מתלבט בין 4 רמקולים צריך עזרה! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 4 רמקולים צריך עזרה!

pergola

Recommended Posts

כרטיס קול ב300 ש"ח יספיק!!!!!

לא צריך להשקיע בX-FI כי הוא גם פוגע במוסיקה (הוא משפר אפקטים...) וכרטיסים יקרים יותר לא יתנו הבדל ששווה את הכסף.

פאייטר, המערכת שלך עלתה 1000 ש"ח בגלל שזה 7.1. אם היית קונה 2.1 באותה איכות הם היו עולים בסביבות ה400- 500...

לפותח הת'ראד: אני ממליץ לך לקחת כרטיס קול סביר ב~300 ש"ח (אם תמצא משהו תן אליו קישור כדי שנאשר ;)... אין לי זמן לחפש בשבילך :-\), ורמקולים 2.1 במחיר המקסימאלי שתוכל (תן את ההחלטה הסופית גם לאישור הוועדה :hat:), אני אישית מעדיף בסאונד טוב, ומשחקים בסאונד לא מושלם, לעומת משחקים בסאונד טוב ומוסיקה בסאונד הרוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא פוגע במוזיקה הוא פוגע בפוריסטים קטנוניים שבוכים אם הסאונד לא נשמע כפי שהוא היה בחדר ההקלטה

המערכת שלי לא עלתה 1000 שח, היא עלתה 930!

איפה לעזאזל שמעת שהוא פוגע במוזיקה

אומרים שה24 bit crystalizer פוגע כי הוא נותן לסאונד יותר פאנץ', שוב- פוריסטים קטנוניים מישהו אמר להם להפעיל את זה אם הם לא אוהבים את זה?

2.1 עם משחקים זה פשוט בזבוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי רעיון אתם אומרים ש5.1 זה טוב וסראונד זה סבבה ומביא חוויה אז בוא נגיד שאני קונה את 5.1 שהביאו לי ב1400 שקל

(אני יחפש 5.1 עוד מעט בסביבות ה1400 אולי יש משהו אחר יותר טוב ונתייעץ מה עדיף) אז אני צריך גם כרטיס קול

אם אני קונה סראונד אז אני יקנה כרטיס שתומך ולא את הOB ואני לא יקנה משהו ב800 שקל אז איזה כרטיסים לחפש באינטרנט שתומכים ב.???

עכשיו או שאני יקנה פשוט 2.1 שאהבתי ב1400 וכרטיס קול ניראה לי יספיק OB לא?? כי אני לא צריך משהו מיוחד הרי אם אין סראונד

תלוי כמה כסף ישאר לי

תרשום לי את כל ההבדלים בין בלי סראונד לעם סראונד במשחקים לבד בסרטים לבד ובמוזיקה לבד בלי כרטיס קול X FI עם כרטיס קול ב300 שקל ככה תרשום לי מההבדלים אני כבר יחליט ויראה לכם מה בחרתי ונתייעץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הייתי בהתלבטות דומה לפני כשבועיים, ובסוף הלכתי על X-FI XtremeMusic בשילוב עם i-trigue 3400

סה"כ אני די מרוצה מהקניה ואין לי תלונות

מה שכן:

לגבי הכ. קול... אני מאמין שבאמת היה אפשר לחסוך פה וללכת על כרטיס פחות חדיש בכחצי מחיר (AUDIGY 2 ZS)

לגבי הרמקולים.. הם מעולים למשחקים וסרטים.. גם מוסיקה שומעים בהם מעולה, החסרון היחיד זה הMID-RANGE שלהם במוסיקה.. אבל זה לא תמיד בולט, לי אישית זה לא כזה מפריע.. כמובן זה כל אחד והטעם שלו וזה גם תלוי בסוג המוסיקה שאתה שומע

אבל הבנתי שהMID-RANGE זה משהו שלוקה בחסר בכל המערכות הקטנות האלה

לגבי מערכות סוראונד.. למוסיקה אתה לא צריך את זה, אבל אם יש לך מקום לזה.. למשחקים/סרטים זה סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס הקול משפיע על איכות הפיאנוח של הצלילים... זה לא משנה אם יש לך 2.1 או 5.1, אם המערכת איכותית, אתה צריך כרטיס קול איכותי שיתמוך בה... אם לא אז המערכת תתבזבז :nixweiss:

בד"כ הOB תומכים עד 5.1 (תלוי בלוח...) ככה שגם אם תקנה מערכת 5.1 תוכל להשתמש בה בלי כרטיס קול נוסף... ומערכת 5.1 ב1000 ש"ח לא "דורשת" כרטיס קול איכותי במיוחד...

