conero Vs 930D - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

conero Vs 930D

arm123

Recommended Posts

רגע... לא ממש הבנתי..

אני מתכוון להביא משם מעבד, וכרטיס מסך..

ואני אשים אותם במזוודות שהולכות למטען.. אני יעטוף והכל.. כדי שלא יפגע...

הם על בטוח יראו את זה ברנטגן.. =\ אבל לא הבנתי ממש מה הם מחפשים..

ועוד שאלה.. יש מצב שאני מכניס את כל אלה לתיק שבא איתי למטוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה תמימים אתם :nixweiss: אני הכנסתי בקיץ מסך LCD 19' שקניתי בגרמניה, בלי אריזה אבל עדיין שוקל 8-10 קילו ולא בדיוק קטן ולא בדקו ובפעם הקודמת לפני 4 שנים הבאתי ועוד עם האריזה שלו ומחשב גם ולא היו בעויות, אם אתם לא טיפשים והולכים למעבר בכניסה לבד אז יתפסו, פשוט תחכו שהם יבדקו מישהו וילכו עוד אנשים ותעברו כאילו הכל כרגיל.

בקיצור תיקח 2 פיסות ספוג או החרא הזה בצבע לבן שמתפורר לעיגולצ'יקים ועל אחד מהם תניח את המעבד עם הפינים למעטה ותלחץ, בדוק לא ישבר כלום אלא אם תשב על זה עם התחת :nono:, תשים על החלק העליון של המעבד את החלק השני ותעטוף בשכבה אחת של סלוטייפ ותשים בכיס או בתיק של אמא שלך ואת ההיטסינק והאחריות תדחוף לאיזה תיק קטן וזהו.

תאמין לי לא יתפסו אותך ולא כלום אני כבר מנוסה :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור כשיש בלאגן אז זה זמן באמת טוב לעבור ורצוי לעבור עם זקנה או ילדים וכאלה לדבר איתם לפני זה אם אתה בן 20 ועובר לבד וחוזר מהודו אז הסיכוי שיבדקו אותך יותר גדול מאשר איש מבוגר בכל מקרה שים בכיס בתוך קופסאת סיגריות וזהו

במכס בודקים רק את הבגז' כעקרון אבל אם תכניס עלייך טבעת בכל אצבע אז יבדקו אותך פשוט תהיה חכם שים בכיס וזהו לא יבדקו אותך בטוח הם רק אולי יבדקו לך את המזוודות וגם כאן הסיכוי הוא אחד לאלף אנשים בערך כמות הטיסות עכשיו היא ענקית...

ואם הם בודקים מישהו אז הם יכולים לעצור אותך ולהגיד לך לחכות בצד.. ויש להם עכשיו מלא רנטגנים אז לא נראה לי שתהיה בעיה של לחץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם כרטיס מסך? גם אותו להכניס לקופסאת סיגריות? :lol:

תאמת לא הבנתי בשיט שום דבר ממה שאמרתם...

מה שהבנתי זה שפשוט אפשר לשים את המעבד עם הקופסא ואת הכרטיס מסך עם הקופסא בתוך התיק שאיתו אני עולה למטוס ופשוט להתנהג כרגיל, אני בן 13 אז הסיכויים שיבדקו אותי נמוכים, ככה כתבתם?

ודבר שני, אם אני לא טס ורק דוד שלי שולח לי את המעבד והכרטיס מסך בטוח תופסים אותי לא?

ותגידו אם תופסים אותי כמה אחוזים זה מהמחיר ששילמתי על המוצר? 20 אחוז לא? עדיין זה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תופסים אותך משהו כמו +120 אחוז מהמחיר בארץ בגלל שלא הצהרת

עכשיו אל תחשוב שהם מפגרים אבל כן הסיכוי שיבדקו אותך הוא בין 3-5 אחוז ממש קטן רק שלא שהתיק שיהיה עלייה לא יהיה ענק

וזה לא משנה איזה תיק אתה עולה למטוס הבעייה היא בכניסה לארץ מה שקורה במטוס מעניין לכולם ת'בצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דוד שלך מביא לך אז לא יבדקו אותו אפילו.

ותביא הכל בלי האריזות ובתיק רגיל אל הגדולים..ולא תיק צהוב כחול בהיר או אדום שלא יבלוט.

הכי חשוב לעבור כרגיל ולא בהליכה מהירה חצי ריצה ועם מבט ממוקד וכמו שרשמתי חכה שיבדקו אחרים שם וזהו, בדרך כלל יש שם 3-4 אנשים שדבוקים לאיזה מישהו שהם תפסו עם עצבים וזה לא מעבר כזה שבן אדם אחד נכנס אלא זה מעבר רחב שזה בעצם מין חדר ובצד דוכן ויש הרבה אנשים, הם מוציאים אנשים שעצבנים וכאלה שהולכים ליד הדוכן. ואם אתה יכול תדביק על הכרטיס מסך מדבקה עם מחיר של עד 50 דולר כי מתחת ל50 דולר אין מיסוי ותגיד שקנית שם בשוק משומש.

בקיצור אין לי עוד איך להרגיע אותך, אותי עם מסך מחשב ששוקל 10 קילו לא תפסו אז גם אותך לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר נגיד זה תיק קטן ואני מסדר את הכרטיס שם טוב ואת הקופסא אני שם ריקה במזוודה...

כשאני מגיע לארץ ישר רואים כרטיס בתוך התיק שלי וישר רואים קופסא במזוודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחשוב שבמכס יושבים מפגרים בלי אם תביא איזה 7950*2 ותשים עליו מדבקה של מאה דולר אל תחשוב שהם מפגרים

בכל מקרה מאיך שאתה נראה הסיכוי שיתפסו אותך מאוד קטן ותביא לי גם איזה E6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממממממממההההההההההההההההההההההה ההההההההההקקקקקקקקקקקקששששששששששששררררררררררררררררררררררררררררררר[

הוא לא הולך להביא את זה בקופסאות של הדיוטי פרי אם תבוא עם הרבה קופסאות של דיוטי פרי אז ברור שיבדקו אותן איזה לא קשור אתה מדובר כאן על משהו שלא רואים אותו מקס' שים בבצים וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תיקח סיכון אל תהיה פראייר תבינו היסכוי שתיתפס הוא מאוד קטן תראה כמה שיותר צנוע

תעבור עם אנשים במכה ולא לבד

תבינו כל מטוס זה 300 איש +-

3-4 טיסות שנוחתות בערך בשעה תלוי באיזו שעה וכ' זה בערך אלף איש אז תבינו מה הסיכוי שתתפסו בלילה הם כמעט ישנים יש מצבים שהמכס פשוט ריק שהם סתם יושבים ומדברים הכל עניין של מזל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...