D930 שאלה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

D930 שאלה

yaniv1306

Recommended Posts

אני מתלבט בקניה של המעבד הזה מול ה D805 רציתי נתונים של וטמפ' שלו (D930) כך שאוכל להחליט סוף סוף על מה אני הולך כי פשוט יצאתי משוגע מכל התרדים שמראים כי הD805 אוברקלקוינג יפה ובטמפ' נמוכות וכמובן שהוא יותר זול בהרבה עזרו לי בבקשה אני כבר בכניסה לאברבנל והשומר לא מכניס אותי עד שאקבל תשובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה930 יעבוד בטמפ' נמוכות יותר ויגיע לאוברקלוק גבוה יותר

השאלה היא מה התקציב שלך

חבל שזה יבוא על חשבון משהו אחר כמו כרטיס מסך למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אם המחשב למשחקים אז תשקיע את רוב הסכום בכ.מ. ולא במעבד.

אם זה סתםלעבודה של יום יום, ושיט כזה אז תשקיע במעבד טוב, כי זה יתן לך עבודה שוטפת מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב ישמש אותי גם למשחקים וגם להורדות ותוכנות לגבי כרטיס המסך אני מתכנן על 7600GT

יש למישהו נתונים על ביצועיו באאוברקלוק + טמפ'

ממה שאני מבין ממכם אני יכול לחסוך עוד יותר בכך שאקח את ה820 שישרת אותי לא פחות טוב

עד כמה השינויי בין 65 ננו ל90 ננו מהווה גורם עיקרי בבחירת המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי תקח את ה 805 תאמין לי אם יכולתי לחזור לאחור הייתי מחליף אותו עם ה 920 שלי

ותהפרש תשקיע בכרטיס מסך כי ה 7600 לא משהו תיקח את ה 6800GS עדיף אחלה כרטיס מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עדיף לקחת מעבד זול וטיפה להסתכן עם האוברקלוק שלו וכרטיס מסך יותר טוב , אני חשבתי שקצב השוק של כרטיסי המסך הוא גבוהה משל המעבדים לכן חשבתי להשקיע במעבד טוב שיחזיק לטווח רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, שיש היום למכירה מזמן לא מהווים צוואר בקבוק. במיוחד שאתה יכול להגיע בקלות 3.5GHZ עם המעבד הזה(805) אז בכלל אין סיבה לדעתי לקחת 930 אם OC בחשבון.

ושמע, לקחת נגיד 1800GTO או אפילו 79GT במקום 76GS יהיה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי תקח את ה 805 תאמין לי אם יכולתי לחזור לאחור הייתי מחליף אותו עם ה 920 שלי

ותהפרש תשקיע בכרטיס מסך כי ה 7600 לא משהו תיקח את ה 6800GS עדיף אחלה כרטיס מניסיון

זה שיש לך 6800GS זה לא אומר שהוא יותר טוב מ7600GT.

ה7600GT חזק משמעותית מ6800GS!

יניב, קח 820 רק בתנאי שמחירו הוא עד אלף שקלים.

ד"א, יש פה 920 בלי קירור ב1150:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_76_1680&products_id=14064

לפי דעתי אחלה דיל, ה920 הזה + פריזר 7 יוצא כמו 930 עם סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...