל לא מבין מה הם אומרים.

שילך לדיאטנית/מדריך וידבר איו הוא יראה מה הוא רוצה ויתן לו תוכנית אימונים מסודרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נותנים דיאטות או תוכניות אימונים דרך הרשת כי כל בן אדם הוא שונה

והתוכניות צריכות להתאים לאותו בן אדם ולא צריך סתם ליזרוק ידע כללי

גם תזונאי וגם מדריך צריכים לישאול אותך שאלות רלונטיות ולקחת נתונים כמו מישקל גובה אחוזי שומן וכו

מדריך גם צריך לעבור איתך על התרגילים וליבדוק שהתנועות והמישקל נכונים שלא תיגרום נזק לגוף

בקיצור קח תעצה שלו ותחיזוק שלי ולך לחדר כושר מיקצועי

בדיוק.

או כמו שמישהי חכמה אמרה פעם: "לקבל עצות בנושאי במקום כזה זה שווה ערך להשתלת כליה אצל סוחר סמים"..

ננעל, כדי למנוע המשך כתיבת שטויות, ובתקווה שפותח הת'רד לא יתייחס ברצינות לשטויות שחלק מהאנשים אמרו לו כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...