השמדת הכור העראקי. - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמדת הכור העראקי.

duk4u

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לנו F117.

מה שכתוב שם זה שישראל מייצרת חלקי כנף ומנועים למטוסים המוזכרים ושהיא חייבת למכור אותם חזרה לארה"ב.

ישראל מייצרת כבר את הכנפיים של הF16.

בישראל מיוצרים הרבה חלקים של ... והרבה מהנדסים ישראלים עובדים בנאס"א, בואינג וכו בתכנון ופיתוח חלקים... אבל מה זה קשור לדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנושא המקורי - לא יודע אם מישהו כבר אמר את זה אבל הסרט לא מדוייק בגלל שיצאו 16 ישראלים 8 F16 ו8 F15

הF15 נועדו לחיפוי נגד מיגים שיוקפצו בגלל שיש להם יכולת בקרבות אוויר אוויר יותר טובות ויש להם יכולת לטוס כל כך רחוק וגם לבזבז דלק על קרבות אוויר אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנושא המקורי - לא יודע אם מישהו כבר אמר את זה אבל הסרט לא מדוייק בגלל שיצאו 16 ישראלים 8 F16 ו8 F15

הF15 נועדו לחיפוי נגד מיגים שיוקפצו בגלל שיש להם יכולת בקרבות אוויר אוויר יותר טובות ויש להם יכולת לטוס כל כך רחוק וגם לבזבז דלק על קרבות אוויר אוויר

הF15 מעולם לא נכנסו לעירק הם חגו מעל ירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכוליות מאוד אני לא בטוח בזה ואני לא רוצה סתם להגיד אבל עדיין הם לא הוזכרו בסרט והיה להם תפקיד מאוד מאוד מרכזי ולא היה שום סיכוי לבצע את המשימה לולא הם כי לא היו מעיזים פשוט. אומרים בסרט הרבה פעמים שהיו בטוחים שיזניקו עליהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי איסתרא התכוון לעלות/ביצועים (תועלת כבר מכילה עלות)

אבל הכוונה שלו הייתה ברורה כשמש.

לא טעות ולא גרביים, התכוונתי בדיוק למה שכתבתי.

אין שום קשר בין תועלת ועלות. עלות - כמה זה עולה. תועלת - כמה זה מועיל. נאמר שמעבד חדש למחשב יוסיף 10% לביצועים ויעלה 2,000 ש"ח ועוד יוסיף 5% לביצועים ויעלה 800 ש"ח, יחס העלות/תועלת של המעבד הוא 200 ש"ח לאחוז ויחס העלות/תועלת של הזיכרון הוא 160 ש"ח לאחוז. מאחר שהיחס נמוך יותר עבור הזיכרון, כלומר דרושים פחות שקלים להשגת אחוז תוספת של ביצועים, משיקולי עלות/תועלת עדיף לרכוש עוד מאשר להחליף מעבד.

יש מבינים?

ה- F/A-18 יקר יותר מה- F-16, התוספת בעלות גדולה יותר מהשיפור בתועלת, אם ישנו, לכן משיקולי עלות/תועלת עדיף לרכוש F-16.

למה לא עלות/ביצועים? כי אם במחיר של שני F/A-18 אפשר לרכוש שלושה F-16 (למשל), גם אם הביצועים של F-16 נחותים מאלו של ה- F/A-18 (ואני לא אומר שהם נוחותים), יתכן שהתועלת משלושה גבוהה יותר מהתועלת שבשניים.

נמוך

גבוה. לו היחס היה נמוך יותר עבור ה- F/A-18, חיל האוויר היה קונה F/A-18.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WHOA

כמה קשקושים

עלות/ תועלת -- זה כמו עלות חלקי תועלת. נגדיר את עלות כ-X ותועלת כ-Y. אתה רוצה את X כמה שיותר קטן ואת Y כמה שיותר גדול.

ככל שההפרש בין X ו-Y גדל, היחס עלות תועלת (= תוצאת התרגיל) גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על יחס לא הפרש. הפרש יכול להיות לשני הצדדים. היחס הוגדר לך. עלות חלקי תועלת. אם זה גדול מאחד(אם אפשר בכלל לכמת את זה) העלות גבוהה מהתועלת. ככל שהיחס גדל כל גם העלות נהיית גדולה יותר מהתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...