איזה מסך אתם הייתם בוחרים בתקציב של 1500$ שנקנה בארה"ב?? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך אתם הייתם בוחרים בתקציב של 1500$ שנקנה בארה"ב??

ferdy.g

Recommended Posts

איזה מסך אתם הייתם בוחרים למחשב HIGH END בתקציב של 1500$ (התקציב למחשב עצמו הוא 2000$ חוץ מהתקציב למסך שהוא כפי שציינתי 1500$ נוספים)שמיועד למשחקים ומולטימדיה בכלל?כפי שציינתי המסך יקנה בעוד כ 4 שבועות בארה"ב.

(לא להכליל מיסים וכיוב ) בתקווה שיצא הקונרו עד אז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giri חיפשתי מצויין ואם תגדיל ותראה לי איפה מצאת ב 1480$ אני אשמח (ותדאג שזה לא REFURBISHED? )

בכל מקרה לבן דוד שלי יש את המסך 242MP שעלה 1400$ תריצו חיפוש וביקורות עליו ותגידו מה אתם חושבים.

ודרך אגב הכרטיס מסך שייקנה יהיה כנראה ה X 1900XT או משהו יותר טוב אם יהיה עד שאני יהיה בארה"ב (אני כנראה יסע עוד שבועיים וישאר שם עד סוף יולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mcfly לפי מה שקראתי בביקורות הבנתי שדווקא ה 242MP ממש טוב מבחינת חדות ואיכות תמונה ( דרך אגב אם תוכלו להמליץ לי על אתר טוב של ביקורות על מסכים אני אשמח :xyxthumbs:)

וGIRI לא הצלחתי למצוא קופון של הנחה לDELL (באי ביי אני לא כל כך רוצה לרכוש) אז אם תוכל להפנות אותי ללינק של הקופון או ההנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ לשקול את ה- 2407 (ה-2405 הוא ישן יותר).

לגביי קופונים ועניינים למסכיי כדאי לעבור ולשאול בפורום של HARDFORUM שעוסק בתצוגה.

אם אתה בארה"ב כרגע הכי טוב שתתקשר ל- ותתמקח איתם בטלפון בתור בעל עסק. זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2407 שוחרר רק אתמול, בכלל עוד לא ממש זמין, אני הייתי מחכה לביקורות משתמשים, לראות שזה לא נפילה כמו ה-2007

Mcfly לפי מה שקראתי בביקורות הבנתי שדווקא ה 242MP ממש טוב מבחינת חדות ואיכות תמונה ( דרך אגב אם תוכלו להמליץ לי על אתר טוב של ביקורות על מסכים אני אשמח :xyxthumbs:)

ה-244T הוא פשוט מהדורה יותר חדשה ויותר טובה של הפאנל הזה. אני לא מבין איזו סיבה יש לך לרכוש את ה-242 כשה-244 זמין.

אתר מצויין לחפש בו ביקורות זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...