סראונד מציג אפקטים בצורה טובה, זה אומר שבמוזיקה אלקטרונית, שרטים ומשחקים תרגיש הבדל בין הסטריאו לסראונד.

מוסיקה בד"כ מוקלטת בסטריאו, לכן היא דם נשמעת הכי טוב בסטריאו, זה אומר שמערכת סראונד יכולה "להטעות" לפעמים ולעוות את כוונת המשורר (;D)

הF-XI מכיל מעבד שמשלים לבד את הקולות, נגיד אם יש לך טראק של 128 ביט, הוא ישלים לך לאיכות של 256 (או משו כזה... לא יודע בדיוק איך זה עובד...). זה נחמד באפקטים, אבל יכול פשוט להרוס (ועל זה יש כמה ביקורות.. שאין לי זמן לחפש :-\).

כרטיס ב300 ש"ח יוציא לך את הצליל בצורה נקייה ואיכותית יותר מכרטיס OB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף כבר אין לי כוח אחרי כל התגובות טוב נו.. הבדלים..

לאודיג'י 2 יש cmss ו cmss2 שניהמ מעפנים, לx-fi יש cmss3d ל4 רמקולים, 6 רמקולים ו 8 רמקולים + סראונד לאוזניות סטריאו על ידי הטכנולוגיות של סנסורה

וגם הדמיית סראונד ל2 רמקולים למרות שזאת של האוזניות הרבה ייותר טובה

לאודיג'י 2 יש eax4 לעומת x-fi שיש לו eax 5 שהולכים לשלב אותו במשחקים חדשים לא שזה כזה סיפור אפשר להכניס את התמיכה בפאץ' כמו שעשו עם הeax4 לדום

לx-fi יש תוכנות כיוון לכרטיס הרבה יותר גדולות עם יותר אפשרויות מאשר האודיג'י 2

כמו שאמרתי

אתה רוצה רגיל ולמשל סרטים ומוזיקה? לך על האודיג'י 4 se

אתה בקטע של משחקים רציני? קח את הx-fi

דרך אגב בקשר להדמייה לאוזניות תיקון קטן

כולם אומרים זה מדמה 5.1, זה לא נכון

זה לא הdolby headphones אלא הדמיית 8 רמקולים מ8 כיוונים שזאת אומרת הקפה מכל הכיוונים והמטרה של זה למשחקים שלמשל אם משחקים בלאן פארטי במשחקי הרדקור כמו cs למשל אז עדיין יהיה סראונד יתן יתרון במציאת האויב על ידי סאונד

ובקשר למקום בחדר

אני בחדר ממ"ד 3 על 3 ולא היתה לי בעיה לשים 7 רמקולים במיקומים שווים ומקבילים

אם אתה חושב שהסאונד מהאחוריים לא מספיק חזק כי הם רחוקים ממך אתה יכול להיכנס לthx setup console של קרייטיב ולתת שם את הנתונים וזה יתאים כבר את הסאונד בהתאם

וIG

הכוונה בביקורות האלה זה לאופצית ה24 bit crystalizer, יש כאלה ששמעו ברמקולים שלהם distortion מזה וזאת אופצית בחירה, לא חייבים להפעיל אותה, למרות שהיא עושה את האפקטים הרבה יותר מציאותיים

ההדגמה של הרובה בjedi academy באתר שלהם פשוט מדהימה

כל כרטיס יותר טוב ישמיע 128 ביט יותר טוב

האופציה המדוברת בכלל נותנת יותר עומק לצלילים

זה לא באמת יכול להחזיר מידע שנאבד מאיפה תחזיר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח ממש תודה שאתם משקיעים כל כך הרבה זמן לעזור לי אני יחשוב על זה לילה נדבר על זה כבר מחר נראה מה אני יחליט תהיו פה מחר אני כל היום

