סט מחול, מתעדכן כל הזמן... - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט מחול, מתעדכן כל הזמן...

PyroGhost

Recommended Posts

התמונה הראישונה: הרעיון הוא מדהים ,אבל הקומפוזיציה גרועה.

יש בתמונה מלא פרטים/חפצים שלא קשורים ורק מעצבנים את העין.

לדעתי זוית הצילום המתאימה יותר פה היא יותר ימינה - כדי שלא יראו כלום חוץ מהמראה, רצפה והדוגמנית כמובן :)

התמונה השניה: התמונה טובה מאוד, התמונה הראישונה משמאל לא קשורה והחיתוך גרוע.

התמונה השלישית: גם תמונה דיי טובה, אבל זקוקה לעריכה קלה בפוטושופ כגון משחק צבעים וקונטרסט.

התמונה הרביעית: אחלה תפיסה! רק השחור לבן לא מתאים כאן.

התמונה החמישית: טובה, אין טענות.

התמונה השישית: יותר זום ופחות מה שלמעטה היה משפר מאוד את התמונה.

התמונה השביעית: תמונה טובה מאוד!

התמונה השמינית: מפריע לי כאן המעקה שמאחורה, זווית אחרת אולי? כמו כן יש עודף רצפה.

התמונה התשיעית: תפיסה טובה, מעקה!

התמונה העשירית: לא אהבתי, אם היית מצלם רק את אותה (בלי כל המקום הריק) ובמאונך היית יוצאת תמונה מעולה!

התמונה ה-11: יש הרבה מקום מיותר בתמונה לדעתי.

התמונה ה-12: אותו הסיפור, תמונה במאונך היית משפרת את המצב.

התמונה ה-13: תמונה טובה.

לגבי איכות התמונות, האיכות גרועה :-X

קודם כל המקום שבו צילמת לא משהו, הקירות מלוכלכים והצבעים שם לא טובים ;D

דבר שני, עריכה לא טובה של . ברוב התמונות הצבעים לא טובים וזקוקים לתיקון, כמו כן הרבה חשוכות, וחסר קונטרסט.

באיזו תאורה השתמשת? ???

סך הכל טובות.

כל הכבוד לך על היוזמה ועל הניסיון הלא רע הזה, אני מקווה שמהתגובות והביקורות אתה תשתפר עוד יותר, בהצלחה! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

3DGod,

תודה רבה לך על ההשקעה ועל הביקורת, למדתי ממנה הרבה מאוד וזה ייושם בסט הבא. תודה.

בקשר לעריכות, אתה מוזמן לפנות אליי באייסיקיו / מסנג'ר ( מחר בערב אני אהיה בבית כבר.. ) אני אשמח לקבל עזרה עם תיקוני הצבעים שאתה רוצה להציע, העריכה שהתמונות עברו היא מינימאלית מאוד, כמו כן אתה מוזמן להיכנס לגלריה שלי ולראות עוד שעדיין לא העליתי לפה ( שם הן ברזולוציה יותר גבוהה - אולי זה יעזור לך עם עניין האיכות הירודה בפורום... )

ובקשר לתמונות עם השטחים ה"מתים" או התמונות שהצעת לצלם במאונך או בזווית אחרת - עם הרזולוציה שצילמתי בה אפשר לעשות הכל בערך ככה שזאת לא הבעיה שלי כרגע.

בעניין האיכות - אני יודע שהיא לא הכי טובה בעולם ושהמצלמה שלי מסוגלת ליותר, אבל התאורה שם לא הייתה משהו והמקום עצמו לא היה הכי טוב שאפשר..

אני אעלה עוד בקרוב, בינתיים כל אחד שירצה מוזמן לתת את דעתו על התמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות היא איכות מצויינת, והקטנה נכונה לא תפגע באיכות, לרוב היא תוסיף איכות.

בכל מקרה, הסתכלתי פחות על האיכות ויותר על אופן הצילום.

ובקשר לתמונות עם השטחים ה"מתים" או התמונות שהצעת לצלם במאונך או בזווית אחרת - עם הרזולוציה שצילמתי בה אפשר לעשות הכל בערך ככה שזאת לא הבעיה שלי כרגע.

אסור לסמוך על עריכה במחשב.

צריך לצלם בזמן בצורה הנכונה ולהקפיד על הקומפוזיציה עוד בעינית של המצלמה.

אם התמונה אמורה להראות טוב במאונך, תמונה במאוזן ואחרי זה CROP ממש לא "מקצועי" ;D

צריך להתרגל לצלם נכון במצלמה, וכמה שפחות עיבוד במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני לא סומך על זה, הבעיה שלי היא שרוב הצילומים שלי נעשים תחת לחץ רב ככה שלפעמים אין הרבה זמן לשים לב להכל ודברים מתפקששים... אני מניח שתרגול, והרבה ישפרו את העניין הזה עם הזמן..

אני מאמין מאוד בעניין שתמונה צריכה להיות מורכבת מכמה שיותר אחוזים שבאים מהמצלמה וכמה שפחות בפוטושופ, אבל היום זה לא ריאלי לצלם בלי להשתמש בפוטושופ, במיוחד בצילום דיגיטלי..

ואם יש תמונה מיוחדת שאי אפשר לשחזר אותה או לפחות לנסות לשחזר אותה, אפשר לנסות להוציא ממנה את מה שאפשר באמצעות פוטושפ..

בכל אופן, למדתי הרבה מאוד מהסט הזה, לסט הבא אני אפיק את הלקחים המתאימים ואביא איתי ציוד מתאים ומיקום שונה ( אני מקווה לפחות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי להוסיף עוד 3 ( רומן אני מחכה לתגובה P: )

עריכה : אני מודע לכך שהתמונות לא בגודל המתאים לפורום, העליתי אותן דרך קומבינה מסובכת, הטעות תתוקן בהקדם האפשרי, אתכם הסליחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בגלל שהבחור המסכן עובד תחת לוח זמנים די צפוף בימים האחרונים אני אעלה את התמונות בשמו

temptationbyyossi225qk.jpg

gettingreadybyyossi226rb.jpg

flipsidebyyossi220jo.jpg

תגובות יתקבלו בברכה ותלונות לגבי העריכה הדיגיטלית אפשר להפנות אלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לך, זה פורום צילום ולא פורום " אני מעלה תמונה בשביל שתגיבו כמה אני כוסית או לא "

הפורום הזה אמור להיות על רמה וזה ממש לא המקום להגיב ככה על , לפחות אם היית מתנסח בשפה שמתאימה לביקורת על תמונה זה היה נורמלי

וכן, אני מחפש תגובות ענייניות בלבד, ובגלל זה בחרתי להעלות את התמונות לפה, בגלל שאני מכיר פה את האנשים ויודע שהם רציניים. אתה פשוט פוגע ברמה של הפורום עם תגובות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...