רוצה ליקנות מחשב יש לי 11000 שקל....למשחקים...!! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה ליקנות מחשב יש לי 11000 שקל....למשחקים...!!

Rrafi

Recommended Posts

אתה רוצה מסך שעולה 5K וכרטיס מסך ב4K ולרי. נשארנו עם 2K למעבד, מארז+ספק למפלצת הזו, דיסק קשיח, זיכרונות, כוננםי וכו'..

איפה ההיגיון :/

וurib

תגיד, אתה מכיר מסך שבאמת יכול להראות מעל 110 פריימים, ובן אדם שמסוגל להבחין בהבדל? כי זה הטווח שבהם יש הבדלים ב1024 בלי פילטרים על כרטיס נחמד (68GT הם השתמשו בטום אם אני לא טועה)

וחיה כזו אתה לא קונה עבור 1024 בלי פילטרים. זה בשביל 1280 עם פילטרים וultra high בתור המינימום, ולא תרגיש בהבדל כי הוא יההי לא יותר מ5 FPS.

ואני משער שאתה מכיר את ההשוואה של Q4 עם ובלי הפאץ', נכון? אתה זוכר את הבוסט של 30% נכון? (ולא, אל תגיד לי שאין משחקים חוץ מזה שתומכים בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

חבל על הכסף שלך , לא משתלם להשקיע על מחשב יותר מ 8000 , גם זה קצת יותר מידי , תקח את המפרט שהציעו לך ב 8000 והוא יהיה מצויין , אפילו מפרט בפחות כסף ייתן לך ביצועים טובים במשחקים.

תכלס , אני יודע שאמרו את זה , אני יודע שזה לא מקורי , אבל קצת סבלנות - תמתין לקורו של , תראה ביקורות אמינות ברשת , ואז תבזבז את הכסף שלך לא לפני כן כי חבל זה לא ישתלם לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וurib

תגיד, אתה מכיר מסך שבאמת יכול להראות מעל 110 פריימים, ובן אדם שמסוגל להבחין בהבדל? כי זה הטווח שבהם יש הבדלים ב1024 בלי פילטרים על כרטיס נחמד (68GT הם השתמשו בטום אם אני לא טועה)

וחיה כזו אתה לא קונה עבור 1024 בלי פילטרים. זה בשביל 1280 עם פילטרים וultra high בתור המינימום, ולא תרגיש בהבדל כי הוא יההי לא יותר מ5 FPS.

ואני משער שאתה מכיר את ההשוואה של Q4 עם ובלי הפאץ', נכון? אתה זוכר את הבוסט של 30% נכון? (ולא, אל תגיד לי שאין משחקים חוץ מזה שתומכים בזה)

כן... כמה משחקים בדיוק? 1-2-3-4 בקושי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... כמה משחקים בדיוק? 1-2-3-4 בקושי!

אז ?

אז היום יש 3-4 מישחקים שתומכים בDC.. בסדר !

אבל מה יהיה עוד +- 5-6 חודשים ? כבר יהיו יותר מישחקים שתומכים ...

למה להישאר אחורה וליקנות SD3700 ? המעבד שיש לי היום עדיף ממנו (3200+ @2.6 ).. והוא כבר לא משהו בכלל.

כשבאותו כסף אתה יכול להביא 930 שמה חסר לו ? פריים או שניים מול 3700 במישחקים של היום ? ומה יהיה ההיתרון שלו בקרוב ? (רמז.. תעיין במיבחנים שלו בQ4 עם הפאץ)

פותח התארד..

אם אתה לא רוצה לשגע את עצמך עוד חודש +- כשתיראה את הביצועים והמחירים של הקונרו אני מציע שתחכה...

עד סוף החודש יקרה רק טוב בשוק המעבדים ...

הקונרו טוב ? לוקחים

הקונרו לא טוב ו הורידו מחירים לAM2 ? לוקחים AM2

הקונרו לא טוב ואין שינוי במחירים ל ? לוקחים 930 (או ב 4/6 או ב4/7 הוא אמור לרדת מ 209$ ל170$ ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התארד.. הקונרו לא טוב ואין שינוי במחירים ל ? לוקחים 930 (או ב 4/6 או ב4/7 הוא אמור לרדת מ 209$ ל170$ ...)

לא הבנתי מה אמרת פה שב4.7 המעבד אמור לרדת מ209$ ל170$?

אני לא זוכר שה930 עולה 209$ עוד הוא יירד ל170$? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אמרת פה שב4.7 המעבד אמור לרדת מ209$ ל170$?

אני לא זוכר שה930 עולה 209$ עוד הוא יירד ל170$? :bash:

זה לפי המחיר הרישמי שלו ..

בחו"ל מחירי הרחוב שלו אפילו זולים יותר..

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16819116238

ואני בטוח שיש מקומות שאפילו זולים מNEWEGG..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...