פה לומד למתכונת אני כבר בבוקר ישאיר הודעה מה החלטתי ממש תודה לכולכם!!!! :xyxthumbs:

נחליט כבר מחר חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וIG

הכוונה בביקורות האלה זה לאופצית ה24 bit crystalizer, יש כאלה ששמעו ברמקולים שלהם distortion מזה וזאת אופצית בחירה, לא חייבים להפעיל אותה, למרות שהיא עושה את האפקטים הרבה יותר מציאותיים

ההדגמה של הרובה בjedi academy באתר שלהם פשוט מדהימה

כל כרטיס יותר טוב ישמיע 128 ביט יותר טוב

האופציה המדוברת בכלל נותנת יותר עומק לצלילים

זה לא באמת יכול להחזיר מידע שנאבד מאיפה תחזיר אותו

זה לא שהוא מחזיר מידע אבוד, הוא משלים מעצמו, ע"י כל מיני אלגוריתמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון אתה יכול להיכנס לnewegg.com ולהיכנס לביקורות של שני הכרטיסים ולהחליט כבר+ ביקורות מקצועיות שאתה יכול למצוא בגוגל אם אתה תכתוב

audigy 2 zs review או x-fi review

וגם www.creative.com למידע על הכרטיסים והרמקולים

וגם השוואה של קרייטיב פה

http://www.creative.com/products/comparechart/comparechart.asp

בין הx-fi, אודיג'י 2, בלאסטר 5.1 שלי וסאונד בלאסטר לייב 24 ביט שזה אודיג'י 1 מסורס ששווה לתחת כי אפשר לקנות משהו יותר טוב כבר

וIG אם לא אוהבים את זה אפשר לכבות זה לא כזה נורא

היו מקרים שבסוף היתה הפרעה ממשהו במערכת הפעלה או משהו ברמקולים שגרמו לdistortion וחשבו שזה בגלל הקריסטלייזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי חשבתי על זה וכל חדר שבדקתי שאולי אשים בו תמחשב אני לא יכול לשים בו סראונד אין לי איפה לשים את הרמקולים האחוריים אפילו לתלות אני לא יכול אולי היה חדר אחד שיכלתי לתלות אבל זה היה כבר רחוק מדי בעיקרון חשבתי על זה ואתה צודק למשחקים הרבה יותר חשוב סטריאו אבל אין לי איך לשים תרמקולים

ואם אני לא ישים את הרמקולים האחוריים מאחורה אז אין טעם לסראונד

וה2.1 שאמרתי ממש טובים אבל בלי סראונד אבל יהיה לי איך לשים אותם והם כאילו אני מעדיף אותם כי הם איכות יותר טובה רק אם יכלתי לשים את האחוריים מאחורה הייתי קונה סראונד

אז אם החלטתי לקחת את ה2.1 שעולים 1400 שקל איזה כרטיס קול אני צריך שיספיק לו? לא משהו טוב במיוחד רק שזה יעבוד נורמלי

אתם חושבים אולי אפילו אני יוכל להישאר עם הכרטיס OB כי מקודם אמרו שאני יצטרך להחליף אותו אם אני קונה איכותיים וה2.1 האלה איכותיים

קיצר איזה כרטיס קול לקנות????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודיג'י 2 ZS או אודיג'י 4 יפסיקו... רק לפני שאתה מתקין את הכרטיס, אל תשכח לכבות את הכרטיס OB מהביוס...

ועשה טובה, תשתמש בפסיקים פעם הבאה, כי אי אפשר לקרוא ככה הודעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוא עם הסראונד

אהבתי

אם יום אחד תיהיה עשיר ותחליט לקנות את הדברים הכי יקרים ותקנה x-fi רק שתידע שיש שם סראונד מדומה

רק במקרה שתיהיה עשיר או שתמצא ברחוב(או תשיג מEBAY יש שם ב20 דולר........ אבל אתה צריך קרוב באמריקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...