אני צריך להוריד 10 קילו ומהר ! מה הדרך לעשות את זה ? ועוד כמה דברים . - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך להוריד 10 קילו ומהר ! מה הדרך לעשות את זה ? ועוד כמה דברים .

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע אני חושב על זה למה שלא תילך לדיאטינית? היא תעשה לך סידור ארוחות+ פעליות ....... בקיצור הכל :xyxthumbs:

אני הלכתי את האמת, זה באמת עזר לי, היא עשתה לי תפריט לאיזה 3500 קלוריות ביום + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה סקס אומרים שזה גם פתרון :nixweiss:

לחבר שלי זה עזר מאוד היה דובון ונהיה נורמלי לא יודע כמה ירד אבל בטוח יותר מ15 ק"ג תוך זמן די קצר איזה חודש +\-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחד הת'רדים המועילים ביותר שראיתי בפורום! :yelclap:

יש לי גם בעיית משקל, לא רצינית אבל בכל זאת קיימת... עוד שלושה חודשים מתחיל התיכון ואני מתכנן גם לרזות קצת.

אני מתאמן על אופני פעם ביום 40 דקות או שעה וזה נחמד מאוד.

אני חושב שאני אמאמץ את הרעיון של אופניים בבוקר וריצה בערב. או ההפך...

בכל מקרה, בהצלחה! :xyxthumbs:

אני מציע שתיפרד מחברה שלך

ואם אין לך אז תמצא מישהי ותתאהב בה, ואז תיפרדו.

תאמין לי, אתה תהיה בכזה דכאון שלא תרצה לאכול כלום.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לך לחדר אני ב-4 ימי אימון הורדתי 6 קילו תמימים.

אם אתה רוצה לפתח שרירים תאכל אחרי האימון חביתה עם טונה ושתה בירה שחורה.

ואל תאכל דברים משמינים מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה ההיא מה הוא רוצה... להוריד במשקל נטו ?, להוריד כרס? או להוריד שומן ממקום ספציפי ? לכל דבר יש דרך אחרת

אם הוא למשל רוצה להוריד איזה כרס שצמחה לו אז שיפמפם משקולות אם הוא רוצה סתם להוריד במשקל בשביל משהו אז שיפמפם בחורות או משהו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני אומר לך לך לדיאטנית בסך הכל לא נראה לי שיש מישהו שממש ממש במין פה. אני גם יגל להגיד לך לאכל חלבונית אבל אני לא יודע בדיוק אם זה נכון.....

לך לדיאטנית תגיד לי שאתה רוצה לתוכנית מסודרת עם איזה 2500 קליוריות ליום משהו כזה, ותגיד לא שתפנה אותך לאיזה חדר וגם שם יתנו לך תוכנית מה לעשות ומתי.

תספר לא מה בדיוק אתה רוצה והיא תעזור לך אני בטוח.

ד"א סליחה שאני לא קשור אבל אני מחפש איזה אתר של אחד שהיה שמן ותוך שנתים- שלוש ניהיה שרירן.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...