צריך המלצה ללוח 478 הכי טוב לאובר עם הפרטים הבאים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ללוח 478 הכי טוב לאובר עם הפרטים הבאים

gigabot

Recommended Posts

שאאלום!~!

אחרי מלא זמן שלא הייתי אני חוזר הביתה :) (HW)

אז ככה

אני צריך לוח עם AGP, 478 וזהו בפיזי..

כמה שיותר מתח למעבד.. לצ'יפ.. ולזכרונות חשוב מאוד!!

זהו בעיקרון לוח ל OC מה עוד צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה לוח כבר יכול לעלות 800? זה סוקט יחסית ישן,

לא מזמן שאלתי שאלה דומה. המליצו לי על

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=7754

ובסוף הלכתי על ה- P4P800 SE, שנחשב יותר טוב, אבל יקר יותר. 519 שקל.

אחלה לוח.

מה המתחים שהאסוס מביא לך לזכרונות ולמעבד?

אותו דבר על האלבטרון?

נדמה לי שהP4P800 Deluxe הוא הטוב ביותר.

יש לך ביסוס לטענה?

תודה ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לא אני ולא מישהו אחר כאן ימליצו לך על ה-P4C800, הרי אתה אומנם תקבל עוד קצת ביצועי OC אבל תעשה לי טובה, במקרה טוב 700 ש"ח יהיה מחירו של לוח. זה לא שווה.

P4P800 SE לעומת זאת כן משתלם, ב500~ ש"ח הוא לוח נורא משתלם. השאלה אם תנצל אותו עד הסוף או שתסתפק באלבטרון.

לדעתי עדיף לך להסתפק באלבטרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4C800 הוא אכן (כמו שאמר ליאור) הסידרה הכי חזקה שיש לסוקט המת הזה...

לי יש את הP4P800E-DLX והוא נחשב כ"מקום שני" בסידרה (עלה לי לפני חצי שנה+- כ650 שקל..רציתי לקנות תP4C800 אבל מחירו כ1000 שקלים)..

ומנסיון עם OC וכו הם אחלה OC אבל יש להם בעיות של נפילת מתחים...(אפשר לפתור תעניין עם מוד)..

והמתח של הזיכרונות הוא 2.8V בלבד....

ויש לך גם את הIC-7 או IS-7/E של אביט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה AI7 של אביט. קניתי אותו משומש עם 2.4C וZALMAN 7000 הכל ביחד יצא לי $170 כולל משלוח מארה"ב. הלוח הזה נותן יותר מ-1.7 למעבד, בערך 3.2-3.3 לזכרון, עד 1.65 או 1.7 לציפ.

באמת אחלה לוח. עוד לא היתה לי בעיית יציבות אחת לאחר שהגעתי ל-OC המירבי שהצלחתי להוציא מהשילוב הזה.

ראיתי לוחות כאלה באיזה $30-50 משומשים בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IS7 בארץ יהיה כ"כ קשה להשיג שאתה פשוט תעדיף למות. אחד הלוחות היותר נדירים, ואני מדבר על יד שניה כי חדש לא חושב שמוכרים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוסים ב865/875 יציבים מאוד אבל דורשים מוד פיזי בשביל לתת יותר מ1.6 למעבד ו2.85 לזכרונות

אם אין לך כוח למוד אני ממליץ על IC7 או DFI PRO875PT שניהם מלאים פיצ'רים ומצוינים לאוברקלוק

עדיף שתזמין אותם מחו"ל או תקנה משומשים כי כמו שאמרו, חבל להוציא כסף מיותר על הסוקט המת הזה

רוב הסיכויים שתמצא אותם במחיר מציאה כי המון אנשים מתכוננים לקונרו ונפטרים מהם בכמויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוסים ב865/875 יציבים מאוד אבל דורשים מוד פיזי בשביל לתת יותר מ1.6 למעבד ו2.85 לזכרונות

אז זהו שהם דורשים גם מוד פיסי בשביל להיות יציבים..(מנסיון ואתה מוזמן לעשות חיפוש לגבי ה"בעיות" הנ"ל..)..

ולגבי הלוחות של אביט תעיין במציאון של K.S.P... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...