דפדפן חדש MAXTHON - מי מכיר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפדפן חדש MAXTHON - מי מכיר

berner

Recommended Posts

קודם כל ה"דפדפן" הזה לא חדש בכלל

דבר שני הוא מתבסס על המנוע של IE כלומר שהוא רק מעטפת שמחליפה את IE אבל יש לציין שעושה עבודה מצויינת (עבדתי איתו כשנה לפני שעברתי לFF וזה היה בגלל סקרנות ונשארתי עם FF כי הוא מאוד נוח לי ולא משום סיבה אחרת והMAXTHON מותקן אצלי כגיבוי)

הMAXTHON מלא בפיצ'רים נחמדים ויעילים שמאפשרים ליעל את העבודה ולעשות את הגלישה נוחה יותר ככה שבגדול אני ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש כבר חצי שנה במאקסטון או יותר נכון MyIE2 כך הוא נקרא בעבר...ועכשיו הוא נקרא מאקסטון....

כמו שזה שמעלי אמר הוא בנוי על IE אבל הוא עושה עבודה ממש מעולה ואני אישית משתמש בו רק בגלל שהוא נורא נורא נוח!

אני לעומת זאת ניסתי את FF ולא אהבתי בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי במקסת'ון כשהוא עוד נקרא בזמנו MYIE2 , קרוב לשנה וחצי או שנתיים אפילו

היה נהדר

ואז עברתי ל FFOX , ומקסת'ון כזה קטן ליד FFOX :)

בקיצור, תדלג ישר לסוס המנצח, עזוב אותך ממקסת'ון...

http://www.flashoo.co.il/community/index.php?act=ST&f=4&t=16929&s=5916ee81772d200173774b72082d97cb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יגיד לך את האמת... אני חושב ש- FF לא נוח בכלל ואנשים משתמשים בו רק בגלל שזה נהפך לכמו מותג כזה מעפן.

אמנם יש בו מלא פיצ'רים אבל בתאכלס סתם חרטא וכל שני וחמישי מוצאים אצלו פירצות.

אם אני רוצה אני מביא לך עכשיו דף ואם יש לך FF אז הסקריפט שאני ירשום שם ישתול לך במחשב דלת אחורית וישלח לי באימייל את האייפי כדי להתחבר.

והפיירוול שלך לא יעבוד כי הסקריפט פותח את הפורט באופן אוטומטי בלי לשאול אותך.

לעומת זאת ל- IE אמנם גם יש פירצות אבל כבר כולן סתומות ואמנם אצל FF יש פי 100 יותר ואני לא צוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת ל- IE אמנם גם יש פירצות אבל כבר כולן סתומות ואמנם אצל FF יש פי 100 יותר ואני לא צוחק.

יש כמה פריצות קריטיות לIE שMicrosoft עדיין לא הוציאה להם עידכון.

אין דפדפן מאובטח 100%. וכמובן אין לFirefox את המחלה שניקראת ActiveX.

אני אוהב את כי הוא פשוט נותן לי הכל. כל הפלאגים שלו פשוט הופכים אותו לדפדפן הכי טוב.

אין לי פירסומות באתרים כמו Ynet וNRG ושאר אתרים.

אני שולט על Winamp דרך הדפדפן ויש עוד מלא פלאגים שפשוט משאירים את Internet Explorer מאחור.

Maxthon ניראה לי כמו צעצוע ליד . אבל הוא עדיף מאשר IE.

נחכה לIe7 ולVista וניראה את מערך האבטחה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יגיד לך את האמת... אני חושב ש- FF לא נוח בכלל ואנשים משתמשים בו רק בגלל שזה נהפך לכמו מותג כזה מעפן.

אם אני רוצה אני מביא לך עכשיו דף ואם יש לך FF אז הסקריפט שאני ירשום שם ישתול לך במחשב דלת אחורית וישלח לי באימייל את האייפי כדי להתחבר.

כנראה לא שמעת על NOSCRIPT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותו...

הוא סתם מהילדים המסכנים האלה שאומרים:

"דוד שלי כתב תוכנה שמשתילה לך סוס טרויאני במחשב והוא יכול לגנוב לך את כל המידע בלי שתשים לב!!!!!1111"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

boy, im gonna call your bluff

תביא כתובת ואני גולש אליה - בוא נראה.

come on!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותו...

הוא סתם מהילדים המסכנים האלה שאומרים:

"דוד שלי כתב תוכנה שמשתילה לך סוס טרויאני במחשב והוא יכול לגנוב לך את כל המידע בלי שתשים לב!!!!!1111"

חחח אתה מסתלבט עליי? יא ילדון מסכן... קודם תדע עם מי אתה מדבר לפני שאתה מוציא מהמקלדת שלך שטויות... אני האקר ליט אמיתי אם אתה לא מאמין לי אני יכול לתת לך כמה דוגמאות של פריצות שלי לאתרי אינטרנט.

קח דוגמא... פרצתי לאתר של חברת איחסון ופתחתי עליו שירות העלאת קבצים בבקשה:

http://www.mountaineerhosting.com/test/modules/vwar/includes/language

עוד דוגמא? בבקשה:

פרצתי לאתר הזה ופתחתי חשבון ADMIN כן כן... אני יכול לעשות שם הכל הנה אם אתה רוצה לנסות ולראות:

http://www.gren.dk/utilities/login.asp

Email: ruji.hacker@gmail.com

Password: 123456

תהנה... ושמור על הפה מחכמים ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...