שרתי אחסון בחינם - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרתי אחסון בחינם

kobine

Recommended Posts

יש לי אתר להגיש כפרויקט לבגרות .. יש לי אתר בנוי בhtml ובjava script ואני צריך לשלב בו גם asp בשביל ההרשמה...

הבעיה היא שאני לא מכיר שרת איכסון שתומך בasp ובמסד נתונים אז קיוויתי שתוכלו לעזור לי

תודה מראש [ואם זה לא מתאים לפה אז תעבירו לפורום המתאים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם אתה לא מוצא מה המורה תגיד/יגיד ?

תעשה ותיתן /תראה לה/לו.....................

בא בוחן מבחוץ כמו כל בגרות רגילה וצריך להראות לו ולהציג את האתר ...

Tik-Tak -האתר הזה לא נותן מסד נתונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה שמתי לב שהרבה מחפשים לבגרויות. בתקופתי לא היו דברים כאלה (לפי מה שאני יודע).

אם משרד החינוך דורש דברים כאלו הגיע הזמן שהם יקצו משאבים לנושא (למרות שכמעט אין להם גרוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה שמתי לב שהרבה מחפשים לבגרויות. בתקופתי לא היו דברים כאלה (לפי מה שאני יודע).

אם משרד החינוך דורש דברים כאלו הגיע הזמן שהם יקצו משאבים לנושא (למרות שכמעט אין להם גרוש).

ככה זה בארץ .. רק דורשים ולא נותנים משאבים לממש את מה שהם רוצים ...

ד.א. lordgod נרשמתי לשרת שהבאת לי .. הם צריכים לשלוח לי אימייל אני מקווה שהוא יהיה בסדר.. אם לא אני יקנה שרת פרטי לחודשיים וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בבי"ס התקינו IIS על אחד המחשבים ועליו אנחנו עושים את הבדיקות והבחינות.

אתם יכולים לדרוש מבי"ס שיתקין לכם IIS הרי הוא מגיע חינם עם win (נדמה לי שרק pro).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בבית מותקן IIS(אני אחד היחידים בארצנו הקדושה והנאה עם מקורי :lol: אז לא הייתה לי בעיה פשוט לקחת את הדיסק של הXP PRO ולהתקין את הIIS).

כמו כן במחשבים בבית ספר אין לנו IIS כי הם עם 98 אז יש להם PWS שזה טוב באותה מידה.

בכל מקרה אני בעבר השתמשתי בdomaindlx אבל כמו כל אתר בעולם השרתים שלהם לא כ"כ יציבים והם יכולים לא לעלות לפעמים, לא הייתי מסתמך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.brinkster.com

יש שם חבילה בחינם למטרה לימודית.

אבל תצתרך לשלוח להם אי מייל אחרי שאתה מעלה את המסד נתונים, כי הם משנים את ההרשאה לקריאה בלבד (read only), ואז אי אפשר להכניס נתונים לתוכו, רק להוציא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...